Czytanie z dłoni: Połącz swoje ręce i odczytaj, co linia serca mówi o Twoim związku

Test miłości inny niż wszystkie.
Czytanie z dłoni: Połącz swoje ręce i odczytaj, co linia serca mówi o Twoim związku
Fot. Unsplash (Kelly Sikkema)
06.02.2021

Podobno z rąk można wyczytać wszystko. To, czy ktoś będzie długo żył; czy się wzbogaci; czy będzie szczęśliwy w miłości oraz ile dzieci będzie miał w ciągu swojego życia. Dłonie mogą także zdradzić sporo o naszym charakterze i związku. Trzeba je jednak najpierw… złączyć.

Polecamy także: Test. W jakim wieku jest Twoja dusza? Oblicz swój wiek mentalny

Linia miłości na dłoniach. Jak ją odczytywać?

Połącz swoje dłonie tak, by stykały się małymi palcami. Teraz sprawdź, w jaki sposób łączą się ze sobą linie serca (zaznaczone na obrazku na czerwono).

Jeśli są na równym poziomie:

Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=881EYNXCHj0)

Myślisz poważnie o wspólnym życiu ze swoim partnerem i robisz plany na przyszłość. Masz łagodny charakter i nie znosisz kłócić się z byle powodu. Nie przepadasz także za radykalnymi zmianami. Kiedy czujesz, że trafiłaś na swoją drugą połówkę, nie rozglądasz się za nikim innym. Jesteś stała w uczuciach.

dłonie a miłość

Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=881EYNXCHj0)

Jeśli linia miłości na lewej dłoni jest niżej:

Preferujesz starszych partnerów, którzy poważnie myślą o życiu. Jesteś romantyczką i w związku potrafisz dać sporo od siebie. Często słuchasz swojego szóstego zmysłu, dzięki czemu rzadko popełniasz błędy. Nie znosisz za to obnosić się ze swoimi uczuciami w social mediach. Liczy się dla Ciebie kontakt z ukochanym w realnym życiu, a nie posty i zdjęcia na Facebooku czy Instagramie.

dłonie a miłość

Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=881EYNXCHj0)

Jeśli linia miłości na lewej dłoni jest wyżej:

Nie spieszysz się z poważnymi deklaracjami. Jesteś pewna siebie i niezależna. Zdarza Ci się dochodzić czasem do wniosku, że stałe związki są przereklamowane. Jeśli się zakochujesz, to zazwyczaj albo w kimś młodszym od siebie, albo pochodzącym z innego kraju. Po rozstaniach szybko dochodzisz do siebie, bo wychodzisz z założenia, że jesteś zbyt wartościową osobą, by tracić czas na cierpienie.

Co u Was wyszło?

Polecane wideo

Tak wygląda dziewczyna najbardziej rozchwytywanego faceta na Tinderze. Pasują do siebie?
Tak wygląda dziewczyna najbardziej rozchwytywanego faceta na Tinderze. Pasują do siebie? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie