Nadchodzi pełnia Wilczego Księżyca. To zjawisko sporo namiesza w Twoim życiu uczuciowym

Astrolodzy ostrzegają - szykuje się sporo dramatów.
Nadchodzi pełnia Wilczego Księżyca. To zjawisko sporo namiesza w Twoim życiu uczuciowym
Fot. Pexels.com
27.01.2021

Każda pełnia Księżyca oddziałuje na wydarzenia, które rozgrywają się na Ziemi. To zjawisko wywiera wpływ także na zwierzęta i na ludzi, chociaż nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Wyjątkową moc Księżyca odczuwają zwłaszcza osoby wrażliwe, podczas gdy inni nawet nie zauważą, że na niebie wydarzyło się coś wyjątkowego. 

Zobacz również: Zbliża się „dzień cudów”. To najszczęśliwsza data w całym roku

To, w jaki sposób Księżyc oddziałuje na nasze samopoczucie, działania, a nawet pomyślność zależy od różnych czynników, m.in. fazy, w której się aktualnie znajduje. Jednym z najpotężniejszych zjawisk z Księżycem w roli głównej jest jego pełnia. Astronomia wymienia różne rodzaje tego kosmicznego wydarzenia, a najbliższe z nich będzie mieć wyjątkową nazwę. Chodzi o pełnię Wilczego Księżyca. Kiedy będzie można zaobserwować to zjawisko i co wydarzy się w tym czasie? 

Pełnia Wilczego Księżyca w styczniu 2021. Kiedy wypada i co oznacza?

Pełnia Wilczego Księżyca nastąpi już 28 stycznia 2021 rokuSkąd wzięła się nazwa tego wydarzenia? To nawiązanie do okresu lęgowego wilków, który przypada właśnie na styczeń. W tym czasie wilki są znacznie głośniejsze niż zazwyczaj, bywają też bardziej agresywne. 

W tym roku pełnia Wilczego Księżyca wypada w znaku Lwa, a zdaniem astrologów to może zwiastować tylko jedno – dramaty.  

To zjawisko wyzwoli wielką energię. Konflikty zaczną pojawiać się znikąd, a w dodatku będą o wiele większe niż zazwyczaj. Może minąć dużo czasu zanim zostaną zażegnane. To też trudny czas dla związków, które będą narażone na rozstanie 

- tłumaczyła astrolożka Lisa Stardust w rozmowie z portalem refinery29.uk. 

Ale to wcale nie koniec. Podczas styczniowej pełni Wilczego Księżyca doświadczymy także koniunkcji Wenus z Plutonem, co będzie miało dodatkowy wpływ na relacje romantyczne. Wiele związków stanie przed obliczem kryzysu. 

Pojawią się konflikty na tle kontroli i władzy w relacji. Na jaw wyjdzie też wiele niewygodnych i głęboko skrywanych prawd. Niektóre pary odkryją, że ich wspólna droga właśnie dobiegła końca. Ale przy odrobinie wysiłku i pracy nad lepszą komunikacją kryzys może zostać przezwyciężony, a para wyjdzie z niego jeszcze silniejsza 

- przewiduje astrolożka Leslie Hale w rozmowie z serwisem keen.com. 

Jednocześnie eksperci pocieszają, że nie każde zerwanie jest porażką. Zwracają uwagę na fakt, że czasami po prostu robią miejsce na coś nowego i lepszego. Warto o tym pamiętać. 

Zobacz również: Ta data będzie prawdziwym testem dla miłości. Tylko najsilniejsze związki wyjdą z niego bez szwanku

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które powinny wstrzymać się z randkowaniem w 2021 roku
Znaki zodiaku, które powinny wstrzymać się z randkowaniem w 2021 roku - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 28.01.2021 14:49
Ja nie mam z kim zerwać, nikt mnie nigdy nie kochał...:/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie