Zbliża się „dzień cudów”. To najszczęśliwsza data w całym roku

Wyzwoli niesamowitą energię. Szkoda z niej nie skorzystać.
Zbliża się „dzień cudów”. To najszczęśliwsza data w całym roku
Fot. iStock
27.01.2021

Osoby, które zajmują się profesjonalną obserwacją ruchów planet i gwiazd, a także analizą różnych zjawisk astronomicznych nie mają wątpliwości - to, co dzieje się wysoko nad naszymi głowami ma wielki wpływ na nasze życie tu, na Ziemi. Kosmiczna choreografia oddziałuje nie tylko na nasze samopoczucie, ale też może sporo namieszać jeśli chodzi o przyszłe losy. 

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2021 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza

Jednym z najsłynniejszych zjawisk tego typu jest koniunkcja Słońca z Jowiszem. Taki układ ma miejsce tylko raz w roku i mówi się, że wyzwala niesamowitą energię. Astrologowie określają tę datę jako “dzień cudów” i najszczęśliwsze 24 godziny w całym roku. Tak się składa, że w roku 2021 koniunkcja Słońca z Jowiszem zajdzie w znaku Wodnika i dojdzie do niej dosłownie za chwilę. 

Najszczęśliwszy dzień w roku 2021, czyli "dzień cudów"

Fot. Unsplash.com

Najszczęśliwszy dzień w roku 2021, czyli „dzień cudów”

Tegoroczny “dzień cudów” będzie miał miejsce już jutro, bo 28 stycznia 2021 roku. Zdaniem astrologów będzie to najszczęśliwszy i najbardziej pomyślny dzień w ciągu wszystkich 12 miesięcy. Eksperci zachęcają do tego, aby wykorzystać energię tej daty, ponieważ jest wielce prawdopodobne, że przyniesie nam to wielkie korzyści.  

To świetny dzień na to, aby podjąć ryzyko w swoim życiu, ponieważ będziesz chroniona. Kup los na loterii, powiedz chłopakowi, w którym od dawna się podkochujesz o swoich uczuciach, poproś szefa o podwyżkę. Moc dwóch potężnych ciał niebieskich sprawia, że wszystko jest możliwe 

- wyjaśniała astrolożka Lisa Stardust w rozmowie z portalem refinery29.uk. 

Ekspertka dodała też jakie działania podejmowane w “dniu cudów” mogą jeszcze bardziej zwiększyć szanse na to, aby zapewnić sobie szczęście i pomyślność.  

To idealna data, aby wykonać pewne rytuały. Jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, wyraź to w formie intencji. Jeżeli nie jesteś szczęśliwa w pracy lub w związku określ, co chciałabyś zmienić i osiągnąć. Jeśli postawisz swoje marzenia na pierwszym miejscu wszystko stanie się możliwe. 

Warto wziąć sobie te rady do serca, ponieważ następna koniunkcja Słońca z Jowiszem, a więc następny “dzień cudów” będzie miał miejsce dopiero 5 marca 2022 roku. 

Zobacz również: Uważaj na te daty w 2021 roku. Nieszczęście wisi w powietrzu

Polecane wideo

Jak wyglądają partnerki najprzystojniejszych facetów na świecie?
Jak wyglądają partnerki najprzystojniejszych facetów na świecie? - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
ciasteczko (Ocena: 1) 30.01.2021 19:38
Że co?? Ten dzień jaki juz byl w sumie to dla mnie bylł koszmar i katorga, no to fajny dzień...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.01.2021 07:47
A przed chwilą pisaliście, że to dzień wilczej pełni i związki będą narażone na rozstania hahaha To w końcu dzień dramatów czy cudów?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie