Co mówi o nim data urodzenia?

Sprawdź, kim tak naprawdę jest Twój partner i jakie skrywa tajemnice.
Co mówi o nim data urodzenia?
Fot. Unsplash (Warren Wong)
22.01.2021

Gdyby istniał jakiś magiczny sposób, by sprawdzić, czy jesteśmy sobie pisani, każdy chętnie by z niego skorzystał. Lubimy wiedzieć, na czym stoimy i czego możemy się spodziewać. Zwłaszcza po mężczyźnie, z którym wiążemy przyszłość. Niektóre jego cechy, w tym także wady, wychodzą na światło dzienne dopiero po pewnym czasie. Nie możesz się doczekać, by dowiedzieć się o nim więcej już teraz? Nic prostszego...

Felicia Bender to Amerykanka, która posiada naukowy tytuł doktora, ale w pewnym okresie życia zajęła się tematem raczej nieobecnym na uniwersytetach.  Zafascynowała ją numerologia i jej wpływ na nasze życie. Jak twierdzi, wszelkie jej obserwacje potwierdzają, że liczby mają ogromne znaczenie i mogą wyraźnie oddziaływać na nasze postępowanie, charakter czy styl bycia. Dzięki nim możesz sprawdzić, kim tak naprawdę jest Twój ukochany.

Zobacz również: Horoskop miłosny: Czy zakochasz się w przyszłym roku?

Najpierw zapisz na kartce jego dokładną datę urodzenia. Następnie dodaj do siebie wszystkie kolejne cyfry. Jeśli wynik jest dwucyfrowy, także dodaj je do siebie. Aż do skutku, czyli momentu, kiedy otrzymasz jedną konkretną cyfrę. Np. osoba urodzona 21-08-1979 r.: 2+1 + 8 + 1+9+7+9 = 37 -> 3+7 = 10 -> 1+0 = 1 (numerologiczna jedynka). Teraz możesz już sprawdzić, co o Twoim ukochanym mówi numerologia, a konkretnie – opis autorstwa Felicii.

data urodzeniaFot. Unsplash

Data urodzenia a osobowość faceta

NUMEROLOGICZNA 1

Twój mężczyzna ma ogromny temperament i trudno za nim nadążyć. Uwielbia przeciwieństwa, dlatego związek na całe życie możliwy jest wyłącznie z kobietą o nieco odmiennym charakterze. Jest przywódcą stada i gwiazdą towarzystwa. To prawdziwy facet, który wie, czego chce.

NUMEROLOGICZNA 2

Na tego mężczyznę zawsze będziesz mogła liczyć. Jest niezwykle uczciwy i słowny. Jeśli o czymś Cię zapewni, możesz być pewna, że spełni obietnicę. To mężczyzna z sercem na dłoni, ale to nie oznacza, że nie potrafi być stanowczy i męski. Jest świetnym organizatorem.

NUMEROLOGICZNA 3

Przy nikim innym nie będziesz uśmiechała się tak często! To prawdziwa dusza towarzystwa, która zaraża optymizmem. Jeśli jednak coś pójdzie nie po jego myśli, wtedy może wpaść w kiepski nastrój, a nawet depresję. Łatwo się z nim dogadać, ale szybko się wycofuje, kiedy dostrzeże zło i niesprawiedliwość.

NUMEROLOGICZNA 4

Jeśli marzyłaś o mężczyźnie, przy którym poczujesz się pewnie i bezpiecznie – nie mogłaś lepiej wybrać. Zawsze będzie stawiał Twoje dobro i samopoczucie ponad swoim. Jedyne niebezpieczeństwo, to jego pedantyczne podejście do życia. Lepiej nie zostawiaj po sobie bałaganu, bo może się bardzo zdenerwować...

NUMEROLOGICZNA 5

Zabawowy mężczyzna, który nie znosi nudy i zbytniej stabilizacji. Zazwyczaj idzie na żywioł i dobrze na tym wychodzi. Jeśli będziesz chciała go na siłę zatrzymać, może się przerazić. Daj mu wolną rękę, a szybko to doceni. Zdarza mu się błądzić, ale lojalności nie można mu odmówić.

NUMEROLOGICZNA 6

Jeśli Twoim największym marzeniem jest małżeństwo i powiększenie rodziny – to facet dla Ciebie. On ma dokładnie takie same plany. Uwielbia poczucie stabilizacji, potrafi być wierny i kocha dzieci. Ma jedną słabą stronę – zakochuje się bez pamięci, idealizuje partnerkę, a później bywa rozczarowany.

NUMEROLOGICZNA 7

Bardzo tajemnicza postać, która wciąż szuka swojego miejsca i sposobu na szczęście. Nigdy do końca nie odgadniesz, kim tak naprawdę jest i czego oczekuje. W trudnych momentach lubi pobyć sam i musisz dać mu taką możliwość. Co nie zawsze kończy się dobrze, bo może miewać problemy z prawdomównością i wiernością...

NUMEROLOGICZNA 8

Czarujący, przystojny, pewny siebie. Czasami wręcz do przesady, bo w życiu koncentruje się głównie na sobie. Jeśli uda mu się stworzyć związek, będzie robił wszystko, byś spełniała jego kolejne oczekiwania. Ceni piękno zewnętrzne i... pieniądze. Idealny materiał na męża dla materialistki. W tym względzie zawsze się porozumiecie.

NUMEROLOGICZNA 9

Mężczyzna z sercem na dłoni. Chce pomóc wszystkim bezinteresownie. W rzeczywistości może mieć za sobą trudną przeszłość, zwłaszcza jeśli chodzi o niezbyt udane relacje rodzinne. Zawsze woli dawać, niż brać, co może być dla niego formą terapii, by pozbyć się upiorów przeszłości. Romantyk do bólu.

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2021 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza

Polecane wideo

Znaki zodiaku, które powinny wstrzymać się z randkowaniem w 2021 roku
Znaki zodiaku, które powinny wstrzymać się z randkowaniem w 2021 roku - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 2.33 / 5
Irena (Ocena: 1) 13.09.2021 08:16
Nie sprawdziło się
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.09.2021 08:49
Nic się nie zgadza.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.01.2021 12:06
Wszystkim na odwrót...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie