Uważaj na te daty w 2021 roku. Nieszczęście wisi w powietrzu

Astrolodzy wystosowali ponure ostrzeżenie.
Uważaj na te daty w 2021 roku. Nieszczęście wisi w powietrzu
Fot. Unsplash
19.01.2021

Niektórzy uważają, że to my sami jesteśmy panami własnego losu i ponosimy odpowiedzialność za wszystko, co nas spotyka. Takie osoby nie wierzą w zjawiska określane jako zrządzenie losu albo korzystny (lub też niekorzystny) układ gwiazd i nic nie jest w stanie zmienić ich zdania. 

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2021 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza

Z kolei inni głęboko wierzą w to, że nie mamy wpływu na wszystko, co nas spotyka. Są przekonani, że naszym życiem rządzi tajemniczy układ gwiazd i planet oraz skomplikowane zjawiska astrologiczne. Wychodzą z założenia, że w związku z tym pewne rzeczy są nieuniknione. 

Podobnego zdania są astrolodzy, którzy zajmują się badaniem kosmicznej choreografii. Na podstawie przewidywanego ruchu planet są w stanie stwierdzić, jak potoczą się nasze losy w najbliższej przyszłości. Eksperci spojrzeli w gwiazdy i wymienili, jakie zjawiska będą miały największy - i niestety raczej negatywny - wpływ na nasze życie w roku 2021. Określili też jakie daty przyniosą ze sobą największe zagrożenie. 

Zjawiska astrologiczne 2021, które przyniosą pechowe daty

Fot. Unsplash.com

Zjawiska astrologiczne 2021, które przyniosą pechowe daty 

Retrogradacje Merkurego 

Merkury to planeta odpowiedzialna za komunikację i podróżowanie, w związku z czym ma wpływ właśnie na te sfery życia każdego z nas. Dodatkowo to planeta opiekuńcza takich znaków zodiaku jak Panna i Bliźnięta. Przeważnie trzy, cztery razy w roku Merkury wchodzi w pozorny ruch wsteczny, czyli w retrogradację. Niestety to zjawisko ma na nas wyjątkowo niekorzystny wpływ. Krótko mówiąc - wszystko idzie nie po naszej myśli

Pozytywne oddziaływanie Merkurego odwraca się o 180 stopni i przynosi nam problemy w komunikacji z innymi, co może powodować nieporozumienia i konflikty. Ta retrogradacja nie sprzyja też wszelkim planom podróży. W czasie jej trwania lepiej pozostać w jednym miejscu. 

W roku 2021 czekają nas trzy retrogradacje Merkurego, które przypadną na następujące okresy: 

  • 30 stycznia -  21 lutego 
  • 29 maja - 22 czerwca 
  • 27 września - 18 października  

Zaćmienia 

Zaćmienie to zjawisko, które działa jak katalizator dla wszelkich procesów transformacji zachodzących w naszym życiu. Sprawia, że podejmujemy niespodziewane decyzje, a nawet zachowujemy się nieco irracjonalnie i nie jesteśmy w stanie tego wyjaśnić. To też czas, gdy w naszym życiu może dojść do przełomowych wydarzeń. Wyróżniamy zaćmienia Słońca oraz zaćmienia Księżyca i zdaniem astrologów oba te zjawiska mają istotny wpływ na nasze życie.  

W roku 2021 doświadczymy czterech różnych zaćmień. To czas, który można podsumować słowami: spodziewaj się niespodziewanego. Na jakie daty powinnaś uważać? 

  • 26 maja - całkowite zaćmienie Księżyca w znaku Strzelca 
  • 10 czerwca - zaćmienie Słońca w znaku Bliźniąt 
  • 19 listopada - częściowe zaćmienie Księżyca w znaku Byka 
  • 4 grudnia - zaćmienie Słońca w znaku Strzelca 

Zobacz również: Masz ten znak zodiaku? W tym roku lepiej wstrzymaj się z randkowaniem

Polecane wideo

„Christian Grey z XIX wieku”. Ten aktor wywołuje wśród internautek masową histerię
„Christian Grey z XIX wieku”. Ten aktor wywołuje wśród internautek masową histerię - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie