Rok 2021 nie dla wszystkich będzie udany. Dwa znaki zodiaku muszą przygotować się na wyzwania

Będzie je prześladować zła passa.
Rok 2021 nie dla wszystkich będzie udany. Dwa znaki zodiaku muszą przygotować się na wyzwania
Fot. Unsplash
16.01.2021

Parę tygodni temu wreszcie pożegnaliśmy rok 2020, który bez wątpienia przejdzie do historii jako jeden z najbardziej znienawidzonych. Biorąc pod uwagę wszystko, co zdarzyło się w ciągu minionych 12 miesięcy trudno wyobrazić sobie, że może być jeszcze gorzej. Dlatego z nadzieją spoglądamy w przyszłość i wyglądamy powrotu do normalności. 

Zobacz również: Horoskop: Ta data w 2021 roku będzie dla Ciebie najszczęśliwsza

Wiele osób już teraz chce przekonać się wydarzy się w ich życiu w ciągu następnych 12 miesięcy i sprawdza, co na ten temat mówi astrologia. Niestety eksperci z tej dziedziny nie mają zbyt dobrych wiadomości dla dwóch znaków zodiaku, które w roku 2021 będą musiały przygotować się na wyzwania. Minie jeszcze trochę czasu, zanim los wreszcie się do nich uśmiechnie. Kto powinien uzbroić się w cierpliwość? 

Te znaki zodiaku nie będą miały szczęścia w 2021 roku

Fot. Unsplash.com

Te znaki zodiaku nie będą miały szczęścia w 2021 roku 

Waga 

Dla osób spod tego znaku zodiaku rok 2021 będzie prawdziwym miłosnym rollercoasterem. Szykuje się wiele wzlotów, ale też wiele upadków. W dużym skrócie - w tym roku Wagi nie mogą być niczego pewne w sferze uczuć. Ich emocje będą zmieniać się jak w kalejdoskopie, co zdecydowanie nie będzie sprzyjać stabilizacji. To dotyczy zarówno osób w stałych związkach, jak i singli, którzy dopiero szukają miłości. Większość problemów uczuciowych Wagi bierze się stąd, że ten znak zawsze kieruje się emocjami. Dlatego Gwiazdy radzą wziąć głęboki oddech i przemyśleć różne rzeczy na chłodno. To pozwoli Wagom uniknąć wielu dramatów. 

Baran 

W przypadku Barana sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Pech będzie prześladował go nie w jednej, ale we wszystkich kluczowych sferach życia. Ten znak zodiaku nie bez przyczyny zacznie podejrzewać, że ktoś rzucił na niego zły urok. Niestety większość planów Barana na rok 2021 nie spełni się nawet w najmniejszym stopniu. Ryzyko niepowodzenia jest tak duże, że osoby spod tego znaku powinny odłożyć poważne życiowe decyzje na inny, bardziej korzystny czas. W tym roku pośpiech zdecydowanie nie popłaca. 

Zobacz również: Horoskop miłosny: Czy zakochasz się w przyszłym roku?

Polecane wideo

Co mówi o facecie jego znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać
Co mówi o facecie jego znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
ciasteczko (Ocena: 5) 17.01.2021 20:10
o kurde..ja jestem Waga
odpowiedz

Polecane dla Ciebie