Znaki zodiaku, które uchodzą za… najseksowniejsze. Co sprawia, że mają w sobie magiczne „coś”?

Sprawdź, co data urodzenia zdradza na temat Twojej atrakcyjności.
Znaki zodiaku, które uchodzą za… najseksowniejsze. Co sprawia, że mają w sobie magiczne „coś”?
Fot. Unsplash
17.01.2021
Wiktoria Sobocińska

To, co najbardziej intryguje nas w drugiej osobie jest często czymś nieuchwytnym, trudnym do opisania. Można powiedzieć, że albo się z tym rodzi, albo nie. Wyjątkowy urok płci przeciwnej da się wyczuć już na odległość i właśnie dlatego ten ktoś staje się dla nas tak atrakcyjny. 

Zobacz również: Co miesiąc urodzenia mówi o tym, jak postrzegają Cię inni?

Okazuje się, że data urodzenia ma istotny wpływ na poziom naszego seksapilu. Co takiego cechuje każdego z nas ze względu na jego znak zodiaku?

Poniżej wymieniliśmy, który z nich uchodzi za najseksowniejszy i dlaczego. Sprawdź, czy znalazłaś się w tym zaszczytnym gronie!

Co znak zodiaku mówi o Twoim seksapilu?

Baran

Ten znak zodiaku charakteryzuje atrakcyjna nutka nieprzewidywalności. Uchodzą za szalonych partnerów, z którymi można przeżyć niezapomnianą przygodę, nie tylko fizyczną. Przyciągają ludzi niczym magnes. Świat odbierają wszystkimi zmysłami, czego można się od nich nauczyć...

Bliźnięta

Wszechstronne Bliźnięta intrygują płeć przeciwną tym, że posiadają dwa różne oblicza. Mają przy tym tak wiele pasji, że nie sposób się z nimi nudzić. Zaskoczą drugą osobę niezwykłą wiedzą na jakiś temat lub rzadką umiejętnością. Ten znak zodiaku ma często również magiczny dotyk, więc koniecznie poproś na randce o relaksujący masaż.

Lew

Lwy są całkowicie niezależne i przekonane o swoim uroku osobistym. Nie gonią desperacko za partnerem i twierdzą, że ślub nie jest im do niczego potrzebny, bo dobrze czują się ze sobą. Mają w sobie wiele klasy oraz gracji, co rzuca się w oczy już z daleka.

Tworzą wokół siebie tajemniczy dystans, na co składa się również ton ich głosu. Zaskoczą Cię niebanalnym komplementem, a także wyjątkowym podejściem do życia. 

Skorpion

Enigmatyczny Skorpion nigdy nie mówi na swój temat wszystkiego, dlatego długo zajmie Ci rozszyfrowanie jego prawdziwego oblicza, co może być ciekawą przygodą. Przygląda Ci się niczym obserwator i nigdy do końca nie wiesz, co dokładnie chodzi mu po głowie. 

Sprawia wrażenie samotnika, ale gdy poczuje coś na serio, zmienia się nie do poznania. To namiętny kochanek i oddany partner, który dla ukochanej osoby zrobi wszystko i obroni ją przed całym światem.

Ryby

Wrażliwe Ryby są czułe i opiekuńcze. Potrafią wczuć się w sytuacje drugiej osoby, jakby znały ją od lat. To dlatego tak swobodnie można poczuć się w ich towarzystwie. Nawet nie zauważysz, kiedy nagle zaczniesz opowiadać o szczegółach swojego życia oraz głęboko ukrytych emocjach. 

Rola terapeuty, którą często przybierają, jest niesamowicie pociągająca... Ten znak zodiaku jest również jednym z najbardziej romantycznych ze wszystkich. Ich fantazje są niespotykane i magiczne.

Zobacz również: Horoskop miłosny: Czy zakochasz się w przyszłym roku?

Polecane wideo

10 filmów, w których sceny łóżkowe były PRAWDZIWE
10 filmów, w których sceny łóżkowe były PRAWDZIWE - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie