Po czym rozpoznać „starą duszę”? Od takiej osoby możesz wiele się nauczyć

Sprawdź, czy ktoś taki znajduje się w Twoim otoczeniu.
Po czym rozpoznać „starą duszę”? Od takiej osoby możesz wiele się nauczyć
fot. Unsplash (Rowan Chestnut, Norman Toth)
13.01.2021
Zuzanna Niedzielska

Niezależnie od tego, czy wierzysz w reinkarnację czy też nie, na pewno zauważyłaś, że w Twoim otoczeniu są osoby, które zachowują się nieco... staromodnie. Mają inne wartości życiowe, lepiej dogadują się ze starszymi, a przez swój sposób bycia bywają często odizolowane od rówieśników.

Zobacz również: Ile lat ma Twoja dusza? Wiek mentalny zależy od znaku zodiaku

Stare dusze nie do końca potrafią odnaleźć się w świecie technologii, który wciąż gna do przodu. Przychodzą jednak na Ziemię, aby czegoś nas nauczyć. Empatii, prawdy, czy podążania za głosem serca... Znajdują się już na ostatnim etapie swojego cyklu, dlatego chcą przekazać nam całą mądrość.

Zobacz, czy spotkałaś kiedyś taką niezwykłą istotę. A może sama nią jesteś?

Jak rozpoznać „starą duszę”?

# Poszukuje prawdy

Stare dusze rodzą się z niespotykanym poczuciem autentyczności i po prostu nie potrafią kłamać, bo nie czują takiej potrzeby.

bardzo kreatywne, pomysłowe, a przy tym pewne siebie i do końca życia towarzyszy im dziecięca ciekawość. Zachowują się niczym zachwycający się światem naukowcy, którzy muszą dowiedzieć się, jaka jest prawda. 

# Chce zmienić świat

Ludzie, którzy znajdują się na ostatnim etapie ziemskiego cyklu, dużo rozmyślają o otaczającym ich świecie już od najmłodszych lat. Osoby z ich środowiska powiedzą, że są one bardzo dojrzałe.

Stare dusze skrupulatnie analizują i kwestionują rzeczywistość, ponieważ chcą jakoś wpłynąć na problemy tego świata, choć nie zawsze mogą sobie na to pozwolić. Ta myśl jednak nie daje im spokoju. Wiedzą, że przede wszystkim muszą zacząć od samych siebie i dawać innym przykład.

# Podąża za intuicją

Taka dusza nie ma na Ziemi poczucia zagubienia. Podświadomie doskonale zna swoją misję i zawsze podąża za wewnętrznym głosem, czego próbuje nauczyć swoich bliskich. Choć jest to dla niej oczywiste, dla innych może czasem sprawiać wręcz wrażenie zdolności nadprzyrodzonych, ponieważ nie są przyzwyczajeni do takiego pojmowania świata. Świadczy to jednak o jej głębokiej wrażliwości.

# Ma w sobie mnóstwo empatii

Dusza, która wiele razy była już na Ziemi, doskonale rozumie problemy innych ludzi i naturalnie umie wczuwać się w ich emocje. Daje trafne rady, jakby sama przeżywała podobne historie.

Rodzina i bliscy będą mieli w niej ogromne wsparcie. Wykazuje się dużą mądrością i inteligencją emocjonalną już jako małe dziecko. Taka pociecha to prawdziwy skarb i trzeba rozwijać w niej te cenne cechy charakteru.

# Uwielbia się rozwijać

Nie trzeba jej do tego zmuszać, ponieważ sama ma w swojej naturze stały rozwój i zdobywanie wiedzy. Podczas gdy jej rówieśnicy narzekają na nadmiar nauki, ona pochłania kolejne książki i zgłasza się do szkolnych projektów.

Nie jest typowym klasowym "kujonem", ponieważ ta skłonność zostaje w niej już na całe życie. Lubi również obserwować przyrodę i uczyć się od niej mądrości oraz samowystarczalności. Ceni także rozmowy ze starszymi osobami, czerpiąc z ich doświadczenia.

# Nie wpada w wir konsumpcjonizmu

Osoba, która wyznaje ponadczasowe wartości, nie będzie podążała za wszelką cenę za rzeczami materialnymi i technologicznymi nowinkami. Szał na social media i wszelkie trendy, którymi ludzie próbują zapełnić swoją życiową pustkę, zdaje się być jakby obok niej.

Stare dusze stawiają na kilka pięknych przedmiotów, od których bije niezwykłość i przygoda. Przywiązują się do nich, a kiedy się zepsują, nie wyrzucają ich, tylko naprawiają, aby służyły im dalej.

Znasz kogoś takiego?

Zobacz również: QUIZ: Kim byłaś w poprzednim wcieleniu?

Polecane wideo

Ten horoskop czyta się z duszą na ramieniu. Zdradza, w jaki sposób odejdziesz z tego świata
Ten horoskop czyta się z duszą na ramieniu. Zdradza, w jaki sposób odejdziesz z tego świata - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
LEW (Ocena: 5) 14.01.2021 02:59
Jestem starą duszą, wszystko się zgadza. Ale wiem o tym już od dawna. Zrobiłam kiedyś zdjęcie aury i okazało się że mam złotą aureole.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie