Numerologia a talenty i zawodowy sukces. Sprawdź, co liczba duszy mówi o Twojej karierze

Analiza imienia i nazwiska pozwoli Ci odkryć naturalne predyspozycje.
Numerologia a talenty i zawodowy sukces. Sprawdź, co liczba duszy mówi o Twojej karierze
fot. Pinterest (pl.pinterest.com/pin/744923594603152065, pl.pinterest.com/pin/753649318890801890)
05.07.2021
Wiktoria Sobocińska

Pisaliśmy już na temat numerologii imion, numeru mieszkania, a nawet telefonu komórkowego. Kto wierzy w energię liczb, ten wie, że mogą one determinować nas los, podobnie jak znaki zodiaku, które również łączą się z datami, wraz z którymi przychodzimy na świat. 

Zobacz również: Numerologia imion: Co oznacza Twoje?

Liczba osobowości jest ukryta w literkach imienia oraz nazwiska i mówi o tym, jak w danym wcieleniu jesteśmy postrzegani przez nasze otoczenie, a także jakie posiadamy talenty, które możemy wykorzystywać w pracy twórczej oraz zawodowej. Warto wykonać to szybkie obliczenie, ponieważ jego wynik szczegółowo opisuje nasz charakter, dzięki czemu możemy lepiej poznać siebie i swoją misję na Ziemi. 

Jak obliczyć swoją liczbę osobowości?

Weź kartkę papieru i długopis. Zapisz kolejno wszystkie litery swojego imienia i nazwiska, chyba, że w pracy używasz np. artystycznego pseudonimu. 

Litery, które są kolejno przypisane do cyfr, to

A – 1, B – 2, C – 3, D – 4, E – 5, F – 6, G – 7, H – 8, i – 9 J – 1, K – 2, L – 3, M – 4, N – 5, O – 6, P –7, Q – 8, R – 9, S– 1, T – 2, U – 3, V – 4, W – 5, X – 6, Y – 7, Z – 8.

Znaki polskie, takie jak ą, ł czy ś, przelicz na ich podstawowe wartości, czyli kolejno a, l albo s.

Jeśli na przykład w miejscu pracy posługujesz się swoim pełnym imieniem i nazwiskiem Beata Kowalska, to dodajesz kolejno:

Beata: 2 + 5 + 1 + 2 + 1 = 11

Kowalska: 2 + 6 + 5 + 1 + 3 + 1 + 2 + 1 = 21

Następnie sumujesz liczby otrzymane z imienia i nazwiska, czyli 11 + 21 = 32, a pod koniec redukujesz wynik do jednej cyfry, czyli 3 + 2 = 5. Zatem Twoja liczba osobowości wynosi pięć.

Rozwiązanie sprawdź poniżej.

Numerologia a praca i kariera

# Jedynka

Jesteś urodzoną liderką, której własna firma ma potencjał odnieść wielki sukces. Z łatwością przewodzisz innym ludziom i potrafisz przekonać ich do swoich wizji. W życiu jesteś indywidualistką i zawsze chodzisz własnymi ścieżkami. Nie lubisz, gdy na drodze pojawiają się problemy. 

# Dwójka

Jeśli otrzymałaś wynik 2, to znaczy, że kochasz harmonię i jesteś idealistką, która wyobraża sobie wspaniały świat, w którym wszyscy żyją w zgodzie. Kochasz ludzi, rodzinę i umiesz stworzyć przytulne gniazdko w swoim domu. Jesteś przy tym niezwykle skromna i pracowita. Łatwo odnajdujesz się w kryzysowych sytuacjach. Każdy szef marzy o takim pracowniku. 

# Trójka

Masz niesamowitą wyobraźnię i jesteś świetną przyjaciółką. Twoja kreatywność często przydaje się w biznesie. Umiesz spojrzeć na problem z dystansem i rozładować atmosferę swoim poczuciem humoru. Doskonale odnajdziesz się w branży artystycznej, wymagającej myślenia poza schematami

# Czwórka

Czwórki mają w sobie poczucie odpowiedzialności już od najmłodszych lat. Są wierne zarówno w związku, jak i w pracy. Stabilność, oddanie, sumienność - to cechy, które wyróżniają je na tle innych pracowników. Gdy oni panikują - one zachowują zimną krew. Są świetnymi lekarzami i prawnikami, choć niektórzy uważają je za "sztywniaków". 

# Piątka

Serce Piątek wyrywa się do przygód i szaleństwa. Z życia lubią czerpać pełnymi garściami, więc kariera w korporacji zupełnie nie jest dla nich. Myślą o pięknych miejscach, dobrym jedzeniu, miłości i przyjemnościach częściej niż o obowiązkach, przez co mają często problemy w szkole. Swoją misję zrealizują np. jako dyktatorki trendów. 

# Szóstka

Namiętne, temperamentne Szóstki pragną być stale doceniane i podziwiane... Nie przepadają za rywalizacją, a od współpracowników wymagają szacunku. Jeśli tego nie dostają, są w stanie całkowicie zmienić środowisko. Mają większy potencjał, niż praca wyłącznie jako asystentka. 

# Siódemka

Analityczna Siódemka wszystko wykonuje według ściśle określonego przez siebie planu. Przez to czasami w pracy brakuje jej elastyczności, choć w życiu prywatnym sprawdza się to idealnie.

Siódemki mają w sobie magnetyczne "coś", co przyciąga innych, więc realizują się jako mówcy, trenerzy, artyści oraz przewodnicy duchowi. Nie zaszkodzi im również urzędowa rutyna.

# Ósemka

Ósemki to dzieci szczęścia, które zawsze cało wychodzą nawet z największych kryzysów. Dlatego też nie mają problemów z ryzykownym inwestowaniem czy zakładaniem swojej firmy.

Doskonale wiedzą, jak manipulować innymi, bez okazywania zbędnych emocji. To świetni negocjatorzy, choć zbyt dużo stresu może sprawić, że będą potrzebowały naładować baterię obcując ze sztuką i naturą. 

# Dziewiątka 

Ta liczba łatwo wpada w złość, kiedy ktoś myśli inaczej niż ona. Czasami trudno jej zapanować nad emocjami, co nie jest dobrze widziane w pracy.

Dlatego właśnie powinna szukać zawodu jako freelancer bądź założyć własny biznes. To artystyczna dusza, która ma też talent do interesów. Pozostaje jej wybrać taki zawód, w którym stale będzie się rozwijać i powiąże go ze swoimi wszechstronnymi zainteresowaniami.

Zobacz również: Numerologia: Co oznacza numer Twojego mieszkania?

Polecane wideo

Znaki zodiaku a śniadanie. Co powinnaś jeść o poranku?
Znaki zodiaku a śniadanie. Co powinnaś jeść o poranku? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie