Znaki zodiaku, które są wyjątkowo wrażliwe. To one płaczą najczęściej

Nie boją się mówić o uczuciach i pokazywać łez.
Znaki zodiaku, które są wyjątkowo wrażliwe. To one płaczą najczęściej
fot. Pinterest (pl.pinterest.com/pin/646336984021114074, pl.pinterest.com/pin/678214025114444937)
12.01.2021
Wiktoria Sobocińska

Żyjemy w społeczeństwie, gdzie smutek jest raczej ukrywany, a na zdjęciach w social mediach staramy się być zawsze szczęśliwi i uśmiechnięci... Płakanie w miejscu pracy również nie jest dobrze widziane i nie chcemy dać ludziom poznać swojej wrażliwej strony.

Zobacz również: Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku. Relacja z nimi jest wyjątkowo trudna

Mimo wszystko, poniższe znaki zodiaku nie powstrzymują lawiny swoich emocji, niezależnie od sytuacji. Mają też w sobie mnóstwo empatii i delikatności, co sprawia, że umieją tworzyć udane relacje z innymi. Potrafią rozmawiać o problemach i rozwiązywać je na bieżąco.

Okazywanie emocji nie wszystkim przychodzi łatwo, ale te osoby nie mają z tym większego kłopotu. Co więcej, łzy pomagają skutecznie oczyścić im się z negatywnych uczuć. Kto to taki?

Emocjonalne znaki zodiaku

Baran

Przedstawicielki tego znaku doskonale wiedzą, jak okazać innym współczucie i zrozumienie. Potrafią dosłownie rozpłakać się ze wzruszenia.

W towarzystwie Barana warto unikać bolesnych tematów i nie zabierać go na tego typu filmy do kina. W przypadku problemów osobistych należy mocno go wspierać i pocieszać.

Byk

Ich nastrój bywa mocno niestabilny, a duma łatwo zostaje urażona. Byki potrafią publicznie obrazić się, gdy ktoś użyje wobec nich nieodpowiednich słów lub źle je oceni. Zależy im na opinii innych ludzi, a swoje cele mogą czasami próbować osiągnąć emocjonalną manipulacją.

Panna

Panna wyróżnia się na tyle innych znaków rozwagą i logicznym myśleniem, ale nie wtedy, gdy emocje biorą górę. Gdy ktokolwiek doprowadzi Pannę do łez, ona natychmiast wpadnie w histerię. Tej lawiny nie da się już powstrzymać. Zacznie wypominać wszystko, dlatego nie warto z nią zaczynać.

Waga

Ten znak zodiaku uwielbia wyrażać swoje niezadowolenie za pomocą łez. Swoimi napadami złości potrafi wpłynąć na decyzję bliskich osób, które marzą tylko o tym, aby Waga w końcu przestała płakać i wróciła do równowagi emocjonalnej. Dlatego czasami inni traktują je jak małe dzieci... Ich partner będzie musiał wykazać się sporą cierpliwością.

Ryby

Kobiety urodzone na przełomie lutego i marca wyróżniają się ogromną wrażliwością. Bardzo często są to artystyczne dusze, które lubią przelewać swoje emocje na kartkę papieru np. pisząc wiersze albo malując obrazy. Wtedy czują, że wyrażają siebie i dają upust swoim emocjom. 

W relacjach nie boją się okazywać płaczem swojego zranienia, ale próbują też w ten sposób zwrócić na siebie uwagę innych, której nieustannie potrzebują.

Zobacz również: Co miesiąc urodzenia mówi o tym, jak postrzegają Cię inni?

Polecane wideo

Znaki zodiaku a śniadanie. Co powinnaś jeść o poranku?
Znaki zodiaku a śniadanie. Co powinnaś jeść o poranku? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie