Co miesiąc urodzenia mówi o tym, jak postrzegają Cię inni?

Dowiedz się, za co ludzie Cię uwielbiają, a przez co działasz im na nerwy.
Co miesiąc urodzenia mówi o tym, jak postrzegają Cię inni?
fot. Pinterest (pl.pinterest.com/pin/847310117391916200, pl.pinterest.com/pin/337207090852693577)
28.12.2020
Wiktoria Sobocińska

Nie od dziś wiadomo, że data urodzenia ma ogromny wpływ na naszą osobowość, cechy charakteru i szczęście w życiu oraz miłości. Astrologia i numerologia to dziedziny, które szeroko opisują konsekwencje naszych narodzin w danym dniu. W zależności od konkretnego miesiąca nasz charakter może zdecydowanie się od siebie różnić.

Zobacz również: Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Jesteś ciekawa, co mówi o Tobie miesiąc, w którym przyszłaś na świat? Sprawdź, jakie cechy ludzie w Tobie uwielbiają, a którymi zbytnio ich irytujesz. Z tą świadomością możesz nad sobą pracować!

Co miesiąc urodzenia mówi na Twój temat?

Styczeń

Jeśli urodziłaś się na samym początku roku, cechuje Cię ogromna motywacja i ambicja. Za wszelką cenę realizujesz postawione sobie cele. W końcu styczeń to miesiąc, gdy tworzymy swoje postanowienia i zaczynamy wszystko od nowa. Mimo, że ludzie podziwiają Cię za te cechy, to w relacjach trudno jest Ci pójść na kompromis. Jesteś strasznie uparta!

Luty 

W tym miesiącu nadal szaleje mróz, ale spod śniegu powoli zaczynają wyrastać kwiaty. Jesteś ostrożna zupełnie tak, jak przebiśniegi, ale znajomi mają już dosyć tego, że często odwołujesz wspólne plany.

Marzec

Uwielbiasz marzyć, podróżować, wyrażać się za pomocą sztuki i pomagać innym. Osoby urodzone w tym miesiącu są prawdziwymi szczęściarzami, czego inni często im zazdroszczą. Zawsze znajdą się we właściwym miejscu o właściwym czasie i tak samo łatwo zarabiają pieniądze, jak je wydają.

Kwiecień

Osoby urodzone w kwietniu uchodzą za bardzo pogodne. Zawsze potrafią rozładować atmosferę w towarzystwie. Niestety nie są przez to brani na poważnie, zwłaszcza w pracy.

Maj

Urodzeni w maju mają niespotykaną intuicję, przez co często przyjmują w towarzystwie rolę swatki. Doskonale wiedzą, kto do kogo pasuje. Są przy tym bardzo wścibscy i lubią plotkować o innych.

Czerwiec

Jesteś prawdziwą duszą towarzystwa, ale problemy pojawiają się przy bliższych relacjach. Boisz się zbliżyć i zaangażować, ale ludzie i tak do Ciebie lgną, zafascynowani Twoją osobowością.

Lipiec 

Potrafisz błyskawicznie przyswajać wiedzę i masz zadatki na bycie geniuszem. W szkole przezywali Cię "kujonem" i samotnikiem, a przez swoją wrażliwość często brałeś to do siebie. Zdobądź się na odrobinę spontaniczności i pokaż im swoją ukrytą naturę.

Sierpień

W branży kreatywnej z pewnością odniesiesz sukces. Pomysłowość to bowiem Twoje drugie imię. Inspirujesz innych i lubisz zwracać na siebie uwagę. Nie wszyscy są w stanie słuchać Cię cały dzień.

Wrzesień 

Jesteś niezwykle zorganizowaną jednostką. Musisz mieć kontrolę nad wszystkim i nic Cię nie zaskoczy. Przyjaciołom trudno wyciągnąć Cię na imprezę dzień przed egzaminem. Wyluzuj!

Październik

Lubisz ładować baterię w domowym zaciszu, przez co bliscy często mają Cię za nudziarza. Potrafisz jednak zadbać o siebie i odpoczywać, aby później mieć energię do realizowania swoich marzeń.

Listopad 

Dzieci listopada są pracowite i romantyczne. Znajomym trudno Cię rozszyfrować, a Ty sama uważasz siebie za pewnego rodzaju medium. Wpuść trochę więcej ludzi do swojego życia, a od razu poczujesz się lepiej. 

Grudzień

W ostatnim miesiącu rodzą się najgorsi krytycy i pesymiści, a negatywne myślenie wpędza ich często w depresyjny nastrój. Jednocześnie wymagają od siebie zdecydowanie więcej, niż inni.

Zrozum, że dla wielu stanowisz wzór do naśladowania już teraz. Skończ z perfekcjonizmem, a otworzą się dla Ciebie nowe możliwości.

To prawda?

Zobacz również: QUIZ: Kim byłaś w poprzednim wcieleniu?

Polecane wideo

Znaki zodiaku a śniadanie. Co powinnaś jeść o poranku?
Znaki zodiaku a śniadanie. Co powinnaś jeść o poranku? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
afasf (Ocena: 5) 28.12.2020 00:56
Zarabiam ponad 90 dolarów za godzinę pracy zdalnej z dwójką dzieci w domu. Nigdy nie myślałem, że będę miał możliwość zrobienia tego, ale moja najbliższa towarzyszka zarabia ponad 18 tysięcy miesięcznie, robiąc to, i przekonała mnie, żebym spróbował. Potencjał z tym jest wieczny. Oto co robiłem.... 𝐰𝐨𝐫𝐤𝐫𝐞𝐯𝐢𝐞𝐰𝐬𝟏𝟎.𝐜𝐨𝐦
odpowiedz

Polecane dla Ciebie