Pod koniec roku los uśmiechnie się do tych znaków zodiaku. Wreszcie znajdą miłość!

Jeszcze nic straconego.
Pod koniec roku los uśmiechnie się do tych znaków zodiaku. Wreszcie znajdą miłość!
Fot. Pexels.com
19.12.2020

Rok 2020 był dla nas trudny pod wieloma względami. Martwiliśmy się o zdrowie swoje i bliskich, przestaliśmy widywać znajomych, wielu z nas straciło pracę albo doświadczyła zmniejszenia pensji. Pandemia pokrzyżowała plany także narzeczonym, którzy w 2020 roku pragnęli wreszcie powiedzieć sobie sakramentalne “tak”. 

Zobacz również: „Chcę rozwodu!” – jak koronawirus wywrócił do góry nogami życie Polaków?

Ale o pechu mogą mówić nie tylko narzeczeni. Z jednej strony pandemia przyczyniła się do rozpadu wielu związków, a z drugiej uniemożliwiła singlom poznawanie nowych ludzi i randkowanie. Wiele osób spędziło większość roku 2020 samotnie 

Na szczęście niektórzy mogą liczyć na to, że już wkrótce los się do nich uśmiechnie. Portal radiozet.pl wymienia trzy znaki zodiaku, które znajdą miłość jeszcze przed początkiem roku 2021. To już naprawdę niedługo, więc warto mieć oczy szeroko otwarte! Kto zakocha się jeszcze przed końcem 2020 roku? 

Które znaki zodiaku znajdą miłość przed końcem 2020 roku?

Fot. Pexels.com

 

Uśmiech losu, którego doświadczą wymienione niżej znaki zodiaku będzie miał związek z koniunkcją Jowisza i Saturna w znaku Wodnika. To zjawisko będzie miało miejsce 21 grudnia. Od tego dnia do końca roku pewni szczęśliwcy będą mogli liczyć na zawirowania w życiu miłosnym - w bardzo pozytywnym znaczeniu tego słowa. 

Które znaki zodiaku znajdą miłość przed końcem 2020 roku?

Fot. iStock

Lew 

Jeśli do tej pory przeżywałaś prawdziwy kryzys związany z poczuciem własnej wartości, wkrótce się to zmieni. Będzie od ciebie biła pewność siebie, a inni zaczną to dostrzegać. Ty sama przestaniesz rozpamiętywać miłosne niepowodzenia z przeszłości i otworzysz się na nowe doświadczenia. Takie podejście zawsze działa. Niewykluczone, że w sylwestra będziesz musiała wybierać spośród grona adoratorów.  

Które znaki zodiaku znajdą miłość przed końcem 2020 roku?

Fot. iStock

Ryby 

Dla wielu osób spod znaku Ryb rok 2020 był o wiele trudniejszy niż dla innych znaków zodiaku. To dlatego, że Ryby są niezwykle emocjonalne i empatyczne. Jeżeli w ostatnich miesiącach przeżyłaś bolesne rozstanie na pewno trudno ci uwierzyć, że jeszcze w tym roku będziesz w stanie znów się zakochać. Jednak Gwiazdy mówią co innego. Nowa miłość może zjawić się w twoim życiu zupełnie nieoczekiwanie, np. podczas przypadkowego spotkania na ulicy albo odnowienia kontaktu z kimś z przeszłości. Miej oczy szeroko otwarte.  

Które znaki zodiaku znajdą miłość przed końcem 2020 roku?

Fot. iStock

Panna  

Koniunkcja Jowisza i Saturna sprawi, że w ostatnich dniach grudnia czeka cię coś niespodziewanego. Jest spora szansa, że w twoim życiu pojawi się ktoś, z kim jakiś czas temu połączyła cię wyjątkowa relacja. Nie zamykaj się na tę znajomość i spróbuj spojrzeć na nią z innej perspektywy. Jeśli dasz wam szansę może się okazać, że jesteście sobie pisani. 

Zobacz również: Znaki zodiaku, które oczekują wyjątkowych zaręczyn. Tylko wtedy powiedzą magiczne „tak”

Polecane wideo

Co mówi o facecie jego znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać
Co mówi o facecie jego znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie