Horoskop miłosny: Czy zakochasz się w przyszłym roku?

Kto może liczyć na spełnienie w związku?
Horoskop miłosny: Czy zakochasz się w przyszłym roku?
fot. Pinterest (pl.pinterest.com/pin/461407924326207048, pl.pinterest.com/pin/612559986799276257)
26.12.2020
Wiktoria Sobocińska

Godziny spędzone na scrollowaniu aplikacji randkowych, nieudane spotkania i samotne wieczory w towarzystwie seriali na Netflixie... Brzmi znajomo? Jak to się mówi: Nowy rok, nowa ja

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które powinny zacząć odliczać dni do 2021 roku. To będzie ich czas

Zbliża się rok 2021, który podobno ma zmienić wszystko. Nadchodzi nowe, więc przygotuj się również na doświadczenia w sferze sercowej. Być może już w przyszłym roku poznasz miłość swojego życia, albo w Twojej relacji nareszcie wszystko się ułoży.

Który znak zodiaku może liczyć na prawdziwe spełnienie?

Znaki zodiaku, które znajdą miłość w 2021 roku

Baran

Ten ognisty znak zodiaku nie ma co liczyć na pomoc portali randkowych. Jest na tyle krytyczny i wybredny, że zawsze znajdzie jakieś "ale", dlatego wieczory ciągle spędza sam. Mamy jednak dobrą wiadomość.

W 2021 roku czeka go intrygująca randka w ciemno, być może zaaranżowana przez bliskich znajomych, na której wreszcie poczuje ukłucie strzały Amora. Wkrótce wybierze się z ukochaną osobą w szaloną podróż, gdzie zbierze emocjonujące wspomnienia na najbliższe kilka lat.

Byk

Rok 2021 będzie obfitował w szanse na poznanie bratniej duszy. Nareszcie nadszedł czas na stabilizację. Krótkie historie miłosne zamienią się w trwałą relację, pełną czułości i bliskości. 

Byk będzie pod wrażeniem, że jest w stanie schować przy kimś dumę do kieszeni. Jeśli jesteś w stałym związku, może usłyszysz propozycję na temat powiększenia rodziny? Bądź czujna.

Lew

Samotna Lwica zapewniała znajomych, że jest silna, niezależna i czerpie przyjemność z czasu spędzonego ze sobą. Skupiona na rozwoju swojej kariery nie miała nawet chwili, aby rozejrzeć się za płcią przeciwną. Niech tylko poczeka na to, co przyniesie rok 2021.

Na horyzoncie pojawi się bowiem romantyczny i opiekuńczy mężczyzna, który nie będzie dawał jej spokoju. Jeśli da mu w końcu szansę, czeka ich szalona i wartościowa relacja.

Wodnik

Gwiazdy planują dla Wodnika wyjątkowy okres, więc niech lepiej zapnie pasy już teraz. Przed singlami otworzą możliwości poznania nowego partnera, dlatego warto być towarzyskim i jak najczęściej wychodzić z domu. 

W pierwszej połowie roku powinien być gotowy na miłosne uniesienia, a w drugiej wykazać się odrobiną cierpliwości, która zaowocuje trwałą i stabilną relacją.

Ryby

Ten znak zodiaku uwielbia stwarzać problemy i stale być w centrum uwagi. Rok 2020 uświadomił Rybom, że muszą zejść na ziemię i porzucić bujanie w obłokach. W Nowy Rok wejdą więc z pokorą i odpowiedzialnością, a to sprawi, że pewna atrakcyjna osoba wkrótce się do nich zbliży...

Na początku może być ciężko, ale warto dać temu szansę i dostrzegać pozytywne strony. Pod koniec roku wszystko pójdzie zgodnie z Twoimi noworocznymi życzeniami.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które oczekują wyjątkowych zaręczyn. Tylko wtedy powiedzą magiczne „tak”

Polecane wideo

Horoskop miłosny na grudzień
Horoskop miłosny na grudzień - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie