Związek z tymi znakami zodiaku może być męczący. Wyróżnia je przykra cecha

To raczej nie będzie spokojna relacja.
Związek z tymi znakami zodiaku może być męczący. Wyróżnia je przykra cecha
Fot. Unsplash (Ann Danilina)
15.12.2020

Miłość to zbyt poważna sprawa, aby opierać ją na magii, przepowiedniach i astrologii. Horoskop może być ewentualnie wskazówką, ale ostatecznie liczy się coś zupełnie innego. Drugiego człowieka trzeba dobrze poznać, zamiast pochopnie wyciągać wnioski i ulegać uprzedzeniom - podpowiada zdrowy rozsądek.

Zobacz również: Astrolodzy nie potrafią wskazać żadnych wad tego znaku zodiaku. „Jest najlepszy”

Ale gwiazdy mówią coś zupełnie innego - czytamy na yourtango.com. Serwis zasięgnął opinii ekspertki, a ona otwarcie ostrzega przed 3 znakami zodiaku. Nie zniechęca, ale wskazuje na bardzo istotną kwestię, która na dłuższą metę może okazać się bardzo męcząca.

Osoby urodzone w tych miesiącach mają być wyjątkowo niepewne. Z czego to wynika?

Trudne znaki zodiaku

znak zodiaku rak

Rak

Jeden z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku - przekonuje astrolożka. Całe życie marzy o wielkiej miłości, ale może jej nigdy nie zaznać. Nie dlatego, że czegoś mu brakuje. Po prostu nie wierzy w siebie i ucieka, kiedy robi się poważnie.

Od partnera oczekuje ciągłego zainteresowania i kolejnych dowodów miłości. Chorobliwa zazdrość, podejrzenia i strach przed odrzuceniem mogą bardzo skomplikować sprawę.

znak zodiaku wodnik

Wodnik

Cudowna osobowość, ale nie każdemu będzie dane ją odkryć. Wodnik przyzwyczaił się do ukrywania prawdziwych emocji, bo woli udawać kogoś, kim nie jest. Potrafi osaczyć partnera, chociaż ma wyłącznie dobre zamiary.

Zakompleksienie sprawia, że na każdym kroku trzeba wyznawać i okazywać mu miłość. Nie od czasu do czasu, ale non stop, bo inaczej poczuje się odrzucony i zdradzony.

Zobacz również: Znak zodiaku, który ma zadatki na miss. Najczęściej wygrywa konkursy piękności

znak zodiaku ryby

Ryby

Wahania nastroju Ryby są tak gwałtowne, jak wzburzone morze, w którym pływa. Ich romantyczna dusza sprawia, że marzą o związku niczym z romantycznej powieści. Same prowokują dramatyczne sytuacje, bo oczekują nagłych zwrotów akcji.

Przygotuj się na sceny zazdrości, ataki szału i przykre słowa. W ten sposób Ryby mają okazywać zainteresowanie, co nie każdemu przypadnie do gustu.

Przynajmniej w teorii tak to wygląda, bo astrologia nie mówi o wszystkich bez wyjątku. Wskazuje raczej wspólne cechy, które mogą, ale wcale nie muszą dotyczyć konkretnego znaku zodiaku. Na pewno warto dać im szansę.

Zobacz również: Znaki zodiaku zdolne do wszystkiego. Uznano je za szczególnie niebezpieczne

Polecane wideo

Horoskop miłosny na grudzień
Horoskop miłosny na grudzień - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.12.2020 18:46
Jednak muszę stawić się za rybami - cudowni ludzie, inteligentni, uprzejmi, mają swoje zdanie, ale jednocześnie bardzo łagodne usposobienie, nie są konfliktowi.. :D ale ogólnie jak się człowiek tak wglebi, to ze wszystkimi jest coś nie tak. Każdy z nas ma wady jakieś, jeden za dużo mowi, inny za mało, jeden jest wredny, inny zaś za uprzejmy... Najważniejsze to być sobą i dobrać się w pary tak żeby się dopełniać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.12.2020 12:18
Mam męża spod znaku raka... Na początku był jak książę na białym koniu- kolacyjki, prezenty, cichutki... Niestety w małżeństwie się okazało jaki jest na prawdę. Ten znak zodiaku jest miły i cichy- wśród innych, bo boi się co INNI o nim pomyślą, w domu wiecznie narzeka i jest naburmuszony. Kolacyjki teraz owszem- jeśli ja je przygotuję. Seks - ehh libido niskie, nie lubi eksperymentów, a wysportowany facet z niego. Poza tym flirciarz niestety. Raki mają swój urok, mają gadane, są skromne i na to większość kobiet się nabiera- tu mam dla was radę. Jeśli wasi partnerzy są flirciarzami ( nie chodzi mi o chamow ale takich co chętnie uśmiechają się do ekspedientek, są nadmiar mili dla koleżanek ale wiecie że nie są skorzy do zdrady) to olejcie to... Ja zauważyłam że mu się podobały chyba sceny zazdrości i robił to specjalnie, ale gdy zaczęłam lekceważyć takie zachowania, wręcz czasem sama byłam uprzejmą dla jego kumpli to się ustawił do pionu! :D
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 15.12.2020 11:11
Wodnik absolutnie się nie zgadza, jest zupełnie odwrotnie!
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie