Zbliża się najszczęśliwszy dzień w tym miesiącu. Potwierdza to i astrologia, i numerologia!

Sprawdź, jak wykorzystać tę niesamowitą kosmiczną energię.
Zbliża się najszczęśliwszy dzień w tym miesiącu. Potwierdza to i astrologia, i numerologia!
Fot. Unsplash/Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/375417318939065288)
10.12.2020

Jeśli wierzyć numerologii, czyli prognozowaniu z liczb, poszczególnym cyfrom zostało przypisane szczególne znaczenie. Wiele osób wierzy, że można wyczytać z nich przyszłość, a pewne liczbowe sekwencje świadczą o tym, że wszechświat chce nam powiedzieć coś ważnego. 

Zobacz również: Ciągle widzisz te same liczby? To nie przypadek. Wszechświat próbuje powiedzieć Ci coś ważnego

Zdaniem numerologów jedną z najbardziej wyjątkowych liczb jest dwunastka. A jeśli spojrzeć w kalendarz trudno nie zauważyć, że już za parę dni nastąpi 12 grudnia, zapisywany jako 12.12. Zarówno numerolodzy jak i astrolodzy nie mają wątpliwości - to będzie najszczęśliwszy dzień w tym miesiącu. Dlaczego i jak najlepiej wykorzystać niezwykłą energię tego dnia? 

Fot. Unsplash.com 

Czy 12.12 to szczęśliwa data? 12 grudnia w numerologii

Numerologia mówi, że dwunastka to jedna z najpotężniejszych liczb o najsilniejszej energii. Zdaniem ekspertów ta teoria znajduje odzwierciedlenie w otaczającym nas świecie. Mamy 12 miesięcy w roku, każdej doby zegar wybija dwunastą dwa razy, wyróżniamy 12 znaków zodiaku i 12 domów astrologicznych. Dwunastka ma istotne znaczenie także w różnych systemach religijnych. Według Biblii Jezusowi towarzyszyło dwunastu apostołów, w mitologii greckiej znajdziemy dwunastu najważniejszych bogów zamieszkujących Olimp, a buddyści wyznają dwanaście ogniw współzależnego powstawania. 

Zdaniem ekspertów 12 grudnia energia dwunastki osiąga punkt kulminacyjnyOto, co na ten temat mówi numerologia. 

12 w numerologii

W numerologii liczba 12 reprezentuje ukończenie danego cyklu oraz następujący po nim nowy duchowy początek. Dwunastka stanowi też inspirację do pozbycia się duchowych pozostałości z naszej przeszłości i do zrobienia miejsca dla tego, co nowe. 12 grudnia jest zatem podwójną dawką tej magicznej energii. 

Jako że dwunastka to liczba składająca się z dwóch cyfr należy przyjrzeć się także poszczególnej energii każdej z nich. Jedynka reprezentuje przejmowanie inicjatywy i rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. Z kolei dwójka symbolizuje harmonię i współpracę.  

Fot. Unsplash.com

12 w astrologii

Dwunastka ma też wyjątkowe znaczenie w astrologii. 12 grudnia 2020 roku Księżyc znajdzie się w czwartej kwadrze, balansując na krawędzi ostatniego cyklu księżycowego, który zacznie się zaćmieniem Księżyca 14 grudnia. Ten moment w miesięcznej podróży Księżyca jest także określany mianem balsamicznego Księżyca. To ostatnia faza przed kolejnym nowiem i ostatni srebrny Księżyc widoczny na wschodnim niebie od świtu do poranka. To też ostatnia szansa na pozbycie się bagażu emocjonalnego przed wkroczeniem w kolejny nów, symbolizujący nowy początek. 12 grudnia Księżyc przez większość dnia będzie znajdował się w emocjonalnym znaku Skorpiona. To da nam możliwość rozprawienia się ze skrywanymi głęboko emocjami zanim zaćmienie Księżyca nada naszemu życiu nowy bieg. 

Jak zatem najlepiej wykorzystać energię, jaka wyzwoli się 12 grudnia? To idealny moment, aby przepracować i pogodzić się ze wszystkimi zmaganiami i doświadczeniami, jakie przyniósł nam rok 2020. Minione miesiące były pełne zamieszania i niepewności. Postaraj się zostawić emocjonalny bagaż tych dni za sobą i przygotować się na nową podróż w kolejny rok. 

Zobacz również: Numerologia przewidziała, co wydarzy się w 2020 roku. Oto prognoza na 2021

Polecane wideo

10 największych przystojniaków roku 2020
10 największych przystojniaków roku 2020 - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.12.2020 22:08
Siepomaga.pl Bardzo prosze o udostępnienie. Kazda zlotowka sie bardzo liczy. Dziekuje ❤ https://www.siepomaga.pl/kuba-twarog
odpowiedz

Polecane dla Ciebie