Znaki zodiaku, które oczekują wyjątkowych zaręczyn. Tylko wtedy powiedzą magiczne „tak”

Ich partner będzie musiał się postarać.
Znaki zodiaku, które oczekują wyjątkowych zaręczyn. Tylko wtedy powiedzą magiczne „tak”
fot. Unsplash (Ethan Robertson), Pinterest (pl.pinterest.com/pin/9499849201454696)
13.12.2020
Wiktoria Sobocińska

Ten wyjątkowy moment dla kobiet w związkach o dłuższym stażu stanowi prawdziwy wyraz miłości i deklarację, że partner chce z nimi spędzić resztę swojego życia. Taka propozycja nie może odbyć się w byle jakim miejscu. Niektóre znaki zodiaku wyobrażają sobie romantyczne sceny niczym z filmów i liczą na to, że ich partner wykaże się nie lada kreatywnością. 

Zobacz również: Kobiet spod tych znaków zodiaku się nie zapomina. To prawdziwe femme fatale

Chcesz zwiększyć swoje szanse u wybranki serca? Dowiedz się, co na ten temat sądzi astrologia. Te panie chcą zapamiętać chwilę zaręczyn na całe życie! Właśnie tak powinien to zrobić ich ukochany.

O jakich zaręczynach marzą znaki zodiaku?

Bliźnięta

Wyobrażają sobie, że partner oświadczy im się tak, jak na romantycznych filmach. Im większa widownia, tym lepiej. Nie będą czuły się skrępowane. Dlatego idź na całość, aby ukochana miała o czym opowiadać później swoim przyjaciółkom. One kochają takie spontaniczne historie.

Lew

Aby podbić serce Lwicy, partner musi najpierw dobrze ją poznać. Nie zniesie kiczu, ani przeciętności. Musisz wykazać się kreatywnością i wyczuciem, a do tego rozśmieszyć swoją ukochaną. Najlepiej, jeśli wszystko zostanie uwiecznione na filmie, aby później było co wspominać.

Panna

Dla Panny zaręczyny stanowią intymny moment, dlatego zabierz ją w miejsce, gdzie nie będzie ludzi. Ten znak kocha naturę i piękne widoki, więc może wybierzcie się na górską wędrówkę lub dziką plażę? W takich magicznych okolicznościach z pewnością powie Ci tak.

Waga

Ten znak zodiaku kocha tradycję i o zaręczynach marzy już od dawna. W tym dniu chce poczuć się jak księżniczka, więc nie oszczędzaj w kwiatach, balonach i płatkach róż. Waga doceni Twój wkład w przygotowanie, zwłaszcza, jeśli wciągniesz ją w grę na cały dzień.

Skorpion

Skorpion marzy o namiętnych zaręczynach jak z romantycznych powieści. Szczególną uwagę zwraca na pierścionek, więc nie doceni poczucia humoru w postaci zabawkowej obrączki. Musisz dowiedzieć się, jaki kamień najbardziej lubi i sporo w niego zainwestować. Gdy potraktujesz panią Skorpion jak swoją muzę, na pewno zgodzi się dzielić z Tobą życie.

Wodnik

Nawet, jeśli poruszaliście już ten temat, musisz zadbać o to, aby ten wyjątkowy dzień był niespodzianką. Ona nie może się o tym dowiedzieć! Obejdzie się bez spektakularnych fajerwerków i orkiestry, ale pytanie musi wypłynąć prosto z Twojego serca

Ryby

Mimo romantycznej i wrażliwej natury, Ryby uważają, że tradycyjne zaręczyny to kicz. Nie zabieraj ich do stolicy zakochanych, ani nie rób tego w restauracji przy świadkach. To dla nich ogromny wyraz miłości i ten akt powinien odbyć się wyłącznie między Wami. Zrób to, kiedy będzie wiadomo, że jest na to gotowa. Im mniej starań i sztuczności, tym lepiej. Jak to Ryba, doskonale czuje się tam, gdzie morze.

Zobacz również: Kobiety urodzone na przełomie tych miesięcy uważane są za najlepsze kochanki

Polecane wideo

Najpiękniejsze zdjęcia zaręczynowe ♥
Najpiękniejsze zdjęcia zaręczynowe ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.12.2020 08:12
Wiedziałam, że będę na tej liście. Sama prawda. Lew 🦁
odpowiedz

Polecane dla Ciebie