Znaki zodiaku szlachetnej krwi. To urodzeni arystokraci!

Masz w sobie coś z błękitnej krwi?
Znaki zodiaku szlachetnej krwi. To urodzeni arystokraci!
Fot. Unsplash (Sule Makaroglu)
03.12.2020
Wiktoria Sobocińska

Niektóre znaki zodiaku doskonale wiedzą, co to dobre maniery. Te osoby już z daleka przyciągają spojrzenia innych i lubią być w centrum uwagi. Mają w sobie coś z dawnej arystokracji.

Zobacz również: Co znak zodiaku mówi o Twoim zdrowiu?

Lubią przepych, towarzystwo na wysokim poziomie i mają wybredny gust. Pieniądze zawsze się ich trzymają. Ich styl bycia przypomina wręcz szlachtę z XIX wieku.

Dowiedz się, czy masz w sobie coś z błękitnej krwi. 

Wodnik

Jego emocjonalny chłód przywodzi na myśl dystans dawnej arystokracji. Wyróżnia się niezależnością w podejmowaniu decyzji i bez wahania wydaje pieniądze na własne przyjemności. Potrafi cieszyć się życiem na wszelkie sposoby i urządzać huczne przyjęcia. Bywa, że ludzie plotkują o jego wystawnym życiu, ale on nie bierze krytyki do siebie. Optymistycznie patrzy w przyszłość.

Waga

Pani Waga ma ogromną łatwość w komunikacji z innymi, czym zyskuje ich szacunek. Doskonale wie, co to znaczy dyskrecja, ale z łatwością dokonuje też selekcji swoich znajomych. Cechuje ją miłość do piękna i sztuki, więc chętnie odwiedza opery oraz teatry. Postrzega świat za pomocą wszystkich zmysłów. Jest bardzo powściągliwa, również w uczuciach. Trudno zdobyć jej serce.

Koziorożec

Ten znak zodiaku kocha otaczać się dobrobytem i luksusowymi przedmiotami. Można powiedzieć, że to typowy gadżeciarz, ale nie robi tego, aby podnieść swoją samoocenę. Pewności siebie ma aż nadto. Lubi dużo mówić i brylować w towarzystwie. Jest bystry, inteligentny i wykształcony. Jak prawdziwi arystokraci, ceni wygodę i komfort. Wybiera świetne miejsca na wakacje i najlepsze restauracje. Ma wielu przyjaciół, ale często nazywają go "francuskim pieskiem".

Ryby

Piękno przyciąga Ryby już od najmłodszych lat. W którymś momencie życia na pewno ulokują swoje emocje w którejś dziedzinie sztuki: będą malować obrazy lub układać melodie na fortepianie. Są eteryczne i wrażliwe. Do tego posiadają doskonały gust i wyczucie stylu. Mężczyźni tracą dla nich głowę, ale w związku potrafią być bardzo impulsywne i wymagające. Szukają kogoś na "swoim poziomie". Jednocześnie są perfekcjonistkami, które surowo oceniają same siebie.

Zobacz również: QUIZ: Kim byłaś w poprzednim wcieleniu?

Polecane wideo

Każdy znak zodiaku ma swój chiński odpowiednik. Jakie zwierzę jest Twoim spirit animal?
Każdy znak zodiaku ma swój chiński odpowiednik. Jakie zwierzę jest Twoim spirit animal? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.12.2020 00:11
Waga-zawsze o tym wiedziałam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie