Znak zodiaku, który ma zadatki na miss. Najczęściej wygrywa konkursy piękności

Na przełomie tych dwóch miesięcy rodzą się wyjątkowe ślicznotki.
Znak zodiaku, który ma zadatki na miss. Najczęściej wygrywa konkursy piękności
Fot. Unsplash
12.12.2020

Czego możemy się dowiedzieć z horoskopu? Przede wszystkim - co czeka nas w nieodległej przyszłości. Poznajemy również swoje mocne i słabsze strony, ale tego typu przepowiednie rzadko skupiają się na wyglądzie zewnętrznym. Ten wydaje się kwestią przypadku, a nie specyficznego układu gwiazd w momencie narodzin.

Zobacz również: Znaki zodiaku zdolne do wszystkiego. Uznano je za szczególnie niebezpieczne

Nieco inne zdanie na ten temat ma portal „Your Tango”, którzy przeanalizował wyniki konkursów piękności i odkrył ciekawą zależność. Okazuje się, że wśród najbardziej utytułowanych miss dominuje jeden znak zodiaku. Największe ślicznotki przychodzą na świat na przełomie lutego i marca - czytamy.

Co takiego mają w sobie Ryby?

piękna dziewczyna

Jak wyglądają Ryby?

#1 Oczy

Mówi się, że są zwierciadłem duszy i w tym przypadku to prawda. Uwodzicielskie spojrzenie Ryb nie pozostawia nikogo obojętnym. Ich oczy są duże, rozmarzone, błyszczące i wesołe. Można z nich wyczytać radość życia, ale równocześnie pozostają nieco tajemnicze. To pierwszy szczegół ich wyglądu, na który wszyscy zwracają uwagę.

#2 Uśmiech

Nie chodzi wyłącznie o to, że zęby Ryb są idealnie proste i białe, choć zazwyczaj niczego im nie brakuje. Zdecydowanie bardziej liczy się radosne usposobienie, które objawia się uśmiechem od ucha do ucha. Nawet w gorszych chwilach potrafią cieszyć się z małych rzeczy i zarażać pozytywną energią.

#3 Skóra

Przyjście na świat na przełomie zimy i wiosny zazwyczaj wiąże się ze świetną kondycją i wysoką odpornością. Ta wewnętrzna siła widoczna jest także na zewnątrz. Karnacja Ryb wydaje się wręcz nieskazitelna - gładka, rumiana, pozbawiona niedoskonałości, jędrna, nawilżona i można tak jeszcze długo wymieniać.

Zobacz również: Astrolodzy nie potrafią wskazać żadnych wad tego znaku zodiaku. „Jest najlepszy”

zgrabna figura

#4 Postura

Osób spod tego znaku zodiaku nie trzeba upominać, aby przestały się garbić, bo nigdy tego nie robią. Ryby same z siebie trzymają pion, co ma znaczenie nie tylko zdrowotne, ale także estetyczne. Wyprostowana sylwetka sprawia wrażenie smukłej, zgrabnej i jeszcze bardziej apetycznej. Ma w sobie lekkość.

#5 Ruchliwość

Niektórzy nie lubią się przemęczać, przez co wyglądają na wiecznie zaspanych. O Rybach na pewno nie można tego powiedzieć. To znak, który rozsadza wewnętrzna energia. Wszędzie go pełno, dlatego zazwyczaj chętnie uprawia sport. Z kolei aktywność fizyczna wpływa na jego zdrowie oraz wygląd.

#6 Kształty

Cechą charakterystyczną Ryb ma być drobna, lekka i zgrabna sylwetka. Nie wychudzona, ale smukła i równocześnie kształtna. Pomimo niewielkich wymiarów wszystko ma na swoim miejscu. Znak ten nie ma tendencji do tycia, a jeśli do tego dojdzie - widocznie potrzebuje wsparcia emocjonalnego.

Ideał?

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które powinny zacząć odliczać dni do 2021 roku. To będzie ich czas

Polecane wideo

Ta singielka jest tak piękna, że Tinder skasował jej konto. Czy kiedyś znajdzie miłość?
Ta singielka jest tak piękna, że Tinder skasował jej konto. Czy kiedyś znajdzie miłość? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 12.12.2020 22:47
Nie. Lew jest ideałem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie