Znaki zodiaku, które nie potrafią ukryć kłamstwa. Zdradza ich każdy gest

Można w nich czytać jak w otwartej książce.
Znaki zodiaku, które nie potrafią ukryć kłamstwa. Zdradza ich każdy gest
Fot. Unsplash
05.12.2020

Niektóre osoby mogłyby zasłużenie tytułować się arcymistrzami kłamstwa. Nic nie jest w stanie ich zdradzić - ani drżący głos, ani uciekające spojrzenie czy pocące się dłonie. Potrafią opowiadać najbardziej niestworzone historie patrząc rozmówcy prosto w oczy. Mogą pochwalić się prawdziwie pokerową twarzą. 

Zobacz również: 7 najczęstszych kłamstw, jakie słyszymy od mężczyzn

Z kolei inne osoby nie są w stanie ukryć nawet najbardziej błahego kłamstwa. Zdradza ich dosłownie wszystko, a z ich twarzy i gestów od razu da się wyczytać, że coś jest na rzeczy. Astrologowie wymieniają trzy znaki zodiaku, które bez problemu da się przejrzeć na wylot. Kto nie jest w stanie ukryć kłamstwa i jakie zachowania to zdradzają? 

Znaki zodiaku, które nie potrafią ukryć kłamstwa

Fot. Unsplash.com

Znaki zodiaku, które nie potrafią ukryć kłamstwa

Baran 

Jakkolwiek by to nie zabrzmiało udane kłamstwo wymaga opracowania wiarygodnego scenariusza, czasu cierpliwości. Ale osoby spod znaku Barana nie zamierzają zaprzątać sobie tym głowy. Są zbyt impulsywne i kierują się przede wszystkim emocjami, co sprawia, że zawsze mówią to, co myślą, a konsekwencjami swoich słów przejmują się (albo i nie) dopiero później. Baran nawet nie próbuje maskować swoich kłamstw - wychodzą one na jaw gdy po prostu przypadkiem powie prawdę. 

Rak 

Gdy Rak próbuje coś ukryć, jak ognia unika tego tematu. Ma to związek przede wszystkim z faktem, że osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo wrażliwe i nie znoszą konfrontacji, od których trzymają się z daleka. Jeśli jednak zostaną do niej zmuszone, reagują zdecydowanie zbyt emocjonalnie i zwyczajnie nie są w stanie kłamać. Nie potrafią ukryć tego, co naprawdę czują - wszystko można wyczytać z ich twarzy. Przyparte do muru, Raki dość prędko przyznają się do kłamstwa, ponieważ po prostu czują się z nim źle. 

Strzelec 

Kojarzysz ten motyw z kreskówek gdy jakaś postać powie coś, czego nie powinna mówić, po czym przerażona zasłania usta dłonią? W prawdziwym życiu to właśnie Strzelec. Osoby spod tego znaku zodiaku są szczere wręcz do bólu. Dobra wiadomość jest taka, że nigdy nie trzeba zastanawiać się nad tym, co Strzelec naprawdę myśli. Zła? Jeśli powierzasz mu sekret nie oczekuj, że zachowa go dla siebie. 

Zobacz również: Znaki zodiaku zdolne do wszystkiego. Uznano je za szczególnie niebezpieczne

Polecane wideo

Udowadnia, że piękno nie ma rozmiaru. Kuzynka sióstr Hadid robi furorę na TikToku
Udowadnia, że piękno nie ma rozmiaru. Kuzynka sióstr Hadid robi furorę na TikToku - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 04.04.2022 10:10
Rak zgadza się
odpowiedz

Polecane dla Ciebie