Masz sporo powodów do zadowolenia, jeśli urodziłaś się w tym miesiącu i roku

To wyjątkowe połączenie - mówią astrolodzy.
Masz sporo powodów do zadowolenia, jeśli urodziłaś się w tym miesiącu i roku
Fot. Unsplash
05.01.2022

Większości z nas astrologia kojarzy się z typowo zachodnim horoskopem, w którym mamy do czynienia z 12 znakami zodiaku. Ktoś rodzi się jako Panna, a ktoś inny w gwiazdozbiorze Byka i niewiele więcej można na ten temat powiedzieć. Chyba, że wyjdziemy poza najbliższą nam kulturę.

Zobacz również: Znaki zodiaku zdolne do wszystkiego. Uznano je za szczególnie niebezpieczne

Chińczycy od wieków interpretują moment przyjścia na świat w zupełnie inny sposób. Liczy się nie tylko miesiąc, ale przede wszystkim rok urodzenia. Każdemu przypisany jest inny symbol oraz żywioł. A gdyby tak je ze sobą połączyć? - pyta portal thesun.co.uk.

I jak zapowiadał, tak też zrobił. Według znawców tematu w tym konkretnym momencie rodzą się najbardziej wyjątkowi ludzie.

znak zodiaku

Horoskop chiński - znaki i żywioły

Z połączenia zachodniej astrologii i horoskopu chińskiego powstał niezwykły miks. To „Byk Woda Świnia”. Chodzi o osoby, których data urodzenia mieści się w przedziale od 20 kwietnia do 20 maja, ale tylko jednego roku - 1983. Właśnie w tym czasie znany nam znak zodiaku łączy się ze wschodnim odpowiednikiem i przypisanym mu żywiołem.

Co można o nim powiedzieć?

Nie jesteś osobą chorobliwie ambitną i zawsze masz na wszystko czas. Żyjesz powoli, ale w zgodzie z własnym sumieniem. Nie dążysz po trupach do celu - twoje działania są zawsze przemyślane, etyczne i nikomu nie szkodzą

- czytamy w charakterystyce.

Zobacz również: Astrolodzy nie potrafią wskazać żadnych wad tego znaku zodiaku. „Jest najlepszy”

kalendarz

Data urodzenia a charakter

Masz w sobie wewnętrzny spokój, który może być mylony z flegmatyzmem. Wzbudzasz wyłącznie pozytywne emocje, a urokiem osobistym skradniesz każde serce. Cały czas dążysz do doskonałości i masz ją na wyciągnięcie ręki. Lubisz ludzi, oni kochają ciebie, zawsze zachowujesz się fair i zarażasz optymizmem. Czy może być lepsze połączenie?

- pyta portal i wreszcie sam sobie odpowiada: nie!

Byk Woda Świnia ma być najbardziej wyjątkowym znakiem w całej astrologii. Choć niektórzy próbowali, jeszcze nikomu nie udało się przypisać mu jakiekolwiek wady. Osoby urodzone w tym okresie mają być po prostu urocze.

Znasz kogoś takiego?

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które powinny zacząć odliczać dni do 2021 roku. To będzie ich czas

Polecane wideo

3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują
3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 3 / 5
dfgf (Ocena: 3) 15.01.2022 14:33
Akurat Wodnik kot ognisty,4- urodzony strateg, nie do pokonania, nieobliczalny najlsilniejszy i najlepszy, agresji rzadko używa, tylko dyplomacji
odpowiedz

Polecane dla Ciebie