Astrolodzy nie potrafią wskazać żadnych wad tego znaku zodiaku. „Jest najlepszy”

Okazuje się, że ideały jednak istnieją.
Astrolodzy nie potrafią wskazać żadnych wad tego znaku zodiaku. „Jest najlepszy”
Fot. Unsplash (James Kresser)
14.11.2020

Wydawało się, że w astrologii wszyscy są równi. Charakterystyka osobowości na podstawie daty urodzenia odnosi się zarówno do mocnych, jak i słabszych stron każdego z nas. Nie istnieją ideały, bo nawet w najlepszym charakterze znajdziemy jakąś rysę lub słabość.

Zobacz również: Znaki zodiaku zdolne do wszystkiego. Uznano je za szczególnie niebezpieczne

Z pewnym wyjątkiem - przekonuje serwis listland.com, który zasięgnął opinii kilku ekspertów i nie może się nachwalić tego jednego znaku zodiaku. Wszelkie znaki na ziemi i niebie mają wskazywać na to, że Bliźnięta są po prostu najlepsze.

Co takiego wyjątkowego jest w osobach, który przyszły na świat pomiędzy 21 maja a 20 czerwca?

znak zodiaku bliźnięta

Charakterystyka Bliźniąt

#1 Urok osobisty

Nie można im się oprzeć - twierdzą astrolodzy. Bliźnięta zdecydowanie mają w sobie to słynne „coś”. Od pierwszego wejrzenia wzbudzają sympatię i szacunek.

#2 Wszechstronność

Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Odnajdują się w dosłownie każdej sytuacji, dzięki czemu są samowystarczalne. To ludzie naprawdę wielu talentów.

#3 Komunikatywność

Wiedzą co i w jaki sposób powiedzieć, aby zostać wysłuchanym i zrozumianym. Rozmowa z nimi to prawdziwa przyjemność, a nie droga przez mękę, jak to z niektórymi bywa.

#4 Energia

Można odnieść wrażenie, że ich wewnętrzna bateria nigdy się nie rozładowuje. Pomimo zmęczenia potrafią racjonalnie myśleć i zmusić się do działania.

#5 Elastyczność

Bliźnięta trudno uznać za uparte. Szybko dostosowują się do sytuacji, nawet jeśli plan zakładał coś zupełnie innego. Sukces osiągają dzięki wyrozumiałości i współpracy.

Zobacz również: „Jedyny w swoim rodzaju”. Astrolodzy wskazali najbardziej wyjątkowy znak zodiaku

znak zodiaku bliźnięta

#6 Kreatywność

Mają tysiąc pomysłów na minutę, a co najważniejsze - po chwili namysłu zawsze wybierają najlepsze rozwiązanie. Utarte schematy nie są dla nich.

#7 Niezależność

Są rodzinni, przyjacielscy i oddani partnerowi, ale nigdy od nikogo się nie uzależniają. Chcą działać na własny rachunek, co świetnie im wychodzi.

#8 Radosne usposobienie

Oczywiście miewają gorsze dni, ale nawet wtedy wydają się bardziej zadowoleni, niż większość innych ludzi. Uśmiechają się zawsze, choćby przez łzy i z nadzieją patrzą w przyszłość.

#9 Samoakceptacja

Zdają sobie sprawę z własnych ograniczeń (które według astrologów praktycznie nie istnieją). I chociaż zdarza im się wątpić, to raczej nie wpadają w kompleksy.

#10 Pewność siebie

Nie mylić z bezczelnością, arogancją i butą. To zdrowa przebojowość, którą zarażają innych. Z Bliźniąt warto brać przykład - czytamy.

Zobacz również: Ta kolejność nie wszystkim się spodoba. Astrolog szczerze ocenił znaki zodiaku

Polecane wideo

Horoskop miłosny na listopad
Horoskop miłosny na listopad - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
Aległupota (Ocena: 1) 16.11.2020 10:20
Żadny nie jest idealny 😂🤦‍♀️ Bliźnięta bywają np. Chorobliwie zazdrosne
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie