3 znaki zodiaku, które powinny zacząć odliczać dni do 2021 roku. To będzie ich czas

Nareszcie wszystko się ułoży.
3 znaki zodiaku, które powinny zacząć odliczać dni do 2021 roku. To będzie ich czas
Fot. Unsplash (Kelly Sikkema)
16.11.2020

Koniec starego i początek nowego roku to znaczący moment. Czas nadziei na lepszą przyszłość, ale także niepewności. Wszyscy zastanawiamy się, co nas czeka. Czy wraz ze zmianą daty zmieni się także nasze życie? W ich przypadku na pewno. I to na lepsze.

Zobacz również: Ta kolejność nie wszystkim się spodoba. Astrolog szczerze ocenił znaki zodiaku

Serwis „Onet Magia” na przełomie 2020 i 2021 roku postanowił spojrzeć w gwiazdy, a powstała w ten sposób przepowiednia okazała się wyjątkowo korzystna dla 3 spośród 12 znaków zodiaku. To nie oznacza, że pozostałych będzie prześladował pech. Będą musieli się jednak bardziej postarać.

Skorpion, Byk i Rak dostaną wszystko podane na tacy.

znak zodiaku skorpion

SKORPION

W rankingu szczęściarzy to niekwestionowany numer jeden. Cały 2021 rok będzie dla niego pasmem sukcesów, pozytywnych zbiegów okoliczności i miłych niespodzianek.

W każdej dziedzinie życia. Dostanie awans, znajdzie miłość swojego życia i spełni mnóstwo innych marzeń. Zwłaszcza dalekie podróże są mu pisane.

Zobacz również: Znaki zodiaku zdolne do wszystkiego. Uznano je za szczególnie niebezpieczne

znak zodiaku byk

BYK

Ostatnio mógł czuć się niedoceniany, ale to na pewno się zmieni. Zwłaszcza pod kątem finansowym, bo jak zauważa portal - „pieniądze zaczną spadać mu z nieba”.

Dorobi się bez większego wysiłku, ale szczęścia nie zabraknie mu również w życiu uczuciowym. Samotny Byk wreszcie pozna pokrewną duszę.

znak zodiaku rak

RAK

W nowy rok wejdzie z przekonaniem, że prześladujący go pech już nigdy nie odpuści. A jednak - specyficzny układ gwiazd sprawi, że kłopoty same się rozwiążą. Czegokolwiek się dotknie, przemieni się w złoto.

Z łatwością wyprostuje także dawne zaszłości, które rzutowały na jego aktualne życie. „Kamień spadnie z serca” - czytamy w przepowiedni.

Zobacz również: „Jedyny w swoim rodzaju”. Astrolodzy wskazali najbardziej wyjątkowy znak zodiaku

Polecane wideo

Te znaki zodiaku czeka niepewna przyszłość. Raczej nie dorobią się wielkich pieniędzy
Te znaki zodiaku czeka niepewna przyszłość. Raczej nie dorobią się wielkich pieniędzy - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.12.2020 01:29
Pani Lauro, ja również dziękuję za dobre słowo. Wreszcie...od kilkunastu lat Saturn nie dawał mi spokoju i normalnosci, dobrze by było, żeby w końcu było normalnie, spokojnie, nawet szczęśliwie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.11.2020 07:12
Wreszcie, bo mam budowę domu w planach.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie