Kto jest Twoim cichym wielbicielem? Zdradza to znak zodiaku

Nie może oderwać od Ciebie wzroku.
Kto jest Twoim cichym wielbicielem? Zdradza to znak zodiaku
fot. Pinterest (pl.pinterest.com/pin/730709108275495373, pl.pinterest.com/pin/826621706582676905)
12.11.2020
Wiktoria Sobocińska

Każda z nas marzy o romantycznej przygodzie, ale czasem to, czego pragniemy, stoi tuż pod naszym nosem. Wystarczy uważnie się rozejrzeć i dać szansę komuś, z kim mamy kontakt każdego dnia.

Zobacz również: Kobiet spod tych znaków zodiaku się nie zapomina. To prawdziwe femme fatale

Jesteś ciekawa, co w najbliższym czasie czeka Cię w miłości? Zajrzyj do naszego horoskopu i dowiedz się, kto nie może oderwać od Ciebie oczu i podziwia Cię na odległość.

Będziesz wiedziała, co robić!

Kto jest Twoim wielbicielem? 

Wodnik

Twoja cicha sympatia to ktoś, kto podziwia Twój talent. Niezwykłe umiejętności, które posiadasz w jednej z dziedzin, bardzo go onieśmielają, choć chętnie nauczyłby się od Ciebie czegoś więcej. 

Ryby

Pochłonięta myślami o kimś innym nie dostrzegasz, że ktoś w pobliżu jest wpatrzony w Ciebie jak w obrazek. Może to nawet barman w ulubionej kawiarni, który zna Twoje zamówienie na pamięć.

Baran

Każdy z nas kiedyś to przechodził i śledził kogoś w mediach społecznościowych. Twój wielbiciel wcale z tego nie wyrósł i właśnie to robi... Marzy o tym, aby spotkać Cię w realu. 

Byk

Czasami to, czego szukamy, jest tuż przed naszymi oczami. Bliski przyjaciel potajemnie się w Tobie podkochuje, a Ty wcale tego nie widzisz! Boi się wykonać pierwszy krok, aby Cię nie stracić. 

Bliźnięta

Potrafisz robić wrażenie na płci przeciwnej, dlatego ten słodziak z ostatniej domówki nadal nie przestał o Tobie myśleć. Ma cichą nadzieję, że wasze spojrzenia znów kiedyś się spotkają. 

Rak

Choć wszystko dawno się skończyło, Twój były nie może o Tobie zapomnieć. Uważa, że jesteś niesamowitą dziewczyną, a jego uczucia po zerwaniu wcale nie wygasły. Może daj temu drugą szansę?

Lew

Dzielisz mieszkanie z tajemniczym współlokatorem? A może sąsiad zalotnie spogląda na Ciebie, gdy o poranku wybiera się na spacer z psem? To na pewno ktoś, kto znajduje się blisko Twojego domu.

Panna

Prowadzisz zdalne spotkanie z eleganckim mężczyzną lub wymieniasz z nim maile? A może seksowny facet przeprowadza szkolenie online w Twojej firmie? Ewidentnie ktoś z Twojej pracy ma Cię na oku.

Waga

W biegu czasem ciężko zwrócić nam uwagę na to, co dzieje się wokół. Tymczasem ktoś uważnie Ci się przygląda na trasie biuro - mieszkanie. Pasażer w autobusie? Czy kasjer w sklepie spożywczym? 

Skorpion

Ktoś z Twojego środowiska nie może oderwać od Ciebie wzroku, ale morale nie pozwalają mu wyjawić tego uczucia. Może to przyjaciel Twojej najlepszej przyjaciółki? Bardzo Cię podziwia.

Strzelec

Przypominasz sobie to spotkanie z zeszłego tygodnia? Ktoś rozmarzył się wtedy, wyobrażając sobie was w związku. Ta wizja nie daje mu teraz spokojnie zasnąć. 

Koziorożec

Ktoś, z kim dzielisz swoją pasję, uważa Cię za niezwykle intrygującą osobę. Może czas opuścić bezpieczną przestrzeń i przejść na kolejny etap tej relacji? Do odważnych świat należy.

Zobacz również: Trzy znaki zodiaku, które jesienią przejdą przemianę. Czeka je prawdziwa rewolucja!

Polecane wideo

Twój znak zodiaku zdradza, o co jesteś najbardziej zazdrosna
Twój znak zodiaku zdradza, o co jesteś najbardziej zazdrosna - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Aneta (Ocena: 5) 05.02.2021 20:52
To bliźnięta
odpowiedz
Lew (Ocena: 5) 12.11.2020 23:24
U mnie się nie sprawdziło niestety, okazało się że to nie tajemniczy wielbiciel tylko dewiant i złodziej! Jestem zdruzgotana
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.11.2020 18:23
Waga-prosto w punkt
odpowiedz

Polecane dla Ciebie