Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku. Relacja z nimi jest wyjątkowo trudna

Zupełnie nie kontrolują swoich emocji.
Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku. Relacja z nimi jest wyjątkowo trudna
fot. iStock (GaudiLab)
13.11.2020
Wiktoria Sobocińska

Zazdrość to znane uczucie w związku, choć bardzo nieprzyjemne. Chociaż pozornie negatywne, informuje nas jednak, że bardzo zależy nam na drugiej osobie i nie chcemy jej stracić. Niektórzy jednak łatwo popadają w paranoję i z tego powodu odcinają partnera od znajomych, albo szukają dowodów zdrady... w jego telefonie. Chcą, aby był tylko na ich wyłączność.

Zobacz również: Kobiet spod tych znaków zodiaku się nie zapomina. To prawdziwe femme fatale

Które znaki zodiaku najszybciej tracą kontrolę nad emocjami? To są właśnie największe zazdrośniki!

Zazdrosne znaki zodiaku

Baran

Jest bardzo namiętnym kochankiem, a przy tym kapryśnym i humorzastym. Gdy odczuwa zazdrość, okazuje ją szybko i gwałtownie. Potrafi rzucać przedmiotami, obrażać się, ustalać nowe reguły w związku. Byle tylko zatrzymać partnera dla siebie. Zupełnie nad sobą nie panuje

Byk

Jest zaborczy i pewny siebie, a przy tym nieco zagubiony. Często czuje się zazdrosny, jednak gdy przychodzi co do czego, boi się powiedzieć o tym wprost. Chętniej opowie o tej sytuacji znajomym, niż partnerowi, którego to dotyczy. Będzie cierpliwie obserwował i szybko nie podda się emocjom. 

Skorpion 

Ten znak zodiaku potrafi zrobić awanturę nawet o to, że ktoś tylko stoi obok jego ukochanej osoby. Są totalnie zazdrosne i domagają się regularnych dowodów miłości od drugiej połówki. Zupełnie nie mają zaufania do ludzi, co często prowadzi do fałszywych oskarżeń. 

Rak

Ten wrażliwy znak zodiaku cierpi na perfekcjonizm i stale porównuje się z innymi, przez co często pada ofiarą zazdrości. Nie powie jednak o tym partnerowi. Wszystkie uczucia będzie trzymał w sobie i cierpiał w samotności. Przy najbliższej okazji jednak chętnie się zemści, nie podając powodu.

Lew

Mają dobrą relację ze sobą, ale wobec partnera mają mnóstwo oczekiwań. Jak na przykład to, że będzie dawał im 100% uwagi, a nawet gwiazdkę z nieba. Jeśli tak nie jest, potrafią tupnąć nóżką.

Koziorożec 

Nie odczuwają zazdrości tak bardzo, jak pozostałe znaki zodiaku, ale jednak pewne rzeczy potrafią wyprowadzić je z równowagi. Mają za to sporo samokontroli, aby nie powiedzieć (lub zrobić) czegoś, czego później będą gorzko żałować. Wolą po prostu przeczekać ten moment. 

Ryby

Choć kochają ludzi i wierzą w ich czystość oraz dobro, w związku potrafią być bezlitosne. Te artystyczne dusze stale pragną adoracji i nieustannego bycia w centrum uwagi. Jeśli ukochany poświęca więcej czasu komuś innemu, zamykają się w sobie i domagają przeprosin. To wrażliwe osoby, które wszystko biorą mocno do siebie.

Zobacz również: Prosty test wierności. 5 pytań, które oczyszczą napiętą atmosferę w związku

Polecane wideo

Co mówi o facecie jego znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać
Co mówi o facecie jego znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie