Jak znaki zodiaku zmienią się pod wpływem pandemii? Sprawdź, jaką wyciągniesz lekcję

Kwarantanna wiele nam uświadomiła.
Jak znaki zodiaku zmienią się pod wpływem pandemii? Sprawdź, jaką wyciągniesz lekcję
fot. Pinterest (pl.pinterest.com/pin/797489046494651290, pl.pinterest.com/pin/436708495108243651)
07.11.2020
Wiktoria Sobocińska

Pandemia koronawirusa odbiła się na naszym zdrowiu psychicznym oraz fizycznym. Okazuje się jednak, że kwarantanna pozwoliła każdemu zodiakowi odkryć jakąś istotną myśl dla siebie.

Nauczyła nas pokory oraz uświadomiła, że życie mamy tylko jedno i nasz los może zmienić się w każdej chwili, na co nie mamy wpływu. Jaką ważną lekcję otrzymał każdy z nas?

Zobacz również: Wróżka Cesaria już wie, jak będzie wyglądało Boże Narodzenie. Dla fanów Świąt nie ma dobrych wieści

Znaki zodiaku a pandemia

Baran

Pandemia koronawirusa uświadomiła Baranowi, że nie ma wpływu na wszystko i nie może kontrolować każdej sfery życia. To sprawiło, że nabrał odrobinę pokory. Cierpliwość to bardzo cenna lekcja, która pozwala przeczekać gorszy czas i wyleczyć rany. 

Byk 

Ten zodiak zrozumie w końcu, że zdrowie to wartość bezcenna, a ważniejsza od wszelkich przedmiotów materialnych jest przyjaźń i relacje z ludźmi. Trzeba o nie dbać, niczym o kwiaty.

Bliźnięta

W czasie kwarantanny Bliźnięta doświadczyły weryfikacji znajomych. Postanowiły otaczać się tylko tymi, na których naprawdę im zależy. Płachta iluzji opadła i zobaczyły życie takim, jakie naprawdę jest.

Rak

Dla tego znaku zodiaku rodzina dotychczas była najważniejsza, jednak podczas lockdownu mocno dała mu popalić. Dom przestał być bezpiecznym miejscem, ale dzięki temu wreszcie wyjdzie do ludzi.

Lew

Przed pojawieniem się pandemii dbał o wygląd i reputację tylko, aby zapunktować u innych. Teraz jednak skupi się wyłącznie na sobie i zaszyje w swojej samotni. Doceni też wartość zdrowia, dzięki czemu porzuci wszelkie nałogi, a zwłaszcza alkohol i papierosy. 

Panna

Mówi się, że co Cię nie zabije, to Cię wzmocni. Tak właśnie do kwarantanny podchodzi Panna. Choć nerwowa, długotrwały czas pandemii pozwolił się jej przystosować do sytuacji. Przestała w końcu wszczynać kłótnie o drobnostki. 

Waga

Główną lekcją dla Wagi będzie samopoznanie. W czasie izolacji zrozumiała, co tak naprawdę lubi i kim jest. Teraz wie, co sprawia jej przyjemność i jakie są jej potrzeby. Ta samodzielność sprawiła, że nie potrzebuje już szukać aprobaty u innych ludzi.

Skorpion

Skorpion w tym trudnym czasie odkrył tyle gestów życzliwości i solidarności, że na nowo uwierzył w ludzi. Widząc ogrom dobra wokół, zrozumiał, że świat wcale nie jest taki zły, jak się nam wydaje.

Strzelec

Lekcja dla Strzelca to świadomość, że nasz czas na Ziemi jest ograniczony i wcale nie jesteśmy nieśmiertelni. Nie wystarczy żyć chwilą, trzeba też pomyśleć o swojej przyszłości. Obudzi się w nim nareszcie odpowiedzialność i nauczy się zarządzać domem. 

Koziorożec

Strach przed śmiercią sprawi, że Koziorożec przestanie odmawiać sobie przyjemności i wreszcie zacznie wyznawać zasadę carpe diem. Będzie żył tak, jakby każdy dzień mógł być jego ostatnim.

Wodnik

Ten znak zodiaku będzie pełny rozczarowania, że nauka tym razem zawiodła. Zrozumie, że nie ma co opierać się na tezach i obliczeniach, więc po raz pierwszy zwróci się w stronę duchowości i wiary.

Ryby

Choć na początku drżały ze strachu, teraz odnajdą w sobie odwagę. Zmienią pracę, porzucą obecnego partnera, a może zaplanują ciekawą podróż? Jedno jest pewne: po kwarantannie będą szukać wrażeń.

Zobacz również: Trzy znaki zodiaku, które jesienią przejdą przemianę. Czeka je prawdziwa rewolucja!

Źródło: Astromagia

Polecane wideo

Te znaki zodiaku czeka niepewna przyszłość. Raczej nie dorobią się wielkich pieniędzy
Te znaki zodiaku czeka niepewna przyszłość. Raczej nie dorobią się wielkich pieniędzy - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
ankaa1 (Ocena: 5) 07.11.2020 20:16
Tez jestem spod znaku koziorożca i mam tak samo jak Ty.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.11.2020 12:19
Jestem koziorożcem, zawsze byłam trochę odsunięta od ludzi (własny wybór, brak czasu), ale w tej chwili robie się totalnie dzika
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.11.2020 11:34
Chyba mam każdy znak zodiaku xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie