„Jedyny w swoim rodzaju”. Astrolodzy wskazali najbardziej wyjątkowy znak zodiaku

To kombinacja najlepszych cech.
„Jedyny w swoim rodzaju”. Astrolodzy wskazali najbardziej wyjątkowy znak zodiaku
Fot. Unsplash (Oksana Taran)
03.11.2020

Każdy z nas jest na swój sposób wyjątkowy. Mamy wady, zalety, mocne i nieco słabsze strony. Dajemy się lubić, a czasami wzbudzamy niechęć. Chyba, że urodziliśmy się na przełomie tych dwóch miesięcy. Wtedy bliżej nam do ideału - przekonują astrolodzy.

Zobacz również: Ta kolejność nie wszystkim się spodoba. Astrolog szczerze ocenił znaki zodiaku

Ze wszystkich 12 znaków zodiaku ten jeden skumulował w sobie wszystkie najlepsze cechy, dzięki czemu jest powszechnie lubiany i zawsze poradzi sobie w życiu. Charakteryzuje go wewnętrzna równowaga, a także zdrowy stosunek do świata oraz innych ludzi.

Czym jeszcze zachwyca Waga?

znak zodiaku waga

Charakterystyka Wagi

#1 Potrafi znaleźć złoty środek

We wszystkim zachowuje balans. Nie jest obojętny, ale nie ulega także najsilniejszym emocjom. Zachowuje dystans, dzięki czemu ma czas zarówno na obowiązki, jak i przyjemności.

#2 Doradza, ale się nie wymądrza

Nigdy nie odmawia pomocy, jednak robi to z głową. Proponuje różne rozwiązania, a jednocześnie unika zbyt silnego zaangażowania emocjonalnego. Jest doradcą, a nie nieomylnym mentorem.

#3 Wszystkich traktuje sprawiedliwie

Ma swoje sympatie, ale nawet jeśli za kimś nie przepada - nigdy go nie oszuka, ani nie potraktuje z góry. Każdemu człowiekowi okazuje należny szacunek, bo w zamian liczy na to samo.

#4 Jest inteligentny emocjonalnie

Rozwiązuje problemy, zanim się nagromadzą i wybuchną. Potrafi ocenić ryzyko, a także przewidywać konsekwencje konkretnych wydarzeń. Jest mądry przed szkodą - nie po.

Zobacz również: Znak zodiaku, któremu wszyscy zazdroszczą. Chodzi o jego ponadprzeciętną inteligencję

#5 Kieruje się zarówno sercem, jak i rozumem

Nie jest najbardziej romantyczną osobą na świecie, jednak nie obce są mu tego typu gesty. W relacjach międzyludzkich stawia przede wszystkim na zdrowy rozsądek.

#6 Ma świetną intuicję

Ktoś powie, że potrafi się ustawić i rzeczywiście coś w tym jest. Zawsze wie, do kogo się zwrócić, aby osiągnąć swój cel. Równocześnie unika intryg i patologicznych zależności.

#7 Jest niesamowicie lojalny

Jeśli masz wśród swoich przyjaciół Wagę, to prawdopodobnie tak już pozostanie. Szybko przywiązuje się do ludzi i nie chowa urazy. Nawet, gdy ktoś wyrządzi mu krzywdę.

#8 Czaruje, choć wcale się nie stara

Zdecydowanie ma w sobie to słynne „coś”. Roztacza wokół siebie wyjątkową aurę, która udziela się wszystkim. Nie ma w tym żadnej pozy i wymyślonej strategii.

#9 Ma wyjątkowo dobry gust

Nie musi wydawać majątku, żeby zawsze wyglądać dobrze, bo klasy nie można przecież kupić. Strój czy makijaż są zawsze dopasowane do okoliczności.

Ideał, prawda?

Zobacz również: Znaki zodiaku zdolne do wszystkiego. Uznano je za szczególnie niebezpieczne

Polecane wideo

Te znaki zodiaku czeka niepewna przyszłość. Raczej nie dorobią się wielkich pieniędzy
Te znaki zodiaku czeka niepewna przyszłość. Raczej nie dorobią się wielkich pieniędzy - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3.5 / 5
koszmar (Ocena: 2) 10.11.2020 11:07
znaki zodjaków xd
odpowiedz
Anna (Ocena: 5) 03.11.2020 13:15
Ja jestem waga , dobrze napisane
odpowiedz

Polecane dla Ciebie