Znaki zodiaku zdolne do wszystkiego. Uznano je za szczególnie niebezpieczne

Lepiej z nimi nie zadzierać.
Znaki zodiaku zdolne do wszystkiego. Uznano je za szczególnie niebezpieczne
Fot. Unsplash (Ari Spada)
29.10.2020

Astrologia wydaje się bardzo niewinną dziedziną. Mówi o charakterze człowieka i jego przeznaczeniu, rzadko dotykając bardziej nieprzyjemnych kwestii. Układ gwiazd w momencie narodzin to jednak coś więcej, niż tylko horoskop i przewidywanie przyszłości. Czasami może być ostrzeżeniem.

Zobacz również: Ze wszystkich znaków zodiaku ten jeden wydaje się najbardziej tajemniczy. Trudno go rozgryźć

Tak jak w przypadku statystyk prowadzonych przez serwis killer.cloud, który - jak sama nazwa wskazuje - poświęcony jest najniebezpieczniejszym przestępcom. Redakcja opisała niemal 500 seryjnych morderców, dochodząc do zaskakujących wniosków. Okazuje się, że niektóre znaki zodiaku wyrządzają krzywdę częściej od pozostałych.

Kto jest najbardziej nieobliczalny?

niebezpieczna kobieta

Niebezpieczne znaki zodiaku

#1 Koziorożec

Liczba seryjnych morderców: 55

Dlaczego jest niebezpieczny? Nie przejmuje się niczym i nikim, a na dodatek ma bardzo porywczą naturę.

#2 Lew

Liczba seryjnych morderców: 46

Dlaczego jest niebezpieczny? Cechuje go ogromny temperament, nad którym nie zawsze potrafi zapanować.

#3 Skorpion

Liczba seryjnych morderców: 43

Dlaczego jest niebezpieczny? Chorobliwa zazdrość, agresja, a czasami przejawia również skłonności sadystyczne.

#4 Strzelec

Liczba seryjnych morderców: 43

Dlaczego jest niebezpieczny? Szorstka osobowość, brak autorytetów i poczucie niesprawiedliwości, które próbuje zrekompensować sobie na własną rękę.

#5 Wodnik

Liczba seryjnych morderców: 42

Dlaczego jest niebezpieczny? Mistrz manipulacji, który nigdy nie zapomina. Pamięta wszystko i szuka okazji do zemsty.

Zobacz również: Astrolog odradza związku z tymi znakami zodiaku. To toksyczne połączenie

niebezpieczny mężczyzna

#6 Waga

Liczba seryjnych morderców: 42

Dlaczego jest niebezpieczny? Ponad wszystko kocha pieniądze i szuka sposobu, aby łatwo je zdobyć. Czasami nadużywa nielegalnych substancji.

#7 Baran

Liczba seryjnych morderców: 42

Dlaczego jest niebezpieczny? Urodzony lider, który nie znosi sprzeciwu. Nikt nie jest w stanie go sobie podporządkować.

#8 Ryby

Liczba seryjnych morderców: 40

Dlaczego jest niebezpieczny? Zodiak w gorącej wodzie kąpany. Wszystko ma być tak, jak chce. W przeciwnym razie wychodzi z siebie.

#9 Bliźnięta

Liczba seryjnych morderców: 40

Dlaczego jest niebezpieczny? Przez całe życie potrafi udawać kogoś, kim nie jest, dlatego nie sposób przewidzieć jego kolejnego ruchu.

Panna, Rak i Byk uzyskali wynik poniżej 40, dlatego statystycznie wydają się najmniej niebezpieczni. Należy pamiętać, że cały ranking nie odnosi się do konkretnych osób, a poszczególne charakterystyki mogą nie odzwierciedlać rzeczywistości. Potraktujmy to jako ciekawostkę.

Zobacz również: Ta kolejność nie wszystkim się spodoba. Astrolog szczerze ocenił znaki zodiaku

Polecane wideo

Tak wygląda właścicielka największych policzków na świecie. Jej wciąż jest mało
Tak wygląda właścicielka największych policzków na świecie. Jej wciąż jest mało - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 11.03.2021 08:37
Chyba cię dupa boli
odpowiedz
LuX Ferre (Ocena: 1) 08.12.2020 20:24
To wszystko bzdety. To jaki ktoś jest zależy od wielu czynników. Gdzie się urodził, w jakiej rodzinie i atmosferze oraz otoczeniu dorastał. Kto miał na niego wpływ. Warunki materialne i wzorce postępowania przyswajane podczas dzieciństwa (to, co człowiekowi zostanie wpojone za dzieciaka ma później na niego bardzo duży wpływ). Wszystkie życiowe wydarzenia, traumy. To czym taki człowiek był otoczony. Emocje - miłość i bezpieczeństwo lub strach i nienawiść. Znajomi, krewni. Nawet filmy jakie oglądał. To wszystko i wiele więcej (np. wrodzone predyspozycje, nawet genetyka, zdrowie, określone zaburzenia i choroby) decyduje czy ktoś zostanie bądź nie psychopatą. Spłycanie tak poważnej sprawy do horoskopów to dziecinada. Podobnie jak cały ten portal. typowe głupotki dla lalek barbie i kenów o ptasich móżdżkach (nie obrażając ptaków, bo takie np. krukowate czy papugi to bardzo inteligentne zwierzęta).
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.10.2020 08:17
Ja jestem skorpionem, nie zgadzam się z tymi opiniami :) zazdrosna nie bywam, bo względem facetów-> skoro looka na inne i flirtuje to juz nie jest moim facetem, a co do kolezanek itd-> czasem kazdego bierze na rozmyslania jak cos nie wyjdzie a innym sie „ wiedzie „ ale nie zatruwam siebie samej z tego powodu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.10.2020 15:14
Jak dla mnie zdecydowanie Panny i Skorpiony. Skorpiony mściwe, czerpią przyjemność z upokarzania innych, cechuje je wielka, często chorobliwa zazdrość. Panny ciche wody, w rzeczywistości lubią jak innym się nie powodzi, taki przyjaciel póki drugi ma gorzej od niego, surowe, nie uznają, że ktoś może chcieć żyć inaczej niż oni, lubią umniejszać innym i kij w tyłku.
odpowiedz
Karolina (Ocena: 5) 29.10.2020 08:33
A wcześniej było, że był jest szczególnie niebezpieczny, że jest najwięcej morderców z tym znakiem zodiaku 😂 zdecydujcie się
odpowiedz

Polecane dla Ciebie