Kobiet spod tych znaków zodiaku się nie zapomina. To prawdziwe femme fatale

Nie sposób wymazać ich z pamięci, ani serca.
Kobiet spod tych znaków zodiaku się nie zapomina. To prawdziwe femme fatale
fot. Unsplash
30.10.2020
Wiktoria Sobocińska

Szukając swojej miłości życia popełniamy błędy i spędzamy czas (często nawet lata) u boku niewłaściwej osoby. Tymczasem w środku marzymy o głębokim, namiętnym uczuciu z partnerem, który wywołuje w nas największe emocje, którego się nie zapomina. Te romantyczne relacje są w naszym sercu na całe życie, śnią nam się w nocy i nie pozwalają o sobie zapomnieć.

Dla jakich kobiet mężczyźni tracą głowę i wspominają je, nawet długo po zakończeniu związku? Właśnie te znaki zodiaku mają to wyjątkowe połączenie cech, to charakterystyczne "coś" w sobie.

Znaki zodiaku: kobiety, które pociągają mężczyzn

Kobiety Skorpiony

O tych kobietach nie da się zapomnieć. Skorpiony bardzo silnie wiążą ze sobą mężczyzn emocjonalnie. Są mistrzami manipulacji i wiedzą, jak podporządkować sobie cudzą wolę. Mają niesamowite libido, ale potrafią być powściągliwe, surowe, chłodne i zdystansowane. W związku nie umieją zbliżyć się do partnera, ani go opuścić. Przypomina to interakcję Ziemi ze swoim satelitą, Księżycem. Zerwania z nimi są zawsze emocjonalne i bolesne. 

Kobiety Lwy

Niesamowite Lwice zawsze są w centrum zainteresowania mężczyzn i bardzo to lubią. Mają to w swojej naturze. Bawią się modą, dbają o siebie i już z daleka czuć, że posiadają to charakterystyczne "coś". Chcą dominować, ale jednocześnie są też miłe, dobre i potrzebują intymności. Dla ukochanej osoby są zdolne do poświęceń, których nigdy się nie zapomina. Gdy znikają, świat traci kolory.

Kobiety spod znaku Barana

Relacje z tymi kobietami są bardzo burzliwe i namiętne. Baran obdarza partnera pewnością siebie, a potem owija go sobie wokół palca. Choć nieprzewidywalne, dla nikogo nie pozostają obojętne i to dla nich najlepszy komplement. Są głodne przygód, ciekawe życia i ludzi, a swoją wytrwałością są w stanie podbić serca wszystkich. Przy nich nic na świecie nie jest niemożliwe. 

Zobacz również: Kobiety o tym znaku zodiaku są najbardziej atrakcyjne. Mamy na to 5 niepodważalnych dowodów

Polecane wideo

Te znaki zodiaku grają trudne do zdobycia. Trzeba się za nimi sporo uganiać
Te znaki zodiaku grają trudne do zdobycia. Trzeba się za nimi sporo uganiać - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Karolina (Ocena: 5) 30.10.2020 07:32
Gonwo prawda 😘
odpowiedz

Polecane dla Ciebie