Ta kolejność nie wszystkim się spodoba. Astrolog szczerze ocenił znaki zodiaku

Które miejsce przypadło Ci w rankingu atrakcyjności?
Ta kolejność nie wszystkim się spodoba. Astrolog szczerze ocenił znaki zodiaku
Fot. Unsplash (Maria Lysenko)
18.10.2020

Podobno ideały nie istnieją, ale to zestawienie jest dla niektórych wyjątkowo łaskawe. Według znawców tematu, którzy zawodowo spoglądają w gwiazdy, czasami data urodzenia może działać na naszą korzyść. A kiedy indziej potrafi znacznie utrudnić życie.

Zobacz również: Osoby urodzone na przełomie tych dwóch miesięcy mają wyjątkowo trudny charakter

Tak przynajmniej wynika z rankingu stworzonego przez profesjonalnego astrologa, którego cytuje yourtango.com. Tasdid Alvi przeanalizował mocne oraz słabsze strony wszystkich znaków zodiaku i uporządkował je w nieprzypadkowy sposób - od najbardziej do najmniej atrakcyjnego w oczach innych.

Nie chodzi wyłącznie o urodę.

znaki zodiaku

Atrakcyjne znaki zodiaku

#1 Skorpion

Jeden z najbardziej tajemniczych zodiaków, a sekret zawsze wyjątkowo mocno pociąga. Bezkompromisowy, pełen pasji i dobroduszny.

#2 Waga

Znak bardzo wrażliwy i potrafiący odnaleźć się w każdej sytuacji. Zawsze wie, co zrobić i powiedzieć, czym zjednuje sobie ludzi.

#3 Byk

Charakteryzuje go ogromna determinacja. Jest charyzmatycznym liderem, który pociąga za sobą tłum naśladowców.

#4 Baran

Jest niezależny, czasami impulsywny, ale także pełen pasji. Uwodzi swoim nieprzejednaniem oraz niezachwianą pewnością siebie.

#5 Lew

Zdecydowanie ma w sobie to słynne „coś”. Lubi być w centrum uwagi i mało kto potrafi oprzeć się jego naturalnemu urokowi.

#6 Strzelec

Z jednej strony atrakcyjność fizyczna, a z drugiej - dobre serce. Jeśli cokolwiek ma działać na jego niekorzyść, to niewyparzony język.

Zobacz również: Spośród wszystkich znaków zodiaku ten jeden uważany jest za wyjątkowo atrakcyjny

astrologia

#7 Ryby

Materiał na przyjaciela, który zawsze wysłucha i dobrze doradzi. Pod warunkiem, że zapanuje nad swoimi emocjami i wrodzoną naiwnością.

#8 Panna

Nie można odmówić jej komunikatywności i zorganizowania. A także inteligencji, która dla niektórych może być jednak onieśmielająca.

#9 Bliźnięta

Są grzeczne, mądre, ciekawe świata, wyrozumiałe i entuzjastycznie nastawione do ludzi. Chyba, że im podpadniesz, bo wtedy rozpowiadają najgorsze plotki.

#10 Rak

Znak wyjątkowo sentymentalny i uduchowiony, a przy tym spontaniczny. Czasami jednak aż za bardzo, bo rzadko liczy się z cudzym zdaniem.

#11 Koziorożec

Cicha myszka i typ samotnika, co nie wszystkim odpowiada. Rozmowa z nim raczej się nie klei, więc jego towarzystwo potrafi zmęczyć. Mimo cudownego usposobienia.

#12 Wodnik

Często zadziera nosa, co ma pewien urok, ale nie na dłuższą metę. To piękny i inteligentny człowiek, jednak chyba za bardzo przekonany o swojej genialności.

Zobacz również: Ze wszystkich znaków zodiaku ten jeden wydaje się najbardziej tajemniczy. Trudno go rozgryźć

Polecane wideo

Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku
Horoskop na 2020 rok dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.10.2020 17:05
A ja bym wybrała nie co inną kolejność.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.10.2020 13:30
https://youtu.be/KsTCO0n1S3s
odpowiedz

Polecane dla Ciebie