Ze wszystkich znaków zodiaku ten jeden wydaje się najbardziej tajemniczy. Trudno go rozgryźć

Wyjątkowo skryta postać.
Ze wszystkich znaków zodiaku ten jeden wydaje się najbardziej tajemniczy. Trudno go rozgryźć
Fot. Unsplash (Anton Malanin)
14.10.2020

Podobno każdy skrywa jakąś tajemnicę. Istnieją rzeczy, do których boimy się przyznać nawet najbliższym. To całkiem normalne, bo przemawia przez nas wrodzony strach przed odrzuceniem. Chcemy być lubiani, a przynajmniej akceptowani, dlatego próbujemy dopasować się do większości.

Zobacz również: Osób urodzonych na przełomie tych dwóch miesięcy nie da się nie kochać

Z jednym wyjątkiem, którego należy szukać na liście znaków zodiaku - przekonuje astrolożka cytowana przez yourtango.com. Według niej osoby urodzone na przełomie tych dwóch miesięcy nigdy nie zdradzają swoich sekretów. Niewiele o sobie mówią i rzadko dają się dobrze poznać.

Kogo najtrudniej rozgryźć?

znak zodiaku wodnik

Charakterystyka Wodnika

#1 Wszystko zachowuje dla siebie

Co w sercu, to na języku? Na pewno nie tym razem. Wodnik zbiera informacje i analizuje je dla własnych potrzeb. Nie czuje potrzeby dzielenia się swoimi opiniami, bo wie, że nie zmieni cudzego zdania. Trzeba się bardzo postarać, żeby cokolwiek z niego wyciągnąć.

#2 Jest skrajnie niezależny

Wychodzi z założenia, że każdy jest kowalem własnego losu. Działa spokojnie i systematycznie, aby osiągnąć swój cel i nikogo nie prosić o pomoc. To daje mu ogromną satysfakcję, bo wie, że sam zapracował na sukces. Lepiej nie próbować go w niczym wyręczać.

#3 Wszystko robi po swojemu

Niektórzy ludzie cenią dobre rady i chętnie je wykorzystują. Nie on. Wodnik cierpliwie wysłucha wskazówek, a finalnie i tak zrobi na odwrót. To nie kwestia złośliwości, ale potrzeby wpływania na rzeczywistość. Metodą prób i błędów zawsze dojdzie do celu.

Zobacz również: Osoby urodzone na przełomie tych dwóch miesięcy mają wyjątkowo trudny charakter

znak zodiaku wodnik

#4 Niczego nie jest do końca pewien

Wydaje się, że jest zarozumiały, ale to nie do końca prawda. Faktycznie robi wszystko po swojemu, nie słucha rad i rzadko się zwierza, ale ma mnóstwo wątpliwości. Podejmując konkretne działanie sam nie wie, jak to się skończy. Taki dreszczyk emocji jest mu jednak bardzo potrzebny.

#5 Nie zależy mu na uznaniu wszystkich

O Wodniku można powiedzieć sporo, ale na pewno nie to, że jest duszą towarzystwa. Chce być akceptowany i lubiany, jednak nie za wszelką cenę. O wiele bardziej zależy mu na uznaniu pokrewnej duszy, niż tłumu przypadkowych osób.

#6 Emocje postrzega jako słabość

Tak już ma i niewiele można z tym zrobić. Pozostaje niewzruszony nawet wtedy, gdy w środku aż się gotuje. Jego płacz jest pozbawiony łez, a śmieje się bez szczerzenia zębów. Obawia się, że nagły przypływ emocji mógłby zostać wykorzystany przeciwko niemu.

#7 Jest lepszym słuchaczem niż rozmówcą

Zwierzając się Wodnikowi można odnieść wrażenie, że w ogóle go to nie rusza. Jego twarz nie zdradza żadnych emocji i trudno liczyć też na dobrą radę. W rzeczywistości chłonie wszystkie informacje, by skomentować je na końcu jednym zdaniem. Bez ogródek i trafiając prosto w czuły punkt.

Zobacz również: Każdy znak zodiaku ma w sobie coś pociągającego, ale ten jest wyjątkowo uroczy

Polecane wideo

Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie
Zodiakalne pary, które nie powinny być razem. Stałego związku z tego nie będzie - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.10.2020 20:39
acha, a w innych artykułach się rozpływacie, jakie to wodniki sympatyczne, kochane i miłe. (Oczywiście dużo prawdy w tym, co tu jest napisane, ale nie wiem, co to za wodnik z redakcji uparł się, żeby 90% artykułów tutaj było o wodnikach)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.10.2020 08:37
100% prawdy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie