Znaki zodiaku, którym lepiej nie pożyczać pieniędzy

Możesz ich już więcej nie zobaczyć.
Znaki zodiaku, którym lepiej nie pożyczać pieniędzy
fot. Unsplash (Travis Essinger) & Pinterest (pl.pinterest.com/pin/360006563967688892)
11.10.2020

Każdemu z nas czasami zdarza się gorszy moment. Dotyczy to również sfery naszych finansów. Głupio jest prosić wtedy bliskich o pożyczkę, ale zdarza się, że nie mamy wyjścia. Są jednak osoby, które postępują w ten sposób notorycznie i co więcej, zapominają o wszelkich gestach wsparcia.

Zobacz również: W tych miesiącach rodzą się młodzi milionerzy. Bardzo wcześnie zostają bogaci

Układ gwiazd w dniu naszych narodzin ma wpływ na naszą osobowość. W zależności od poszczególnego znaku zodiaku zarządzamy pieniędzmi lepiej lub gorzej - tak przynajmniej wynika z astrologicznej mądrości. Niektóre z nich beztrosko wydają gotówkę, a inne zbierają grosz do grosza. 

Komu lepiej nie pożyczać swoich oszczędności i jakie może to mieć konsekwencje? 

Znaki zodiaku a pieniądze: komu ich nie pożyczać?

Bliźnięta

Nie rób tego, nawet jeśli łączy was przyjaźń czy więzy rodzinne. Tego znaku zodiaku nie doprosisz się o zwrot pożyczki. Po pierwsze dlatego, że jest mistrzem w sprowadzaniu na siebie kłopotów finansowych, a po drugie jest wyjątkowo roztargniony i prawdopodobnie całkowicie zapomniał już o tej sytuacji. Jeśli jednak masz dobre serce, lepiej spisz umowę na kartce, albo weź coś w zastaw... 

Waga

Waga to straszna sknera, choć sama zarzuca to innym. Osoby spod tego znaku zawsze mają pieniądze na tzw. czarną godzinę, ale ciągle im mało. Uznają, że Ty wcale nie potrzebujesz gotówki i odpowiednio to uargumentują (aż sam zaczniesz się gubić i... w końcu im uwierzysz). Nie radzimy robić transakcji z królową manipulacji. Ani przypominać jej, że ma teraz gorszy moment.

Strzelec

Strzelce są zbyt zajęte misją ratowania świata, aby przejmować się czymś tak przyziemnym jak pieniądze. Uważają, że wszystko im się należy, łącznie z Twoją (dawno zapomnianą) pożyczką. Nie są mistrzami księgowości, więc warto zanotować szczegóły zdarzenia, a gdy nadejdzie dzień zwrotu, po prostu wysłać im zdjęcie. Nie zdziw się, jeśli reakcją na przypomnienie będzie foch z przytupem

Wodnik

Ten znak zodiaku zapewne jest zadłużony nie tylko u Ciebie. Źródła gotówki zaczynają mu się już mieszać, ale to nieważne, ponieważ on skupia się na sprawach wyższej wagi. Wodnik zawsze znajdzie niesamowite wymówki na to, dlaczego akurat nie może zwrócić Ci pieniędzy. Jeśli nie ustąpisz, użyje kolejnych metod. Zacznie płakać i opowiadać o swoim smutnym losie. Potem obieca, że to się zmieni.

Ryby

Ryba uwielbia otaczać się tym, co piękne i drogie, nawet jeśli jej na to nie stać. Podróżuje, wstawia zdjęcia z przyjęć i kupuje drogie ubrania, a następnego dnia jej lodówka świeci pustkami. To nic! Ten znak zodiaku, pomimo długów, zawsze znajdzie sobie jakiegoś sponsora. Zapewne łapie go na swój urok osobisty lub wzruszającą historię. Od Ciebie zależy, czy trafisz do grona tych osób.

Zobacz również: Sposoby na stres według znaku zodiaku. Jaka metoda pasuje do Ciebie?

Polecane wideo

Gdzie spotkać bogatego mężczyznę? Oto 10 miejsc
Gdzie spotkać bogatego mężczyznę? Oto 10 miejsc - zdjęcie 1
Komentarze (14)
Ocena: 5 / 5
oewonga (Ocena: 5) 17.10.2020 18:42
Cześć, miło mi, że bierzesz pod uwagę pożyczkę właśnie w Wonga. Mamy ofertę darmowej pożyczki do 1 000 zł na 30 dni – bez względu na to, czy jest to Twoja pierwsza, czy któraś z kolei pożyczka w naszej firmie, jej koszt to 0 zł. Wonga oferuje również pożyczki ratalne do 20 000 zł. Okres spłaty pożyczki ratalnej wynosi od 2 do 48 miesięcy, a jej całkowity koszt poznasz podczas składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy. Pamiętaj, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga. com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Przed złożeniem wniosku przygotuj dowód osobisty, numer rachunku bankowego, adres e-mail i numer telefonu komórkowego, który przyda się do weryfikacji. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub do skorzystania z chatu na wonga. pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomek | Ekspert wonga. com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
odpowiedz
Lotie (Ocena: 5) 12.10.2020 20:29
Dlatego lepiej nie pożyczać od znajomych ;) Ja myślę o pożyczce w Wonga, muszę się zorientować jakie mają teraz warunki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.10.2020 22:49
hahah wodnik się zgadza :D
odpowiedz
S... (Ocena: 5) 11.10.2020 19:40
BLIŹNIĘTA prawda w 100%
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.10.2020 17:04
Baranom się nic nie pożycza bo póżniej nie oddają-prawda Katarzyno D?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie