Masz powody do zadowolenia, jeśli urodziłaś się na przełomie tych dwóch miesięcy

To wtedy na świat przychodzą wyjątkowi ludzie.
Masz powody do zadowolenia, jeśli urodziłaś się na przełomie tych dwóch miesięcy
Fot. Unsplash (Jordan Sanchez)
30.09.2020

Nie mamy żadnego wpływu na swoją datę urodzenia. Ale to nie oznacza, że moment przyjścia na świat nie rzutuje na nas. Według astrologii nic nie dzieje się przez przypadek. Przypisany każdemu znak zodiaku wpływa na osobowość człowieka, a także jego dalsze losy. Czasami w bardzo pozytywny sposób.

Zobacz również: Spośród wszystkich znaków zodiaku ten jeden uważany jest za wyjątkowo atrakcyjny

Dobrze wie o tym każdy urodzony na przełomie września i października. A jeśli nie, to prędzej czy później się przekona - twierdzi astrolożka cytowana przez „Elite Daily”. Jego otoczenie również, bo Waga jest jednym z najbardziej rozchwytywanych i kochanych zodiaków. Zdecydowanie ma w sobie to słynne „coś”.

A konkretnie?

znak zodiaku waga

Jaka jest Waga?

#1 Nie można jej się oprzeć

Po prostu. Przyciąga do siebie ludzi, hipnotyzuje i nie daje o sobie zapomnieć. Z łatwością zdobywa przyjaciół i partnerów, którzy są na każde jej zawołanie.

#2 Jest bardzo romantyczna

Dla niej relacje międzyludzkie opierają się na tym, co niewypowiedziane. Zwraca uwagę na drobne gesty, którymi buduje niezwykłą atmosferę. W relacjach międzyludzkich nie stąpa twardo po ziemi.

#3 Ma zmysł artystyczny

Z niczego potrafi zrobić coś. Wciąż szuka sposobów, aby siebie wyrazić i świetnie jej to wychodzi. Ma wyobraźnię, dobry gust i autentyczny talent.

#4 Tworzy trwałe przyjaźnie

Nigdy nie traktuje ludzi instrumentalnie. Jeśli angażuje się uczuciowo, to na dobre i na złe. Jest bardzo oddanym przyjacielem, ale tego samego oczekuje w zamian.

#5 Nie narzeka na brak pieniędzy

Zawsze znajdzie sposób, żeby je zdobyć i raczej nie wydaje ich na głupoty. Ma nie tylko głowę do interesów, ale także zdrowy rozsądek. Oszczędza i inwestuje.

Zobacz również: Współczujemy, jeśli zakochałaś się w tym znaku zodiaku. Będzie ciężko

#6 Ma siłę przekonywania

Jeśli oczekuje od drugiego człowieka konkretnego działania, to prędzej czy później osiągnie swój cel. Nie krzykiem, złością i szantażem. Wręcz przeciwnie - działa w białych rękawiczkach.

#7 Jest wyjątkowej urody

Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale w jej przypadku sprawa jest oczywista. Wizualnie niczego nie można jej zarzucić, bo nawet drobne niedoskonałości działają na korzyść Wagi.

#8 Dyplomację ma we krwi

Nie wszystko jej się podoba, ale potrafi wyrazić niezadowolenie w tak delikatny sposób, że nikt nie poczuje się urażony. To nie dwulicowość, ale wrodzony spryt.

#9 Cechuje ją dojrzałość

Zawsze wydaje się o przynajmniej kilka lat starsza, niż wskazuje na to metryka. Ma poukładane w głowie, potrafi wyciągać wnioski i przewidywać konsekwencje swoich działań.

#10 Potrafi zaskakiwać

Wyłącznie pozytywnie. Choć jest niemal idealna, to jednak wcale nie nudna. Zawsze znajdzie sposób, żeby wzbudzić zainteresowanie.

Zobacz również: Osoby urodzone na przełomie tych dwóch miesięcy mają wyjątkowo trudny charakter

Polecane wideo

3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują
3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 30.09.2020 16:02
Wagi to najbardziej zwichrowane psychicznie osoby. Dorównują im tylko placzliwe ryby, skorpiony i raki oraz nadete byki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.09.2020 08:04
zgadza się
odpowiedz

Polecane dla Ciebie