Numerologia: Co oznacza numer Twojego mieszkania?

Co takiego można z tych liczb wywróżyć?
Numerologia: Co oznacza numer Twojego mieszkania?
fot. Unsplash (Marten Bjork & Marianne Bos)
03.10.2020
Wiktoria Sobocińska

Możesz w to wierzyć lub nie, ale numer Twojego mieszkania naprawdę ma znaczenie! Wszystko za sprawą numerologii, czyli nauce wróżenia z liczb, które decydują o naszym losie. Jeden numer może na przykład sprzyjać przygodom, inny ognisku domowemu, a jeszcze kolejny przynosić do domu bogactwo.

To bardzo ważne, aby znać wibrację własnego mieszkania, bowiem można z taką energią pracować i wykorzystywać jej właściwy potencjał, albo zmieniać ją na lepsze. Jaką wskazówkę niesie ze sobą Twoja liczba? Oblicz to koniecznie. To całkiem proste!

Zobacz również: Niektórzy wierzą, że z pieprzyków da się wróżyć. Co Twoje mają Ci do przekazania?

Czy numer mieszkania Ci sprzyja?

Z numerem jednocyfrowym sprawa jest oczywista, natomiast w innym wypadku należy zsumować wszystkie cyfry tak, aby doprowadzić do jak najprostszej postaci.

Na przykład: Jeżeli na Twoich drzwiach widnieje trzycyfrowy numer 127, musisz dodać do siebie 1 + 2 + 7 = 10, a następnie 1 + 0 = 1. Twoja wibracja mieszkania to jedynka. Proste?

Jedynka

Jeśli to ona trafiła się Twojej rodzinie, nie dziwi fakt, że macie problemy z właściwą komunikacją. To cyfra samotników i egoistów, a jej wibracja sprawia, że domownikom trudno się ze sobą porozumieć.

Dwójka

Za tą cyfrą stoi partnerstwo i empatia. Lokatorzy chcą tworzyć ze sobą zgraną paczkę. Z drugiej strony może spotkać ich spora huśtawka nastrojów. Aby to zmienić, dopisz po wewnętrznej stronie cyfrę 5. To wprowadzi do mieszkania więcej harmonii.

Trójka 

To naprawdę gościnny dom, otwarty na innych ludzi. Jednak bardziej niż zakładaniu rodziny i związków, sprzyja beztroskiej zabawie. Mogą niestety pojawić się w nim też fałszywi przyjaciele.

Czwórka

Numer cztery przypilnuje rodzinnych finansów. Gwarantuje dużo harmonii w rodzinie, ale gdy któremuś z członków znudzi się stabilizacja, może łatwo wpaść w niebezpieczne nałogi. 

Piątka

Ta wibracja przyciąga do życia dużo doświadczeń i przygód. W tym sporo namiętnych romansów. Może to dlatego nie znalazłaś jeszcze partnera na stałe? Piątka popycha swoich lokatorów do zmian. 

Szóstka 

To wibracja idealna dla rodziny. Daje poczucie bezpieczeństwa, sprzyja bliskości między jej członkami i pomaga walczyć z przeciwnościami losu. Uważajcie tylko, aby nie odcinać się od świata.

Siódemka 

Przy tej wibracji należy wyłonić w domu głowę rodziny, która będzie przewodnikiem dla pozostałych. Taki ktoś powinien mieć najlepiej swój własny gabinet. Ta cyfra sprzyja także w rozwoju domowników i pomaga dzieciom w nauce.

Ósemka 

Taka wibracja dba o finanse i przyciąga do domu bogactwo! Wesprze Cię w oszczędnościach, rachunkach i pomnoży pieniądze, pod warunkiem, że będziesz korzystać z nich rozsądnie.

Dziewiątka 

Ta cyfra odpowiada za radykalne zmiany w życiu. Nie sprzyja ani stabilizacji, ani długoletnim związkom. Dzieci szybko wyfruwają z gniazda, a partner... może poszukać szczęścia gdzie indziej.

Do takiej cyfry warto dodać czwórkę, która wzmacnia więzi oraz ósemkę, która podreperuje finanse.

Zobacz również: Psychotest: Wybierz jedną kartę i dowiedz się, co czeka Cię w przyszłości

Źródło: astromagia.pl

Polecane wideo

Baran kocha luksus, a Bliźnięta kicz. Znak zodiaku zdradza, jak urządzisz mieszkanie
Baran kocha luksus, a Bliźnięta kicz. Znak zodiaku zdradza, jak urządzisz mieszkanie - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.29 / 5
gość (Ocena: 5) 14.01.2022 16:38
Obliczając wibrację domu bądź mieszkania zawsze zliczamy: numer mieszkania + numer budynku (bloku) + nazwa ulicy (oczywiście uwzględniamy pełną nazwę np. "Adama Mickiewicza", a NIE "Mickiewicza" oraz nie bierzemy pod uwagę skrótu „ul.”). np. Mysia 1/3 4+7+1+9+1+1+3=26=8 oznacza, że na mieszkańców oddziałuje wibracja liczby 8. Poniżej wykaz poszczególnych liter: Literom A, Ą, J, S, Ś jest przypisana cyfra 1. Literom B, K, T jest przypisana cyfra 2. Literom C, Ć, L, Ł, U jest przypisana cyfra 3. Literom D, M, V, jest przypisana cyfra 4. Literom E, Ę, N, Ń, W jest przypisana cyfra 5. Literom F, O, Ó, X jest przypisana cyfra 6. Literom G, P, Y jest przypisana cyfra 7. Literom H, Q, Z, Ż, Ź jest przypisana cyfra 8. Literom I , R jest przypisana cyfra 9.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2022 16:19
Bo musisz dodać 2+1 i wychodzi 3
odpowiedz
BUBU (Ocena: 5) 12.07.2021 06:28
Nawet nie ma numeru 21 , bzdura!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.10.2020 08:25
Bzdura
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.10.2020 21:04
Absolutna nieprawda, zresztą jak zawsze w numerologii.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie