Osoby urodzone na przełomie tych dwóch miesięcy mają wyjątkowo trudny charakter

Chcą dobrze, ale nie zawsze im to wychodzi.
Osoby urodzone na przełomie tych dwóch miesięcy mają wyjątkowo trudny charakter
Fot. pexels (Dinielle De Veyra)
20.09.2020

To jedna z niewielu rzeczy, na które naprawdę nie mamy żadnego wpływu. Nikt z nas nie wybrał sobie daty urodzenia, a co za tym idzie - znaki zodiaku. Ten zostaje przypisany na zawsze i według astrologów rzutuje na całe dalsze życie. Czasami w wyjątkowo skomplikowany sposób, a oto najlepszy przykład.

Zobacz również: Spośród wszystkich znaków zodiaku ten jeden uważany jest za wyjątkowo atrakcyjny

Osoby urodzone pomiędzy 23 sierpnia a 22 września powinny coś o tym wiedzieć - sugeruje yourtango.com. Według znawców tematu każda zodiakalna Panna ma raczej trudny do ujarzmienia charakter. Nie wynika to wcale z nadmiaru wad, ale wrodzonego perfekcjonizmu i czasami także chorobliwej ambicji.

Czego jeszcze można się po niej spodziewać?

znak zodiaku panna

Jaka jest zodiakalna Panna?

#1 Jest strzępkiem nerwów

Wszystkim strasznie się przejmuje i bywa nadwrażliwa. Każde słowo czy gest bierze głęboko do siebie, co nie dodaje jej pewności siebie. Drży na samą myśl, że mogłaby kogoś zawieść.

#2 Nie dba o siebie

Największym problemem, który może się szybko zemścić, jest niedobór snu. Panna zarywa noce, bo ma tak wiele do zrobienia. Cały czas dokłada sobie zadań i nie potrafi odpoczywać.

#3 Wszystko ją przytłacza

Jest osobą wyjątkowo aktywną, ale zazwyczaj negatywnie nastawioną. Szuka dziury w całym i zawsze przewiduje najgorsze. To samospełniająca się przepowiednia i powód frustracji.

#4 Jest skrajnie niezależna

Praca w grupie i poleganie na innych to nie jest jej mocna strona. Obsesyjnie kontroluje wszystko wokół siebie. Chce mieć realny wpływ na wydarzenia, bo wierzy w swoją nieomylność.

#5 Chce wpływać na innych

Kiedy coś jej się nie podoba w zachowaniu drugiej osoby - mówi o tym wprost i sugeruje rozwiązanie. Piekli się, gdy ktoś ma czelność działać po swojemu.

Zobacz również: Dwa najgorzej dobrane znaki zodiaku. To połączenie nie wróży niczego dobrego

znak zodiaku panna

#6 Nie znosi sprzeciwu

Alergicznie reaguje na słowo „nie”. Czegokolwiek dotyczy. Najbardziej ceni ludzi, którzy na wszystko się zgadzają i potrafią jedynie przytakiwać.

#7 Często się smuci

Ogromna ambicja i wrażliwość sprawiają, że nie do końca potrafi pogodzić się z rzeczywistością. Chce zmienić świat na lepsze, a kiedy nie wychodzi - popada w czarną rozpacz.

#8 Nie boi się swoich poglądów

Nawet jeśli są mało popularne, a wręcz kontrowersyjne. Zawsze broni najsłabszych i tych odrzuconych przez większość społeczeństwa. Efekt? Sporo przyjaciół, ale i zaciekłych wrogów.

#9 Bywa naiwna

Wierzy w ludzką dobroć, co inni podstępnie wykorzystują. Brzydzi się oszustwem, dlatego z góry zakłada, że inni też chcą dla niej dobrze. Niestety, nie wszyscy są aniołami.

#10 Dla miłości zrobi wszystko

Jeśli angażuje się uczuciowo, to na 100 procent. Do tego stopnia, że potrafi zrezygnować z własnych potrzeb, byle zadowolić obiekt swoich westchnień. To nie zawsze procentuje.

Zobacz również: Ranking znaków zodiaku od najbardziej do najmniej lubianego. Na którym miejscu znalazł się Twój?

Polecane wideo

3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują
3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.09.2020 18:07
Ja jestem zodiakalną panną, i część się zgadza, a część nie. Prawda, że jestem wrażliwą, naiwną, niezależną perfekcjonistką, która co chwilę się smuci i bardzo angażuje się w relację, ale potrafię dużo odpoczywać, czasem aż do przesady i ta cecha też wynika z mojego perfekcjonizmu. Jak wiem, że coś może nie wyjść mi idealnie to niestety się załamuje i odkładam to na później, przez co ostatecznie nie robię prawie nic. No fakt, mam trudny charakter...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.09.2020 14:41
Cieszę się że nie jestem z września ten miesiąc zawsze będzie kojarzył mi się z szkoła..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie