Te zodiakalne pary są wyjątkowo niekompatybilne. Ale to nie znaczy, że nie może im się udać

Nawet astrologia nie wyklucza, że mogą mieć wspólną przyszłość.
Te zodiakalne pary są wyjątkowo niekompatybilne. Ale to nie znaczy, że nie może im się udać
Fot. Unsplash
19.09.2020

A więc wreszcie go spotkałaś. Poznałaś faceta, z którym dogadujesz się naprawdę świetnie. Lubicie te same rzeczy, macie takie samo poczucie humoru i uwielbiacie spędzać ze sobą czas. Nabierasz coraz większej pewności, że to właśnie to – a potem okazuje się, że według astrologii wasze znaki zodiaku są ze sobą zupełnie niekompatybilne.

Zobacz również: Co mówi o facecie jego znak zodiaku? Sprawdź, czego się po nim spodziewać

Jeśli jesteś osobą, która wierzy w duchowe połączenia znaków zodiaku to może być dla ciebie poważny problem i zupełnie nas to nie dziwi. Ale nie musisz od razu kończyć tej relacji ani się załamywać - jeszcze nie wszystko stracone, a potwierdza to sama astrologia. Oto 7 zodiakalnych par, które teoretycznie nie mają szansy na związek, ale jeśli trochę się postarają, Gwiazdy wróżą im świetlaną przyszłość.

Niekompatybilne znaki zodiaku, którym mimo wszystko może się udać

Fot. Unsplash.com

Niekompatybilne znaki zodiaku, którym mimo wszystko może się udać

Baran + Rak

Na pierwszy rzut oka to nie ma prawa się udać. Baran jest impulsywny, a jego żywiołem jest Ogień. Z kolei wrażliwemu Rakowi patronuje Woda. Z drugiej strony Baran jest w stanie sprawić, że nieśmiały Rak w końcu zacznie wychodzić ze swojej skorupy, a wspierająca natura Raka sprawi, że Baran poczuje się zaopiekowany i zacznie otwarcie mówić o swoich emocjach. W tej relacji może być wiele głębi.

Byk + Waga

Powietrze i Ziemia to wyjątkowo niekompatybilne żywioły, dlatego logika podpowiada, że związek Byka i Wagi jest skazany na porażkę. Byk ma stoicką naturę, mocno stąpa po ziemi i nie podejmuje pochopnych decyzji. Z kolei Waga jest dość nieprzewidywalna, płynie z nurtem i często zmienia zdanie. To, co może ich połączyć, to Wenus, planeta miłości, która patronuje obu tym znakom. W związku z tym zarówno Byk jak i Waga cenią sobie miłość, namiętność oraz dobra materialne. Ponadto oboje stawiają na zaangażowanie i długotrwale związki.

Lew + Koziorożec

Koziorożec kieruje się w życiu mottem, które sprowadza się do słów: “Najpierw praca, potem praca przyjemności”. Z kolei Lew najchętniej spędziłby na dobrej zabawie 24 godziny na dobę. Zdaniem astrologii jedna z największych przeszkód dla tego związku to fakt, że Lew potrzebuje od partnera nieustannej uwagi. A przecież Koziorożec stawia pracę i karierę ponad wszystko, nawet miłość. Co sprawia, że mimo wszystko może im się udać? Lew, pomimo pragnienia bycia w centrum zainteresowania uwielbia także bawić innych. Natomiast Koziorożec, gdy już się rozkręci, ujawnia swoje genialne poczucie humoru. Te dwa znaki mogą mieć razem mnóstwo frajdy.

Panna + Lew

Panna potrzebuje stabilności emocjonalnej oraz nieustannego wsparcia i zapewnień, że jest wystarczająco dobra. Dopiero wtedy czuje się doceniona w związku. Podczas gdy Lew nie ma problemu z wyrażaniem emocji niekoniecznie chce spędzać cały dzień na pytaniu swojej drugiej połówki jak jej minął dzień i jak się czuje w danym momencie. Nie chodzi o to, że go to nie obchodzi – po prostu jest nieco zbyt zajęty samym sobą. Ten związek może się udać w przypadku, gdy Lew jest w Merkurym albo gdy Panna jest w Wenus. Taka sytuacja uziemia ognistą energię Lwa i pomaga Pannie wyzbyć się swojej nadmiernie krytycznej natury.

Waga + Skorpion

Sąsiadujące ze sobą znaki zodiaku, takie jak Waga i Skorpion, zazwyczaj nie są ze sobą kompatybilne. To dlatego, że mają zupełnie inny rodzaj energii. Jednak w przypadku tych dwóch znaków może być zupełnie inaczej. Ponieważ ich planety opiekuńcze, czyli Merkury i Wenus, krążą bardzo blisko Słońca, bardzo wiele osób spod znaku Wagi ma w sobie cechy Skorpiona – i vice versa. To sprawia, że mogą wspaniale uzupełniać się w swojej relacji. Waga wniesie do niej nutkę romantyczności, a Skorpion zadba o namiętność.

Wodnik + Rak

Mogłoby się wydawać, że te dwa znaki nie łączy zupełnie nic. W końcu Rak jest z natury ciepły i emocjonalny, a Wodnik nigdy nie pokazuje swoich uczuć i jest bardzo niedostępny. Ale może się okazać, że to właśnie Rak jest osobą, której Wodnik tak bardzo potrzebuje. Ten znak jest w stanie wydobyć z Wodnika wrażliwość (tak, ona naprawdę tam jest!) i sprawić, że poczuje się on na tyle bezpiecznie, że będzie w stanie zacząć dzielić się swoimi emocjami, nawet tymi najtrudniejszymi. Dla Wodnika to jak katharsis. Z drugiej strony Wodnik pozwoli dość Rakowi, który ma dość tradycyjne i konserwatywne podejście do życia spojrzeć na świat z nieco innej perspektywy.

Ryby + Strzelec

W astrologii Ryby i Strzelca oddziela od siebie równo 90 stopni. Oznacza to, że teoretycznie próżno tu szukać jakiejkolwiek chemii. Chyba że spojrzeć na tę relację z perspektywy powiedzenia: “Kto się czubi, ten się lubi”. Mimo wzajemnej niechęci między Rybami i Strzelcem istnieje potężne napięcie seksualne! Zdaniem Ryb Strzelec jest dla nich zbyt niedojrzały i porywczy. Z kolei Ryby to według Strzelca dziwak, który buja w obłokach. Ta dwójka będzie często się kłócić, ale coś w tym połączeniu sprawia, że będą do siebie wracać - i to nie raz.

Zobacz również: Osób urodzonych na przełomie tych dwóch miesięcy nie da się nie kochać

Polecane wideo

3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują
3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie