Ranking znaków zodiaku od najbardziej do najmniej lubianego. Na którym miejscu znalazł się Twój?

Pierwsze i ostatnie miejsce dzieli przepaść.
Ranking znaków zodiaku od najbardziej do najmniej lubianego. Na którym miejscu znalazł się Twój?
Fot. Unsplash (Clarisse Meyer)
17.09.2020

Znak zodiaku, pod którym przychodzimy na świat, to raczej dzieło przypadku. Nie wybieramy sobie daty narodzin, ale ta mimo wszystko wywiera na nas ogromny wpływ - twierdzą astrolodzy. Rzutuje na mocne i słabsze strony, charakter, a także… popularność.

Zobacz również: Spośród wszystkich znaków zodiaku ten jeden uważany jest za wyjątkowo atrakcyjny

To nie jest tak, że Wodnik, Panna czy Baran są idealni, a Bykowi, Strzelcowi i Bliźniętom można zarzucić wszystko, co najgorsze. Nie istnieją zodiaki pozbawione wad, jednak dziwnym trafem do niektórych ludzie dosłownie lgną. I to właśnie im poświęcony jest ranking opublikowany na yourtango.com.

Kolejność nie jest przypadkowa.

znak zodiaku lew

Najbardziej lubiane znaki zodiaku

#1 Lew

Bryluje w towarzystwie, cechuje go przyjazne usposobienie i rozrywkowy charakter. Każdy chce się ogrzać w jego blasku.

#2 Strzelec

Jest otwarty na nowe doświadczenia i ludzi, a na dodatek potrafi każdego rozbawić. Nikogo nie przekreśla i każdemu daje szansę.

#3 Ryby

Bardzo się angażują i dla bliskich są w stanie zrobić niemal wszystko. Czasami lubią odrobinę samotności, jednak to inni ludzie napędzają je do działania.

#4 Baran

Trudno go nie kochać, bo na każdym kroku zaskakuje, a uśmiech nie schodzi z jego twarzy. Jest bardzo kompetentny, czego niektórzy mu zazdroszczą.

#5 Bliźnięta

Wyjątkowo ciekawe świata, a przez to fascynujące dla innych. Potrafią rozmawiać na każdy temat, co tylko nieliczni postrzegają jako wymądrzanie się.

#6 Waga

Potrzebuje popularności, żeby czuć się dobrze. Zazwyczaj nie ma z tym problemu, bo otacza ją wianuszek wiernych przyjaciół. Kłopot pojawia się, gdy zaczyna ich brakować.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują

znak zodiaku skorpion

#7 Wodnik

Nie musi się za bardzo starać, żeby inni dostrzegali jego niewątpliwe zalety. Przy nim niemal każdy czuje się komfortowo, choć ma swoje dziwactwa.

#8 Byk

Można powiedzieć o nim wszystko, ale nie to, że jest niepewny siebie. Lubi być w centrum uwagi, co większości wydaje się urocze. Czasami jednak stara się zbyt mocno.

#9 Rak

Nie brakuje mu znajomych, jednak nie wszyscy są w stanie docenić jego wdzięki. Może dlatego, że sam o to nie zabiega i woli mieć tylko kilku oddanych przyjaciół?

#10 Koziorożec

Szkoda mu czasu na zabieganie o popularność. To wyjątkowo pracowity znak zodiaku, który zna swoją wartość i nie potrzebuje uznania tłumu.

#11 Panna

Jest tak bezpośrednia, że niektórych do siebie zraża. Mówi prosto z mostu, dlatego ludzie potrzebują sporo czasu, by dostrzec w niej materiał na przyjaciela.

#12 Skorpion

Nie zadowala go towarzystwo byle kogo. W doborze znajomych kieruje się długą listą wymagań, którym mało kto jest w stanie sprostać.

Zobacz również: Osób urodzonych na przełomie tych dwóch miesięcy nie da się nie kochać

Polecane wideo

3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują
3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
JA OD DUSI (Ocena: 1) 18.09.2020 15:57
Jesli myslisz ze strzelec jest taki fajny to mojego ojca nie spotkałeś, każdy człowiek jest inny i takie stareotypy nie są nikomu potrzebne, niektórzy z pod znaku strzalca są spoko a nie którzy nie. Taki jest świat a ludzi jest za dużo żeby dopasować im tak mało znaków, i przydzielic ich do określonych grupek, każdy jest wyjątkowy i każdy ma inny charakter i inne postrzeganie świata
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.09.2020 10:25
Myślałam , że to Rak będzie na ostatnim miejscu . Kiedyś jak byłam cicha i nieśmiała to byłam bardzo lubiana i zmieniło się to jak przestałam być nieśmiała. Może po prostu powinnam być sobą 😊
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.09.2020 01:47
ja nie lubię baranów
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 17.09.2020 01:47
Jestem bykiem ale ze skorpionem się nie zgodzę-znam kilku i ich lubię
odpowiedz

Polecane dla Ciebie