Psychotest, który rozwiąże Twój aktualny problem. Wybrana karta pomoże podjąć właściwą decyzję

Pomyśl o najważniejszej sprawie na ten moment.
Psychotest, który rozwiąże Twój aktualny problem. Wybrana karta pomoże podjąć właściwą decyzję
Fot. pexels (Matheus Bertelli)
12.02.2023
Wiktoria Sobocińska

Zdarza się tak, że pomimo całej naszej dotychczasowej wiedzy i dobrych intencji nie jesteśmy w stanie podjąć decyzji. Czujemy się bezradni i nie możemy ruszyć z miejsca. Z czasem problem zaczyna urastać do rangi prawdziwego dramatu. Im dłużej się zastanawiamy, tym więcej opcji za i przeciw zaczyna pojawiać się w naszej głowie. Marzymy o tym, aby to ktoś inny zadecydował za nas. Ale dorosłe życie obliguje do wzięcia odpowiedzialności za swoje sprawy. Dlatego zamiast rzucać monetą, znajdź chwilę na ten krótki test. Obrazki szybko zadziałają na Twoją podświadomość i pomogą wybrać właściwie. Przecież w głębi serca dobrze wiesz, czego chcesz. Gotowa?

Zobacz również: Psychotest: Wybierz jedną kartę i dowiedz się, co czeka Cię w przyszłości

Psychotest: Co powinnaś zrobić?

fot. namastest.net

Wyłącz na chwilę wszystkie myśli, analizowanie i cały stres. Skoncentruj się na sprawie, która na ten moment jest dla Ciebie najważniejsza i chciałabyś dowiedzieć się, co powinnaś zrobić w związku z nią. Teraz weź głęboki wdech i wybierz kartę, która jako pierwsza zwróciła Twoją uwagę.

Jaki obrazek przyciąga Cię najsilniej?

Karta numer 1: most

Postępuj dokładnie tak, jak w tej chwili, a Twoje obawy wkrótce znikną. Cierpliwość i wytrwałość będą Twoimi największymi sprzymierzeńcami. Nie śpiesz się, ponieważ w ten sposób możesz jedynie pogorszyć sytuację, na którą i tak nie masz już wpływu. Wytrwale czekaj na rozwiązanie i nie zaprzątaj swojej głowy pesymistycznymi myślami. Dzięki temu Twoje plany na pewno dojdą do skutku.

Karta numer 2: zachód 

Wszystkie drzwi są dla Ciebie otwarte! Masz wolną rękę i przestrzeń do działania. Zamiast nieustannie się dołować - rozwiń swoje skrzydła i odważ się na zmianę. Choć będziesz musiała ciężko pracować na swój sukces, to inni oddaliby wszystko, by mieć chociaż w połowie tyle możliwości, co Ty.

Karta numer 3: drzewo

Jeśli chcesz odnieść zawodowy sukces, nie rób wokół siebie zbyt dużo szumu. Pracuj w ciszy, a dopiero potem głośno celebruj osiągnięcia. Nie rozpowiadaj zbyt wiele o swoich planach i nie ufaj każdemu na swojej drodze. Ludzie mogą mieć różne intencje. Oni dobrze wiedzą, jaka jesteś bystra i kreatywna. Czasami są z tego powodu zazdrośni. Dlatego nie musisz im niczego udowadniać. Dla swojego dobra rozwijaj się w swoim tempie. Nie potrzebujesz niczyjego potwierdzenia.

Karta numer 4: plaża

Wiele będzie zależało teraz od Twojej sytuacji materialnej. Potrzebny jest jasny plan działania i dużo wiary we własne możliwości. Nie pozwól innym wpłynąć na Twoje poczucie wartości. Naucz się stawiać granice, a realizacja upragnionych celów stanie się możliwa. 

Zobacz również: Psychotest, który ujawnia, z kim będziesz szczęśliwa. Co zwróciło Twoją uwagę?

Polecane wideo

Do szczęścia potrzebujesz tylko jednej rzeczy. Jakiej? Zdradza to Twój znak zodiaku
Do szczęścia potrzebujesz tylko jednej rzeczy. Jakiej? Zdradza to Twój znak zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Pracowniczka Stegny (Ocena: 5) 01.04.2023 23:03
Pracowniku Stegny błagam Cię odpowiedz . Czy dalej jesteśmy razem?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.03.2023 22:17
Piszcie coś 🥺 pliz
odpowiedz

Polecane dla Ciebie