Współczujemy, jeśli zakochałaś się w tym znaku zodiaku. Będzie ciężko

Niczego mu nie brakuje, ale ma problem z zaangażowaniem.
Współczujemy, jeśli zakochałaś się w tym znaku zodiaku. Będzie ciężko
Fot. Unsplash (Djim Loic)
08.09.2020

Jaki powinien być idealny partner? Nie tylko przystojny, zaradny, czuły, zabawny i wyrozumiały. Liczy się również zaangażowanie, bo trudno stworzyć związek z kimś, kto tak naprawdę nie ma na to ochoty. Czasami dwoimy się i troimy, żeby usidlić obiekt naszych westchnień, a ten chce się jedynie uwolnić.

Zobacz również: Osób urodzonych na przełomie tych dwóch miesięcy nie da się nie kochać

W tym przypadku ryzyko jest naprawdę spore - twierdzi astrolożka cytowana przez yourtango.com. Mężczyźni spod tego jednego znaku zodiaku raczej nie słyną z wytrwałości. Zwłaszcza w sprawach uczuciowych. Urodzeni na przełomie listopada i grudnia ponad wszystko cenią swoją niezależność.

A to nie najlepiej wróży związkowi ze Strzelcem.

znak zodiaku strzelec

Związek ze Strzelcem

#1 Wolność jest dla niego najważniejsza

Nawet ważniejsza od miłości. Podświadomie boi się zaangażować, bo wtedy straci część swojej niezależności. To wolny ptak, który leci dokładnie tam, gdzie ma ochotę i nie ogląda się na innych. Oficjalny związek traktuje jako poważne ograniczenie, dlatego rzadko wchodzi w tego typu relacje. Woli mieć kilka bliskich koleżanek, niż tą jedyną.

#2 Potrzebuje przestrzeni i oddechu

Bardzo nie lubi, kiedy ktoś próbuje mu doradzać, a tym bardziej wywierać na nim presję. Strzelec sam podejmuje decyzje i nie chce czuć się w żaden sposób ograniczany. Troska kojarzy mu się z osaczeniem. Trudno byłoby mu się przyzwyczaić do stałej relacji, w której jest z drugą osobą przez 24 godziny na dobę. Czasami chce zniknąć i po prostu to robi.

#3 Bardzo szybko się nudzi

Zbyt długie przebywanie w towarzystwie jednej osoby zwyczajnie go męczy. Strzelec to istota stadna, która potrzebuje ciągle nowych doznań. Jest typem imprezowicza i podrywacza, dlatego lepiej czuje się w głośnym klubie, niż na kanapie przed telewizorem - nawet w objęciach ukochanej.

Zobacz również: Dwa najgorzej dobrane znaki zodiaku. To połączenie nie wróży niczego dobrego

znak zodiaku strzelec

#4 Chce być ciągle chwalony

Mężczyźni urodzeni na przełomie listopada i grudnia mają to do siebie, że kiepsko znoszą słowa krytyki. Nie reagują agresywnie, ale zamykają się w sobie. Przejmują się negatywnymi opiniami, dlatego robią wszystko, by ich nie słyszeć. W związku czasami trzeba sobie wytknąć słabości, więc na wszelki wypadek unikają trwałych relacji. Akceptują wyłącznie komplementy.

#5 Jest lojalny, ale do czasu

Jeśli jakimś cudem się zaangażuje, to jeszcze nie oznacza, że nigdy nie zmieni zdania. Według astrologii to bardzo możliwe, a wręcz nieuniknione. Nawet po kilku latach Strzelec może dojść do wniosku, że dosyć już tej stagnacji. Wtedy zaczyna rozglądać się za innymi, ale raczej unika zdrady. Oficjalnie kończy jeden związek, by spróbować szczęścia gdzie indziej.

#6 Prędko się nie ustatkuje

To typ faceta, który ma w sobie mnóstwo chłopięcej energii, ale także naiwności. Jest niecierpliwy, lubi się bawić i szuka wrażeń. Angażując się w trwałą relację czuje, że traci cząstkę siebie, dlatego rzadko się na to decyzuje. Ślub? Nie dziś, ani za 5 lat. Mam jeszcze sporo czasu - myśli sobie wielu Strzelców.

Zobacz również: Spośród wszystkich znaków zodiaku ten jeden uważany jest za wyjątkowo atrakcyjny

Polecane wideo

Miłosny horoskop na wrzesień
Miłosny horoskop na wrzesień - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.09.2020 18:37
100% prawdy. Szok :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.09.2020 17:22
Tak mam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.09.2020 17:22
W sedno
odpowiedz

Polecane dla Ciebie