Dwa najgorzej dobrane znaki zodiaku. To połączenie nie wróży niczego dobrego

Wielka miłość nie jest im pisana.
Dwa najgorzej dobrane znaki zodiaku. To połączenie nie wróży niczego dobrego
Fot. iStock
04.09.2020

Z horoskopów miłosnych zazwyczaj możemy się dowiedzieć, kiedy odnajdziemy tego jedynego i kto jest nam pisany. Jednak astrologia nie zajmuje się wyłącznie dopasowaniem do siebie ludzi. Czasami należy potraktować ją bardziej jako ostrzeżenie i tak właśnie jest tym razem.

Zobacz również: Te dwa znaki zodiaku są dla siebie stworzone. Małżeństwo jest im pisane

Niektóre zodiaki mają tak skrajnie różne charaktery, oczekiwania i priorytety, że dla własnego dobra nie powinny być razem - sugeruje astrolożka cytowana przez „Your Tango”. Zgrzyty mogą pojawić się zawsze, ale to jedno połączenie jest według niej z góry spisane na niepowodzenie.

O kim mowa?

waga i skorpion

Waga i Skorpion - związek

Mężczyzna Waga i kobieta urodzona pod znakiem Skorpiona to według ekspertki wyjątkowo pechowe połączenie. Z kilku powodów.

#1 Nie zależy im

Oboje myślą przede wszystkim o własnych potrzebach, co samo w sobie nie jest złe. Trudno jednak będzie im się porozumieć, skoro ciągle będą musieli walczyć o swoją uwagę.

#2 Mają różne potrzeby

Zwłaszcza te dotyczące życia intymnego. Kobieta Skorpion uwielbia mocne wrażenia i wciąż chce więcej. Partner spod znaku Wagi to spokojny typ, który woli przewidywalność i delikatność.

#3 Wyznają sprzeczne wartości

Ona marzy o stałym związku, a najprawdopodobniej także o jego legalizacji, dzieciach, ciepłym, rodzinnym gniazdku. On jest tego zaprzeczeniem. To spokojny, ale nieuchwytny mężczyzna.

Zobacz również: 3 znaki zodiaku, które najbardziej do Ciebie pasują

#4 Nie potrafią kochać

Nie w ogóle, ale siebie. O ile Skorpion potrafi okazywać uczucia i ma dość romantyczną naturę, o tyle Wadze zależy przede wszystkim na fizycznej przyjemności. Pokrewna dusza? Bardziej kochanka.

#5 Inaczej postrzegają lojalność

Dla niej to oczywiste, że każdy związek ma swoje tajemnice, które nie powinny wyjść na światło dzienne. On ma do tego dość luźny stosunek. Opowiada na lewo i prawo. Z pikantnymi szczegółami.

#6 Kiepsko się dogadują

W ich przypadku raczej nie istnieje coś takiego jak sztuka komunikacji. Skorpion uwielbia mówić i ciągnąć za język. Z kolei Waga wszystko dusi w sobie. Awantura to tylko kwestia czasu.

#7 Robią sobie na złość

Są tak skrajnie różni, że nie potrafią zaakceptować chyba niczego, co dotyczy drugiej strony. Zamiast kochać - będą się atakować i zwalczać.

Z tego powodu nigdy nie powinni być razem - twierdzi astrolożka. Po prostu szkoda czasu i nerwów.

Zobacz również: Spośród wszystkich znaków zodiaku ten jeden uważany jest za wyjątkowo atrakcyjny

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie