Kobiety urodzone na przełomie tych miesięcy uważane są za najlepsze kochanki

Są wyjątkowo temperamentne.
Kobiety urodzone na przełomie tych miesięcy uważane są za najlepsze kochanki
fot. iStock (Deagreez)
23.08.2020
Wiktoria Sobocińska

Mówi się, że dobry seks jest niczym prawdziwa sztuka. Wymaga kreatywności, namiętności, temperamentu... Jak wiadomo, układ gwiazd w dniu naszych narodzin ma ogromny wpływ na nasz charakter i osobowość, co przekłada się również na życie intymne. Które znaki zodiaku to perfekcyjne kochanki? Faceci szaleją za nimi, ponieważ w łóżku potrafią stworzyć naprawdę cudowną atmosferę. Sprawdź, czy Twój zodiak znalazł się wśród nich.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które są maksymalnie dopasowane w łóżku. Między nimi aż iskrzy!

Który znak zodiaku jest najlepszy w łóżku?

Baran

Panie spod tego znaku lubią przejmować inicjatywę. Otwarcie mówią o swoich potrzebach i fantazjach. Są odważne, dynamiczne i lubią eksperymenty w sypialni. Z nimi żaden kochanek nie będzie się nudził! Trudniej, jeśli nie będzie w stanie dotrzymać im kroku. Wtedy kobieta Baran poszuka spełnienia w ramionach kogoś innego, bowiem jest wyjątkowo niecierpliwa. 

Byk

Byki stawiają na jakość relacji i gdy na horyzoncie pojawi się wymarzony kochanek, zrobią wszystko, aby go zdobyć. Są niezwykle wytrwałe w dążeniu do celu, a przy tym niesamowicie zmysłowe. Preferują stały związek, w którym za wszelką cenę starają się zadowolić swojego partnera. Spełnią każdą łóżkową zachciankę, ponieważ przyjemność ukochanej osoby daje im ogromną satysfakcję

Lew

Lwy mają skłonność do przelotnych romansów, bowiem ich libido jest naprawdę wysokie. Mało który mężczyzna jest w stanie je zadowolić. Panowie próbują schwytać te duże koty do klatki, marząc o życiu u boku tak temperamentnej kobiety. Udaje się to tylko silnym, dominującym facetom.

Skorpion

Skorpiony doskonale zdają sobie sprawę ze swojego uroku osobistego. Wiedzą, że działają na płeć przeciwną jak magnes i celowo wykorzystują tę przewagę w sypialni. Uwielbiają prowokować oraz flirtować. Wychodzi im to zupełnie naturalnie. W łóżku posiadają doskonałą intuicję i bezbłędnie odczytują potrzeby seksualne partnera.

Strzelec

Mężczyźni nie są w stanie przejść obojętnie obok pań spod tego znaku. Skupiają na sobie uwagę, a w ich oczach można dostrzec zalotne iskierki. W łóżku są energiczne i pełne pasji. Doskonale wiedzą, jak stopniować pożądanie i doprowadzić partnera do rozkoszy. Chętnie edukują też w tym temacie swoje przyjaciółki, ponieważ nic nie stanowi dla nich tematu tabu.

Ryby

Ryby to niezwykle wrażliwe i empatyczne kobiety. Mówi się, że posiadają tzw. "magiczny dotyk". Są bardzo romantyczne, zmysłowe i najbardziej zależy im na odpowiedniej atmosferze w sypialni. Gdy znajdą tego jedynego, potrafią otworzyć się i pokazać zupełnie inne oblicze. Kiedy naprawdę kochają, oddają się ukochanemu bez reszty. 

Zobacz również: Miesiąc, w którym rodzą się najbardziej rozchwytywane dziewczyny

Źródło: styl.pl

Polecane wideo

Gdzie oświadczyć się kobiecie w zależności od jej znaku zodiaku?
Gdzie oświadczyć się kobiecie w zależności od jej znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Pola (Ocena: 5) 19.01.2021 17:10
No co mogę powiedzieć, nie będę zaprzeczać przecież :P Ja lubię sobie czasem urozmaicić swoje życie i sięgam po zabaweczki - fajnie sprawdza się Deep Fantasy, z ruchomą główką :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie