Brama Lwa to jedno z najpotężniejszych zjawisk w astrologii. Sprawdź, jak je wykorzystać

Kosmiczna energia jest na wyciągnięcie ręki.
Brama Lwa to jedno z najpotężniejszych zjawisk w astrologii. Sprawdź, jak je wykorzystać
Fot. Unsplash
19.08.2020

Zgodnie z astrologią każdemu z 12 miesięcy w roku jest przypisany jeden z 12 znaków zodiaku. Aktualnie trwa sierpień i Słońce znajduje się w znaku Lwa. Tak też się składa, że w tym miesiącu dochodzi do jednego z najpotężniejszych zjawisk w astrologii i ma ono związek właśnie z tym znakiem zodiaku. 

Zobacz również: Dwa najmniej lubiane znaki zodiaku. My wyjaśniamy, dlaczego warto dać im szansę

Zjawisko, o którym mowa nosi nazwę Bramy Lwa. To wyjątkowy układ ciał niebieskich, który wywiera wielki wpływ na każdego z nas. Na czym polega Brama Lwa, kiedy dokładnie ma miejsce i jak na nas oddziałuje? Sprawdź, jak najlepiej wykorzystać tę kosmiczną energię i zapewnić sobie pomyślność i powodzenie. 

Brama Lwa: na czym polega to sierpniowe zjawisko?

Fot. Unsplash.com

Brama Lwa: na czym polega to sierpniowe zjawisko astrologiczne?

Brama Lwa ma miejsce wtedy, gdy Słońce, Ziemia i Syriusz ustawiają się w wyjątkowej konfiguracji. Dzieje się tak 8 sierpnia. To właśnie wtedy otwiera się kosmiczny portal pełen energii, a zasłona między światem fizycznym a duchowym staje się niezwykle cienka. Wprawdzie początek tego procesu zaczyna się już 23 lipca a kończy 22 sierpnia, jednak to właśnie 8 sierpnia przepływ energetyczny jest najsilniejszy.  

Podczas powstawania Bramy Lwa Syriusz, czyli gwiazda aż dwa razy większa od Słońcajest widoczny z Ziemi gołym okiem, a Pas Oriona zrównuje się bezpośrednio z piramidą w Gizie. To zjawisko było znane już starożytnym. To właśnie oni wierzyli w to, że Syriusz jest potężnym źródłem duchowej energii i zsyła na nas mądrość i wiedzę. Taki układ ciał niebieskich ma więc zapewnić nam wiele dobrodziejstw – trzeba tylko wiedzieć, jak z nich skorzystać. 

Aby to zrobić należy uświadomić sobie jeszcze jeden ważny aspekt związany z Bramą Lwa. Chodzi o wyjątkową datę złożoną z powtarzających się ósemek - 8.08Ósemka to symbol nieskończoności, a także harmonii i nieograniczonej mocy. To właśnie w tym okresie w roku mamy największe szanse na to, aby odmienić swój los i zapewnić sobie szczęście i powodzenie. W tygodniach, gdy Brama Lwa jest otwarta zwróć uwagę na szczególne godziny - 08:08, 10:10, 11:11, 22:22 i 00:00. To właśnie te pory są najlepsze na to, aby pomyśleć życzenie albo wyrazić wdzięczność za ważnych ludzi i dobre wydarzenia w naszym życiu. 

Zobacz również: Najrzadziej spotykane znaki zodiaku. Ich właściciele należą do mniejszości

Polecane wideo

„Najpiękniejsza stewardessa na świecie”. Na Instagramie ma grubo ponad pół miliona fanów
„Najpiękniejsza stewardessa na świecie”. Na Instagramie ma grubo ponad pół miliona fanów - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.08.2020 18:42
To się trochę spozniliscie z tym artykułem
odpowiedz

Polecane dla Ciebie