Te dwa znaki zodiaku są dla siebie stworzone. Małżeństwo jest im pisane

Wspólnie zbudują związek na całe życie.
Te dwa znaki zodiaku są dla siebie stworzone. Małżeństwo jest im pisane
Fot. Unsplash
17.08.2020

Dla wielu z nas czytanie horoskopów to czysta rozrywka. Są jednak i tacy, którzy bardzo poważnie podchodzą do astrologicznych przepowiedni. Liczą się z nimi w codziennym życiu, bo wierzą, że specyficzny układ gwiazd i planet faktycznie na nie wpływa. Mało tego - dobierają sobie przyjaciół, współpracowników, a nawet partnerów biorąc pod uwagę ich znak zodiaku.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które łączy wyjątkowa chemia. Instynktownie lgną do siebie

Nie warto popadać w paranoję, ale niektórzy ludzie rzeczywiście są sobie pisani - czytamy na łamach „Your Tango”. Cytowana przez portal astrolog zwraca uwagę na wyjątkową parę, która może z powodzeniem stworzyć związek na całe życie. Są świetnymi małżonkami, bo wzajemnie się uzupełniają.

O kim mowa?

horoskop miłosny

Horoskop miłosny

Jessica Xing przekonuje, że najbardziej kompatybilnymi znakami zodiaku są Baran i Bliźnięta. Łączy ich wiele cech osobowości, a także życiowa energia. Dlaczego powinny się pobrać?

Barany mają to do siebie, że łatwo się zakochują. Nie zawsze szczęśliwie. Mają w sobie ogromną pasję, której brakuje większości potencjalnych partnerów. Na szczęście istnieją Bliźnięta - one potrafią się komunikować, są szczere, cenią stabilizację i brzydzą się emocjonalnymi gierkami.

Ktoś tak emocjonalny potrzebuje partnera, który potrafi go uspokoić, a czasami wręcz ujarzmić.

Zobacz również: Najrzadziej spotykane znaki zodiaku. Ich właściciele należą do mniejszości

znak zodiaku baran

Idealne połączenie znaków zodiaku

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt nie gustują w chwilowych romansach. Interesuje ich związek na całe życie, a Baran w głębi duszy pragnie tego samego. Czy to musi się udać? Według ekspertki pierwsze podejście nie zawsze jest udane, ale znaki te łączy wyjątkowa więź i nawet po rozstaniu są w stanie do siebie wrócić.

Baran często przyciąga do siebie osoby niestabilne emocjonalnie, co może się bardzo źle skończyć. Między innymi dlatego tak dobrze dogaduje się z Bliźniętami - te są konkretne, stąpają twardo po ziemi, nie szukają zemsty i otwarcie mówią o uczuciach.

Kompromis to trudna sztuka, ale nie w przypadku tego połączenia. Oni dogadują się bez słów.

znak zodiaku bliźnięta

Które znaki zodiaku do siebie pasują?

Bliźnięta są zazwyczaj gruboskórne i trudno je zranić. To dobra wiadomość dla impulsywnego Barana, który w przypływie emocji potrafi stracić nad sobą kontrolę. Kłótnie i drobne sprzeczki oczywiście będą się zdarzać, ale błyskawicznie wszystko wróci do normy. Te znaki nie potrafią się na siebie gniewać.

Żadne z nich nie lubi czuć się ograniczane. Przez to ich związek jest oparty na lojalności, ale nie ma miejsca na ciągłą kontrolę i podejrzenia. Wrodzona inteligencja sprawia, że potrafią rozmawiać na każdy temat i nigdy nie nudzą się w swoim towarzystwie.

Czy to związek idealny? Pewnie nie, bo takie nie istnieją, ale zdecydowanie najlepszy z możliwych - przekonuje astrolog.

Zobacz również: Osób urodzonych na przełomie tych dwóch miesięcy nie da się nie kochać

Polecane wideo

Miłosny horoskop na sierpień
Miłosny horoskop na sierpień - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 29.08.2020 08:12
krótki i niekonkretny
odpowiedz

Polecane dla Ciebie