Osób urodzonych na przełomie tych dwóch miesięcy nie da się nie kochać

Według astrologów to najmilszy znak zodiaku.
Osób urodzonych na przełomie tych dwóch miesięcy nie da się nie kochać
fot. Unsplash
06.08.2020

Nie ma ludzi idealnych, ale jeśli wierzyć astrologii - niektórzy ocierają się o doskonałość. Zwłaszcza jeden znak zodiaku mający zdecydowanie więcej zalet, niż wad. Tak przynajmniej twierdzą ekspertki cytowane przez portal „Your Tango”, dla których układ gwiazd w momencie narodzin nie ma żadnych tajemnic.

Zobacz również: Ile lat ma Twoja dusza? Wiek mentalny zależy od znaku zodiaku

One nie mają wątpliwości, że osoby przychodzące na świat pomiędzy 20 stycznia a 18 lutego mają w sobie to słynne „coś”. Są pomocne, miłe, wyrozumiałe, niezwykle przyjacielskie, a ich zalety można jeszcze długo wymieniać. Charakteryzuje je unikalny zestaw cech, który zdarza się wyjątkowo rzadko.

Na czym polega fenomen Wodnika?

czytanie

Charakterystyka Wodnika

#1 Jest wyjątkowo inteligentny

Nie chodzi wyłącznie o encyklopedyczną, ale także życiową mądrość. Wysokie IQ pozwala mu podejmować racjonalne decyzje i przewidywać konsekwencje swoich działań.

#2 Potrafi się zaangażować

Niczego nie robi na pół gwizdka. Chce zmieniać świat na lepsze, dlatego udziela się charytatywnie. Doskonale rozumie, że współpraca to klucz do sukcesu.

#3 Wspiera najsłabszych

Opowiada się za pełną równością bez względu na płeć, wiarę, orientację, stan posiadania. Zawsze staje w obronie tych, którzy są niesprawiedliwie traktowani.

#4 Można mu zaufać

Brzydzi się plotką, a powierzonej tajemnicy nigdy nie zdradzi. Cechuje go dozgonna lojalność - nie tylko wobec członków rodziny, partnera czy przyjaciół, ale wszystkich, którzy stają na jego drodze.

#5 To oddany przyjaciel

Łatwo przywiązuje się do ludzi, którzy podświadomie do niego lgną. Nie interesują go chwilowe znajomości dla korzyści. Zawsze jest tuż obok - na dobre i na złe.

Zobacz również: Najrzadziej spotykane znaki zodiaku. Ich właściciele należą do mniejszości

przyjaciółki

#6 Niczego się nie boi

To nie oznacza, że jest lekkomyślny. Ma jednak odwagę, by marzyć, działać i walczyć w słusznej sprawie. Uparcie broni swoich poglądów, które są zawsze zdroworozsądkowe.

#7 Odnajduje się w trudnych sytuacjach

Niektórzy w kryzysowych momentach zupełnie tracą głowę, wpadają w czarną rozpacz i od razu się poddają. Wodnik twardo stąpa po ziemi i z wrodzonym spokojem stara się rozwiązać problem.

#8 Ma pozytywne nastawienie

Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych i nigdy nie zakłada z góry, że coś na pewno się nie uda. Z uśmiechem na ustach podejmuje kolejne wyzwania.

#9 Jest ciekawy świata

Tak zwyczajnie po ludzku chce wiedzieć więcej. Uwielbia towarzystwo innych osób, których nie ocenia, ale pragnie się od nich jak najwięcej nauczyć. Cechuje go pokora.

#10 Zaraża dobrą energią

Jeśli jesteś w gorszej formie - porozmawiaj z Wodnikiem. Zawsze służy radą i motywuje do działania jak nikt inny. Przy nim po prostu chce się chcieć.

Zobacz również: Miesiąc, w którym rodzą się najbardziej rozchwytywane dziewczyny

Polecane wideo

Miłosny horoskop na sierpień
Miłosny horoskop na sierpień - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.09.2020 16:31
Bardzo dobrze napisany tekst . Zgadza się wodniki są mądre, życzliwe, piękne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.08.2020 07:46
No nie wiem, nie wiem. Nic mi tu pasuje ...
odpowiedz
ciasteczko (Ocena: 5) 06.08.2020 20:39
Ja owszem potwierdzam mój mąż ma taki sam znak zodiaku i wszystkie cechy pasują,ale wątpie,że tylko 1 znak zodiaku jest najmilszy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.08.2020 12:12
Stek bzdur. Totalne zaprzeczenie wodnika którego znam
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 06.08.2020 11:38
Najzyczliwszy znak zodiaku to bliźnięta. Nikomu nie zazdroszczą, bo cały czas są w ruchu i coś robią z pożytkiem dla siebie lub społeczeństwa. Nie wywyzszaja się. Nie plotkuja. W dzieciństwie są wyalienowane i skupiają się na rozwoju osobistym.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie