Z jakim znakiem zodiaku spędzisz wymarzone wakacje?

To właśnie on zapewni Ci urlop jak z bajki.
Z jakim znakiem zodiaku spędzisz wymarzone wakacje?
fot. Unsplash (Daan Huttinga) & pexels
12.08.2020
Zuzanna Niedzielska

Nieudane wakacje z rodziną, nudną koleżanką lub niedopasowanym towarzystwem? Widocznie nie sprawdziłaś, jaki pomysł na urlop ma poszczególny znak zodiaku. To bardzo ważne, aby podczas wyjazdu mieć podobną wizję spędzania wolnego czasu. Jedni wolą luksus, a inni dzikie eskapady. Są tacy, którzy preferują wylegiwać się na słońcu oraz ci, którzy mają potrzebę większej aktywności. Dlatego zanim zdecydujesz się na kilka tygodni pobytu z jedną osobą w innym kraju, lepiej dowiedz się, co tak naprawdę Cię czeka. 

Zobacz również: Idealne wakacje dla każdego znaku zodiaku. Gdzie najlepiej odpoczniesz?

Poniżej wymieniliśmy znaki zodiaku, z którymi z pewnością będziesz bawiła się najlepiej. 

Znaki zodiaku a wymarzony urlop

Baran

Ten znak zodiaku nie zamierza nudzić się na urlopie. Zorganizowane wycieczki? Wykluczone! Baran z pasją będzie opowiadał Ci o norweskich fiordach i skutecznie podniesie poziom adrenaliny. Wakacje z nim będą pełne wrażeń i spontanicznych decyzji. Nieważne, gdzie śpicie, ważne są wspomnienia.

Byk

Byki lubią spędzać wakacje komfortowo: dobre jedzenie, luksusowy hotel, basen, korty tenisowe, ekskluzywne kluby nocne... Gdy w grę wchodzi ich przyjemność, koszty się nie liczą. Ten znak zodiaku wybierze dla Ciebie bajeczne miejsce, jak Karaiby czy RPA.

Bliźnięta

To znak zodiaku, który na urlopie musi brylować w towarzystwie. Bliźnięta lubią zabawiać innych dowcipami, flirtować i tańczyć. Pojadą tam, gdzie dużo się dzieje i zawsze zorganizują jakąś atrakcję, choćby lało jak z cebra. Nawet gdy będą to Mazury, zabiorą Cię na jacht, a potem rozpalą ognisko, aby śpiewać przy nim do białego rana.

Waga

Waga spędza wakacje z rozmachem. Żadne polskie morze - Tajlandia, Meksyk, Sudan, to są kierunki warte uwagi! Później dumnie pokazuje w towarzystwie zdjęcia z wyjazdu i opowiada lokalne ciekawostki. Do urlopu przygotowuje się dużo wcześniej, kompletując modne stylizacje i gadżety. Na miejscu szuka ciekawych ludzi i z zainteresowaniem poznaje inne kultury.

Skorpion

Zawsze jest głodny wrażeń, zabierze Cię w dzikie miejsce jak Bieszczady (połączone ze szkołą przetrwania, jazdą konną albo spaniem pod namiotem). W godzinę spakuje rzeczy i o niczym nie zapomni. Choć na początku może być ciężko, na koniec podziękujesz za życiową lekcję i kondycję. Poza tym, wynagrodzi Ci to w nocy, ponieważ Skorpiony są namiętnymi kochankami...

Zobacz również: Znaki zodiaku, które są maksymalnie dopasowane w łóżku. Między nimi aż iskrzy!

Źródło: astromagia.pl

Polecane wideo

Te znaki zodiaku grają trudne do zdobycia. Trzeba się za nimi sporo uganiać
Te znaki zodiaku grają trudne do zdobycia. Trzeba się za nimi sporo uganiać - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 12.08.2020 07:45
https://youtu.be/iyG7dVAUHGE
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.08.2020 00:12
Kobieta ze zdjęcia spędzi wakacje z pałą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie