Psychotest: Wybierz jedną kartę i dowiedz się, co czeka Cię w przyszłości

Jaka tajemnicza wiadomość kryje się za symbolem?
Psychotest: Wybierz jedną kartę i dowiedz się, co czeka Cię w przyszłości
fot. awakeningpeople.com
01.08.2020
Zuzanna Niedzielska

Chcąc dowiedzieć się, co czeka nas w przyszłości, uciekamy się do różnych metod i wróżb. Jednak okazuje się, że to nasza wewnętrzna intuicja jest najlepszym medium. Miłość, kariera, zdrowie czy spokój wewnętrzny to obszary, które są dla nas ważne i chcielibyśmy, aby układało się nam w nich jak najlepiej.

Zobacz również: Test: Słońce, Księżyc czy Gwiazda? Poznaj prawdziwą karmę swojego życia na Ziemi

Psychotesty obrazkowe pozwalają wydobyć z podświadomości wiele tajemnic na nasz temat. Symbole, które najsilniej przyciągają nasz wzrok, rezonują z wydarzeniami, których możemy spodziewać się w najbliższym czasie. Chcesz dowiedzieć się, co czeka Ciebie? Spójrz na trzy poniższe karty i rozszyfruj ukrytą wiadomość.

Wybierz jedną kartę i odkryj swoją przyszłość 

Poświęć kilka minut w cichym i spokojnym miejscu i intuicyjnie wybierz kartę, która przyciąga Cię najmocniej. Jaki przekaz się za nią kryje?

Twoje myśli nareszcie staną się lekkie i przejrzyste, ale uważaj: to, o czym pomyślisz, natychmiast się zmaterializuje. Staraj się więc otaczać pozytywnymi ludźmi, którzy rozwiną Cię i pociągną w górę. Spojrzysz na świat z zupełnie innej perspektywy niż dotychczas, co pomoże Ci w rozwiązaniu problemów, które dawno utknęły w martwym punkcie. Poczujesz również potrzebę ciszy i uduchowienia. Zwracaj uwagę na wszystkie "przypadkowe" zbiegi okoliczności - one będą miały o wiele głębszy sens.

Wybrałaś kartę ze słońcem? W najbliższej przyszłości zrównoważy się Twoja karma, co zauważysz w wyrównaniu rachunków z innymi. Nadszedł czas, aby wziąć pełną odpowiedzialność za swoje czyny i przestać oceniać ludzi. Możesz odczuwać z tego powodu złość, ale na koniec wszystko ułoży się dla Ciebie pomyślnie. To będzie ważna lekcja na całe życie. Nauczysz się wdzięczności i życzliwości.

Ostatnia karta zwiastuje potrzebę odpoczynku od dotychczasowych działań. Koncentracja na celu doprowadziła Cię do braku wewnętrznej równowagi. To będzie czas na odnowienie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi oraz ładowania baterii np. na łonie natury. Wybierz coś, co pozwoli Ci skończyć z rutyną. Po wszystkim spojrzysz na swoje życie z zupełnie innej perspektywy. Zasługujesz na to!

Zobacz również: Horoskop słowiański: Poznaj swojego patrona i tajemną wiedzę przodków

Źródło: awakeningpeople.com

Polecane wideo

Te znaki zodiaku są najbardziej romantyczne. Na każdym kroku okazują miłość
Te znaki zodiaku są najbardziej romantyczne. Na każdym kroku okazują miłość - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
MJ (Ocena: 5) 01.08.2020 12:08
Jak dla mnie super! Papilocie proszę o więcej podobnych artykułów, o takiej tematyce💖💖💖💖
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.08.2020 07:20
Głupoty myślałam że teraz tu będzie ciekawiej
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie