Znaki zodiaku, które łączy wyjątkowa chemia. Instynktownie lgną do siebie

Między nimi naprawdę iskrzy.
Znaki zodiaku, które łączy wyjątkowa chemia. Instynktownie lgną do siebie
fot. Unsplash
31.07.2020

Czasami jest to po prostu oczywiste. Nie musimy się nawet bliżej poznawać, żeby wyczuć charakterystyczne iskrzenie. Jesteśmy dla siebie stworzeni - jeśli nie na całe życie, to przynajmniej na chwilę. Wszystkie znaki na niebie i ziemi świadczą o tym, że łączy nas identyczny temperament.

Zobacz również: 2 najbardziej rozchwytywane znaki zodiaku. Każdy chce je poderwać

Niektórzy nazywają to chemią, czyli silnym przyciąganiem niezależnym od okoliczności. Inni przeznaczeniem. Niezależnie od terminologii, takie połączenia rzeczywiście występują w naturze i można je dość łatwo rozpoznać. Po dacie urodzenia - czytamy na elitedaily.com

Te znaki zodiaku są dla siebie najlepszymi kochankami.

Najlepiej dopasowane znaki zodiaku

znaki zodiaku

Byk + Rak

Oboje mają zdolności przywódcze, a na dodatek cenią poczucie bezpieczeństwa. Właśnie to mają sobie do zaoferowania. Rozumieją się bez słów i potrafią sobie zaufać, nawet jeśli dopiero się poznali.

znaki zodiaku

Strzelec + Bliźnięta

Dla nich przyjemność fizyczna zaczyna się od pieszczot umysłowych. Uwielbiają długie, głębokie rozmowy i czułe wyznania. Rozkoszują się swoją wrażliwością, a to znajduje także ujście w sypialni.

znaki zodiaku

Rak + Skorpion

Trudno o lepsze zgranie. Skorpion działa szybko i instynktownie, z kolei Rak lubi być prowadzony za rękę. Wspólnie tworzą mieszankę wybuchową, która spełni ich najskrytsze pragnienia. Każdy wie, co ma robić.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które męczą się razem w związku

znaki zodiaku

Waga + Wodnik

Wszystko sprowadza się do pewności siebie, której Wadze nieco brakuje. Na szczęście Wodnik ma jej aż w nadmiarze i skutecznie motywuje do odważnych zachowań. W swoich ramionach odnajdują nie tylko przyjemność, ale też zrozumienie.

znaki zodiaku

Lew + Baran

Oboje mają tak silny temperament, że pomiędzy nimi musi iskrzyć. Kiedy stają na swojej drodze, ziemia aż się trzęsie. Razem mogą zrealizować fantazje, do których wstydziliby się przyznać innym.

znaki zodiaku

Ryby + Skorpion

Najwyższy poziom zaangażowania emocjonalnego. Porozumienie zarówno dusz, jak i ciał. Mogą rozmawiać do rana, ale tez kochać się do upadłego. Są dla siebie stworzeni, dlatego powinni rozważyć trwały związek.

Zobacz również: Znaki zodiaku, od których najtrudniej się uwolnić

Polecane wideo

Miłosny horoskop na lato
Miłosny horoskop na lato - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 3.63 / 5
Gościówa (Ocena: 3) 02.11.2020 15:29
Znaki zodiaku ok, ale trzeba mieć dystans też do tego. Ja jestem Skorpion, ale z Rakami i Rybami to dobrych relacji nigdy nie miałam, wręcz przeciwnie. Znam tylko 1 osobę w porządku ze znaku raka, tak to słabo. Najlepiej mi się dogaduje właśnie z Wodnikiem, Baranem, Lwem, Strzelcem, Bliźnięta i Panna. Mam też ascendent w Wodniku (urodziłam się po 13 i miałam się urodzić 23 listopada ale wyszłam 2 tyg wcześniej) to może też inaczej :)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 02.08.2020 17:14
A panna i koziorożec do nikogo nie pasują?
zobacz odpowiedzi (1)
Chochoł (Ocena: 2) 31.07.2020 23:59
Jeśli chodzi o mnie Baran i jakiekolwiek ralacje czy związki z Lwem to iskrzy, ale negatywnie. To nieustająca wojna o dominację na każdym polu w połączeniu z dumą, mściwością i egocentryzmem obu znaków. Finałem takiego iskrzącego związku zazwyczaj jest jego klęska czyli rozstanie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.07.2020 23:18
To tak słodkie, że jestem z swoją dziewczyną idealnie dopasowana *^* Nawet horoskopowo <3
odpowiedz
ciasteczko (Ocena: 4) 31.07.2020 16:14
Szukam Pana Wodnika...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie