Znaki zodiaku, od których najtrudniej się uwolnić

Fatalnie znoszą rozstanie i długo nie dają o sobie zapomnieć.
Znaki zodiaku, od których najtrudniej się uwolnić
fot. Unsplash
25.07.2020

Rozstanie to jeden z najbardziej stresujących momentów w naszym życiu. Dojrzały człowiek nie ma innego wyjścia, jak tylko się z tym pogodzić. Wyciągnąć wnioski i uwierzyć w lepszą przyszłość. Z tym jednak różnie bywa, bo na niektórych urażona duma działa jak czerwona płachta na byka. Dopiero wtedy pokazują swój prawdziwy charakter.

Zobacz również: 2 najbardziej rozchwytywane znaki zodiaku. Każdy chce je poderwać

Dobrze wiedzą o tym byli partnerzy tych znaków zodiaku - przekonuje „Your Tango”. Pomimo zakończenia relacji, jeszcze długo nie mogą się uwolnić od zranionego eks. Ten wciąż szuka kontaktu lub jeszcze gorzej - zemsty. Obgaduje, oczernia i szantażuje.

Wiążąc się z kimś takim musimy liczyć się z najgorszym - ostrzega portal.

Znaki zodiaku a rozstanie

znak zodiaku baran

#1 Baran

Najczęściej to on decyduje o rozstaniu, ale jeśli zostaje uprzedzony - traci nad sobą kontrolę. Za wszelką cenę stara się udowodnić byłemu partnerowi, że popełnił największy błąd. Chce wzbudzić w nim zazdrość, wchodząc w kolejne dziwne relacje skazane na niepowodzenie.

znak zodiaku koziorożec

#2 Koziorożec

W akcie rozpaczy kasuje numer do eks i wszystkie wspólne zdjęcia, ale nie potrafi się do końca odciąć. Po pierwszym szoku zaczyna wypytywać wspólnych znajomych i stalkować byłego partnera w mediach społecznościowych. Robi to nawet przez długie lata po zerwaniu.

znak zodiaku lew

#3 Lew

Koniec związku dramatycznie wpływa na jego pewność siebie. Usilnie próbuje pokazać wszystkim, że ma do sprawy dystans, choć w środku bardzo cierpi. W ramach wspominek publikuje wspólne zdjęcia i wciąż mówi o byłym.

Zobacz również: Najlepsi faceci rodzą się na przełomie tych dwóch miesięcy. Są stworzeni do związku

znak zodiaku rak

#4 Rak

Ma skłonność do destrukcji, a ta ujawnia się ze zdwojoną siłą w momencie rozstania. Chce spalić za sobą wszystkie mosty i zniszczyć każdą rzecz, która kojarzy się z eks. Wyrzucanie przez okno ubrań i pamiątek po nim to dopiero początek.

znak zodiaku byk

#5 Byk

Trudno mu się pogodzić z nową relacją byłego partnera. Wciąż kręci się gdzieś w pobliżu, aby zrujnować jego szczęście. Rozpuszcza najdziwniejsze plotki i wtedy czuje się w swoim żywiole. Uspokoi się dopiero wtedy, gdy sam wejdzie w kolejny związek.

Zobacz również: Atencyjne znaki zodiaku. Urodzeni w tych miesiącach muszą być w centrum uwagi

Polecane wideo

Jaką eks jesteś i jak radzisz sobie z rozstaniem? Zdradza to twój znak zodiaku
Jaką eks jesteś i jak radzisz sobie z rozstaniem? Zdradza to twój znak zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.07.2020 05:52
Powiem Wam, że Byk niekoniecznie uspokoi się, jak wejdzie w kolejny związek. Wręcz przeciwnie. Wtedy to dopiero zaczną się ploty. Zwłaszcza jak ta nowa też jest plotkarą. Nigdy im się nie znudzi. Zaliczyłam takiego jednego, wiele lat temu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.07.2020 14:28
lew- też prawda
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.07.2020 09:43
U mnie akurat prawda . Jestem Rakiem i jak rzuciłam pierwszego chłopaka to dary od niego wrzuciłam do pieca 😊 A jak rozstałam się z drugim chłopakiem to wyniosłam wszystkie jego rzeczy na śmietnik , z tym że pogodziłam się z nim na drugi dzień i musiałam szukać tych rzeczy na śmietniku . Później mu się przyznałam i miał ubaw z tego 😊
odpowiedz

Polecane dla Ciebie