Znaki zodiaku, które męczą się razem w związku

Przeciwieństwa jednak nie zawsze się przyciągają.
Znaki zodiaku, które męczą się razem w związku
Fot. Unsplash
18.07.2020

Horoskopy miłosne mają zazwyczaj bardzo pozytywny wydźwięk. W tym miesiącu spotkasz wymarzonego partnera albo twój związek wejdzie na zupełnie nowy poziom. Czeka cię uczuciowy przełom lub romantyczna przygoda, która może przerodzić się w coś więcej. Wszyscy jesteśmy spragnieni tego typu wiadomości.

Zobacz również: 2 najbardziej rozchwytywane znaki zodiaku. Każdy chce je poderwać Rządzą na Tinderze.

Jednak nie tym razem, bo astrologia ma jeszcze jedno zadanie - ostrzegać przed tym, co może nam zaszkodzić. Dobrze wie o tym cytowana przez portal „Mail Online” Francesca Oddie, która zawodowo spogląda w gwiazdy. Ekspertka zdradziła, kto na pewno nie jest sobie pisany.

Chodzi o zodiakalne połączenia z góry skazane na porażkę. Zawsze istnieje cień szansy, ale te pary raczej nie stworzą udanego związku.

Jakie znaki zodiaku nie powinny być razem?

horoskop miłosny

Baran + Panna

Przeciwieństwa jednak nie zawsze się przyciągają. Panna jest pedantem, który dba o porządek wokół siebie, a Baran - wręcz przeciwnie. Wprowadza chaos. Kłótnie na tym tle są wręcz nieuniknione.

horoskop miłosny

Byk + Waga

Mają zupełnie różne oczekiwania od życia. Waga to dusza towarzystwa, która wciąż szuka nowych wrażeń. Z kolei Byk jest domatorem ceniącym święty spokój. Trudno będzie im się dogadać.

Zobacz również: Atencyjne znaki zodiaku. Urodzeni w tych miesiącach muszą być w centrum uwagi

horoskop miłosny

Bliźnięta + Ryby

Tak jak w poprzednim przypadku mamy do czynienia z jaskrawą różnicą charakterów. Bliźnięta chcą być w centrum uwagi i nie potrafią usiedzieć w miejscu, a Ryby najlepiej czują się na kanapie przed telewizorem. Jak to pogodzić?

horoskop miłosny

Rak + Lew

Lew jest urodzonym wodzirejem. Uwielbia dominować, ale raczej nie przywiązuje się do innych ludzi. Z kolei Rak to typ opiekuna, który do szczęścia potrzebuje wyłącznie towarzystwa partnera. Między ekstrawertykiem i introwertykiem często dochodzi do spięć.

horoskop miłosny

Wodnik + Koziorożec

Różni ich przede wszystkim stosunek do finansów. Koziorożec ciężko pracuje, jest oszczędny i nie lubi wydawać pieniędzy na głupoty. Wodnik jest pod tym względem nieprzewidywalny, a czasami wręcz lekkomyślny.

Zobacz również: Uważaj na facetów spod tego znaku zodiaku. Trudno ich zadowolić

Polecane wideo

Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek?
Jakiego znaku zodiaku jest wasz związek? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.07.2020 05:38
Koziorożec chce stabilizacji, a wodnik jej nienawidzi. Relacja tych dwojga to budowanie zamku na piasku.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie