Znaki zodiaku, które pobierają się... dla pieniędzy

W miłości bywają bardzo interesowne, dlatego polują na bogaczy.
Znaki zodiaku, które pobierają się... dla pieniędzy
Fot. pexels
14.07.2020

Oficjalnie wszyscy jesteśmy bezinteresowni. Szukamy miłości i zrozumienia, a w życiu uczuciowym sprawy materialne schodzą na dalszy plan. „Pieniądze szczęścia nie dają” - powtarzamy jak mantrę, choć nie zawsze z pełnym przekonaniem. Ten horoskop tylko to potwierdza.

Zobacz również: 2 najbardziej rozchwytywane znaki zodiaku. Każdy chce je poderwać

Cindy Mckean, astrolog cytowana przez serwis bustle.com, nie ma wątpliwości - decyzję o wyborze partnera podejmujemy biorąc pod uwagę najróżniejsze czynniki. Dla jednych stan posiadania rzeczywiście nie ma znaczenia, ale są też tacy, którzy dla bogactwa tracą głowę.

Dla kogo wysoka pozycja społeczna okazuje się najsilniejszym afrodyzjakiem? Ma to dotyczyć aż 5 z 12 znaków zodiaku.

Interesowne znaki zodiaku

znak zodiaku strzelec

Strzelec

Im mniej sam posiada, tym bardziej zależy mu na pieniądzach partnera. Wierzy, że dzięki nim spełni swoje najskrytsze marzenia i wreszcie będzie mógł spać spokojnie. Chce zwiedzać świat, a to wymaga sporych nakładów.

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec

W związku interesuje go przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Zwłaszcza finansowego, bo do tej pory musiał sobie wszystkiego odmawiać. Zaangażowanie uczuciowe traktuje niczym inwestycję, która powinna się zwrócić z nawiązką.

Zobacz również: Atencyjne znaki zodiaku. Urodzeni w tych miesiącach muszą być w centrum uwagi

znak zodiaku skorpion

Skorpion

Nie jest w stanie zakochać się w bogaczu, z którym nic go nie łączy. Dziwnym jednak trafem zazwyczaj tworzy związku z dobrze sytuowanymi partnerami. Dopiero wtedy jest w stanie dostrzec ich wszystkie zalety - także niematerialne.

znak zodiaku byk

Byk

Udaje twardziela, ale na dłuższą metę potrzebuje czułego opiekuna, który zapewni mu bezpieczeństwo. To może być trudne, jeśli obiekt westchnień sam sobie nie radzi. Do pieniędzy ma bardzo praktyczny stosunek.

znak zodiaku lew

Lew

Sporo od siebie wymaga, ale jeszcze więcej od innych. Chce żyć w luksusie, dlatego z góry odrzuca kandydatów, którzy nie mogą mu tego zapewnić. Jeśli drugiej osobie to nie przeszkadza - co w tym złego?

Zobacz również: Najlepsi faceci rodzą się na przełomie tych dwóch miesięcy. Są stworzeni do związku

Polecane wideo

Horoskop na LIPIEC dla 12 znaków zodiaku
Horoskop na LIPIEC dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4.75 / 5
gość (Ocena: 5) 14.07.2020 17:13
Ja bym chciała mieć bogatego męża. Pochodzę z biednej rodzinny która powstała w czasach komuny. Wiadomo jak to wówczas było. Jak ktoś nie był "świnią" nie dorobił się za dużo. Do tego jeszcze bardziej pogłębiające się uczucie beznadziei. Po śmierci ojca mnieliśmy jeszcze mniej. Więc nawet nie mogłam się prosić o nową bluzkę czy komórkę. Czekałam aż matka sama zaproponuje. Jestem najmłodsza najpóźniej też dostałam telefon komórkowy. Przez całe moje dotychczasowe życie przekonałam się że ważniejsze od miłości są pieniądze do przeżycia.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 4) 14.07.2020 10:13
Jestem Bykiem i tylko częściowo się zgadzam. Nie interesują mnie pieniądze partnera, bo mam własne, natomiast imponuje mi opiekuńczość, w pewnym stopniu też zaradność. Nie są to jednak najważniejsze cechy, bo najbardziej cenię sobie porozumienie dusz.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie