Horoskop Apolliński: W którym dniu tygodnia przyszłaś na świat?

Poznaj plusy i minusy swojej osobowości.
Horoskop Apolliński: W którym dniu tygodnia przyszłaś na świat?
Fot. Unsplash
12.07.2020

Według astrologii dzień naszych urodzin ma decydujący wpływ na to, jakimi jesteśmy ludźmi. Przekonanie to ma zresztą swoje korzenie w starożytności, kiedy to powstał tzw. Horoskop Apolliński.

Przepowiednie stworzone w Delfach opierały się na przekonaniu, że poszczególny dzień tygodnia, w którym przyszliśmy na świat, determinuje naszą osobowość, wpływa na podejmowane przez nas w życiu decyzje, określa plusy i minusy naszego charakteru.

Oto jak wygląda to w szczegółach.

Polecamy także: Co mówi o Tobie dzień urodzenia?

Co mówi o nas dzień tygodnia, w którym przyszliśmy na świat?

Urodzeni w poniedziałek

Podchodzisz bardzo emocjonalnie do świata. Jesteś osobą niezwykle czułą i wrażliwą. Nie potrafisz szybko podejmować decyzji. Każdy krok zawsze musisz przemyśleć dwa razy. Masz również skłonność do martwienia się na zapas. Często widzisz wszystko w czarnych barwach. Nie potrafisz skupiać się jedynie na pozytywnych stronach życia. W postępowaniu innych często doszukujesz się różnych podstępów.

Twój owoc: BRZOSKWINIA

Wpływa na Ciebie: KSIĘŻYC

Największe zalety: Intuicja, wrażliwość, empatia

Największa wada: Wybujała ambicja

Mężczyzn dla Ciebie: To musi być osoba odpowiedzialna i troskliwa. Ktoś, komu będziesz mogła w pełni zaufać.

Urodzeni we wtorek

Nie boisz się podejmować w życiu ryzyka. Uwielbiasz nowe wyzwania, z przyjemnością mierzysz się ze światem. Dzięki swojej przebojowości zwykle udaje Ci się osiągać wyznaczone cele. Czasem jednak w swoim postępowaniu pozwalasz sobie na zbyt wiele. Bywasz wtedy arogancka i bezwzględna. Pamiętaj, postępując tak możesz łatwo zrazić do siebie wielu ludzi!

Twój owoc: JABŁKO

Wpływa na Ciebie: MARS

Największe zalety: Energiczność, przebojowość, zdolności przywódcze

Największe wady: Roztargnienie, arogancja

Mężczyzna dla Ciebie: Twój partner powinien być bardzo silną osobowością. Tylko człowiek, który twardo stąpa po ziemi będzie w stanie poskromić Twój wybujały temperament.

Urodzeni w środę

Jesteś osobą godną zaufania, lojalną wobec rodziny i przyjaciół. Potrafisz współczuć innym ludziom, Twoi znajomi zawsze mogą na Ciebie liczyć. Poza tym, jak nikt inny wykazujesz zdolności adaptacyjne w każdych sytuacjach. Zawsze masz coś do powiedzenia. Z wielką determinacją dążysz do wyznaczonych celów. Nie zrażasz się drobnymi potknięciami.

Twój owoc to: MANDARYNKA

Wpływa na Ciebie: MERKURY

Największe zalety: Intuicja, bystrość umysłu

Największa wada: Nerwowość, gadatliwość

Mężczyzna dla Ciebie: Szukaj mężczyzny z poczuciem humoru. Kogoś, kto podchodzi do życia z dystansem. Przy takim facecie nigdy nie będziesz się nudzić.

Urodzeni w czwartek

Jesteś osobą niezwykle spokojną, łagodną i dobroduszną. Nigdy nie przechodzisz wobec cudzej krzywdy obojętnie. Bez względu na to, czy wsparcia oczekuje od ciebie dobry znajomy, czy też zupełnie nieznajoma osoba, zawsze chętnie wyciągasz pomocną dłoń. Od czasu do czasu miewasz jednak skłonności do przesady, rozrzutności, gadulstwa i łakomstwa.

Twój owoc to: GRUSZKA

Wpływa na Ciebie: JOWISZ

Największa zaleta: Altruizm

Największa wada: Słomiany zapał

Mężczyzna dla Ciebie: Potrzebujesz partnera, który będzie potrafił dotrzymać ci kroku. Musi to być również osoba lojalna, wierna i tolerancyjna.

Urodzeni w piątek

Nie ma dla ciebie nic ważniejszego od uczuć. Zazwyczaj więc kierujesz się sercem, a nie rozumem. Jesteś osobą bardzo romantyczną i zmysłową, a twój seksapil jest wyczuwalny nawet z daleka. Mimo częstego bujania w obłokach, potrafisz jednak być bardzo odpowiedzialna i wykonywać sumiennie swoje obowiązki. Można na ciebie liczyć w każdej sytuacji.

Twój owoc to: OLIWKA

Wpływa na Ciebie: WENUS

Największa zaleta: Rzetelność

Największa wada: Próżność

Mężczyzna dla Ciebie: Musi to być ktoś romantyczny i czuły, tak jak ty. Partner powinien cię wielbić i adorować, bo nie tolerujesz ignorancji.

Urodzeni w sobotę

Najlepiej określają cię dwa słowa: systematyczność i pracowitość. Zawsze sumiennie wypełniasz swoje obowiązki, a przy tym jesteś bardzo odpowiedzialna i rozważna. Zazwyczaj wyciągasz naukę z cudzych błędów, bo nie chcesz popełniać takich samych. Dzięki swojej pracowitości i niekwestionowanej ambicji, masz ogromne predyspozycje do tego, by osiągnąć sukces.

Twój owoc to: PIGWA

Wpływa na Ciebie: SATURN

Największa zaleta: Punktualność

Największa wada: Nadmierna ambicja

Mężczyzna dla Ciebie: Ponieważ przeciwieństwa się przyciągają, lgniesz do mężczyzn energicznych i spontanicznych. Liczy się dla ciebie jedno: aby partner był ci wierny.

Urodzeni w niedzielę

Wbrew obiegowej opinii, wcale nie jesteś osobą leniwą. Wręcz przeciwnie – tryskasz energią i optymizmem do tego stopnia, że ludzie do ciebie lgną. Do tego wiecznie jesteś w biegu, bo nie lubisz stagnacji. Dążysz do realizowania własnych marzeń, ale nie za wszelką cenę; twoja uczciwość góruje bowiem nad ambicją. Wyznajesz zasadę, że najlepiej brać sprawy w swoje ręce.

Twój owoc to: ANANAS

Wpływa na Ciebie: SŁOŃCE

Największa zaleta: Optymizm

Największa wada: Zarozumiałość

Mężczyzna dla Ciebie: Z jednej strony powinien cię wspierać, z drugiej sprowadzać na ziemię, kiedy zbytnio ponosi cię fantazja.

Zobacz także: Idealny zawód dla każdego znaku zodiaku. jaki jest Twój?

Polecane wideo

Horoskop na LIPIEC dla 12 znaków zodiaku
Horoskop na LIPIEC dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 4) 27.09.2020 03:11
niezupełnie sie zgadza chociaz jest mars
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2020 18:45
Proponuje skorzystac ze szkolenia dla biznesowych picaperow. Czy boicie sie silnych i niezaleznych kobiet ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie